academia iletişim

BİZ SİZİ ARAYALIM

Kaplan Londra Covent Garden
Londra Kaplan Covent Garden Dil Okulu'na Hoş Geldiniz

 

18. yüzyıldan günümüze kadar gelmiş tarihi bir binada yer alan Kaplan Londra Covent Garden Dil Okulu, renove edilmiş modern binasıyla size Londra'nın kalbinde eşsiz bir eğitim fırsatı sunuyor. Dünyaca ünlü London Eye ve British Museum'a yürüme mesafesinde olan Covent Garden kelimenin tek anlamıyla şehrin tam kalbinde bulunuyor.Gündüz saatlerini Oxford Street'te alışveriş yaparak, geceyi ise Soho'da arkadaşlarınızla birlikte İngiliz kültüründe büyük önem taşıyan pub'larda sosyalleşerek ve farklı zevklere hitap eden yüzlerce  eğlence mekanında yeni insanlarla tanışarak geçirebilirsiniz. Dünya mutfağınından benzersiz lezzetleri ise yine Londra'nın merkezindeki restoranlarda bulmak mümkün.Alışverişin merkezi olarak bilinen Covent Garden yanlızca tarihi dokusu ile değil ancak aynı zamanda dünyaca ünlü markaların butik dükkanları ile de biliniyor. Okul çıkışında alışverişi sevenler bu dükkanlarda dünyanın başka hiçbir yerinde bulunamayan marka ürünleri deneyip alma şansını yakalıyor! İngilizce'yi Kaplan Covent Garden Londra ayrıcalığıyla öğrenin. Okulumuzda İngilizce eğitiminin avantajları hakkında ayrıntılı bilgi için Kaplan Covent Garden linkine tıklayarak bize anında ulaşabilirsiniz. 

Neden Kaplan Covent Garden Dil Okulları? 
 
 • 1700'lü yıllarda inşa edilmiş tarihi bir bina
 • Londra'nın kalbindeki lokasyonu
 • Birçok farklı ülkeden gelen öğrencilerle İngilizce öğrenme imkanı
 • British Council akreditasyonu
 • English UK üyeliği


Okulun fotoğraflarını görmek ve daha detaylı bilgi sahibi olmak için Kaplan Covent Garden linkine tıklayarak okul broşürünü indirebilir veya bize ulaşabilirsiniz.

Kaplan Londra Covent Garden Dil Okulu Hakkında

 

 • Dünya standartlarındaki galeri ve müzeleri dolaşın.
 • Soho'da muhtesem renkli bir gece geçirin.
 • Tower of London'da bulunan İngiltere'nin tarihi mücevheratlarını görün.
 • Dünyaca ünlü Harrods mağazasında alışverişin tadına varın.
 • Buckingham Sarayı'nın meşhur Kraliyet askerleri ile fotoğraf çektirin.
Kaplan Londra Covent Garden Dil Okulu Özellikleri

 

 • Dünyanın dört bir yanından Londra'ya gelen turistlerden oluşan çok kültürlü merkezi bir lokasyon
 • Öğrencilere daha iyi eğitim verebilmek için yakın zamanda yenilenen tarihi eser niteliğindeki 1700'lü yıllardan kalma okul binası 
 • 15 ferah derslik, konforlu bir dinlenme alanı, kütüphane ve sosyalleşebileceğiniz bir teras
 • İnternet bağlantısı
 • Dostluklar kurup İngilizce pratik yaparken gönlünüzce eğlenebileceğiniz sosyal aktiviteler
 • British Museum gezileri, Soho geceleri, National Portrait Gallery ziyaretleri, Hampstead Heath'de piknikler
 • Okulun muhteşem merkezi lokasyonu. 3-4 Southampton Place, London, WC1A 2DA.

Okulun fotoğraflarını görmek ve daha detaylı bilgi sahibi olmak için Kaplan Covent Garden linkine tıklayarak okul broşürünü indirebilir veya bize ulaşabilirsiniz.
 

Aile Yanında Konaklama

Kaplan International tarafından titizlikle belirlenmiş olan ailelerin yanında öğrenciler ev ortamında da İngilizcelerini geliştirip İngiliz kültürüyle kaynaşarak İngiltere'den olabildiğince faydalanabilirler.
Odalar: Çift ya da tek kişilik ve özel banyo seçeneğiyle sunulmaktadır
Minimum yaş: 16
Yemek: Yarım pansiyon, sabah ve akşam yemeği olarak sunulur.
Detaylı bilgi için İngiltere'de konaklama dosyasını indirin.

Residence ve öğrenci evleri
Kaplan International öğrencilerine öğrenci evlerinde ve residencelarda konaklama seçeneği de sunar.
Odalar: Tek kişiliktir.
Minimum yaş: 18
Yemeksiz olarak sunulur.

Kaplan Londra Covent Garden Dil Okulu bir çok konaklama seçeneği sunuyor. Detaylı bilgi için aşağıdaki konaklama dosyalarına göz atabilirsiniz.

Liberty Living
Nido
Nido Spitalfields
Southampton Row
Urbanest
Tatilde İngilizce (Vacation English)
İngilizce seviyenize göre belirlenmiş haftalık 20 Genel İngilizce dersinden oluşmaktadır. Tecrübeli öğretmenlerden oluşan eğitim ekibi gözetiminde okuma, yazma, dinleme ve konuşma olmak üzere 4 ana dil disiplinine odaklanmaktadır.

Genel İngilizce (General English)
Haftalık 20 Genel İngilizce dersine ek olarak 7 Yapısal Çalışma seansından oluşmaktadır. Yapısal Çalışma seansı dediğimiz bağımsız çalışma saatlerinde Kaplan tarafından özel olarak hazırlanmış olan interaktif bilgisayar programları, ders kitapları, yabancı dil egzersizleri veya DVD gibi öğrenim araçları ile derste öğrendiklerinizi pekiştirme, eksik olduğunuzu düşündüğünüz alanlara yoğunlaşma şansı bulacaksınız.

Yoğun İngilizce (Intensive English)
Haftalık 20 Genel İngilizce ve 7 Yapısal Çalışma seansına ek olarak 8 seçmeli ders seçeneğinden oluşmaktadır. Seçtiğiniz okula ve İngilizce seviyenize göre değişiklik gösteren bu seçmeli derslerde Kelime Bilgisi, Konuşma ya da Yazma Pratiği, Güncel Olaylar, Yerel Kültür, İş İngilizcesi ve Sınav Hazırlık (TOEFL, IELTS vb) gibi konulardan istediğinizi seçerek ders programınızı belirleyebilirsiniz.

Sınav Hazırlık Kursları
Uzman eğitmenler gözetiminde IELTS, TOEFL ve Akadamik İngilizce, GMAT/GRE, Cambridge Hazırlık Kurslarına katılabilir, İngilizce'nizi geliştirirken sınav odaklı çalışma paketlerinden faydalanabilirsiniz. Sınav hazırlık programları için minimum intermediate (orta) seviyede İngilizce bilgisi gerektiğinden, kayıt öncesinde size bir seviye testi uygulanmaktadır. Kaplan Covent Garden Dil Okulu hakkında ayrıntılı bilgi için okul broşürünü indirebilir veya bize ulaşabilirsiniz.

Academia International is the trading name for

Academia Education Services LTD. Company Number : 7199610.

Registered in the UK. Registered Office : 145-157

St. John Street, London, EC1V 4PY

Academia International © 2012