academia iletişim

BİZ SİZİ ARAYALIM

Sprachcaffe Havana Dil Okulu
Sprachcaffe Havana Dil Okulu'na Hoş Geldiniz
Karayipler'in en kalabalık ülkesi Küba'da İspanyolca öğrenmek ayrı bir deneyimdir. Gerek şehrin mimari yapısı, gerekse siyasi duruşu ile pek çok dünya ülkesinden farklı olarak bir deneyim yaşayebileceğiniz Küba'da tarih kokan binalar, mesire yerleri ilginizi çekebilir. Ders çıkışında yerel mekanlarda dansa ve eğlenceye doyacağınız Havana'da, halkın pozitifliği ve yaşam enerjileri sizi fazlası ile etkileyebilir. Salsanın tutkulu ritimlerini, merengue, bachata, tango ya da reggaeton ile Küba'yı tüm duyularınızla yaşayın! Müzik ve dans ilginizi çekiyorsa Küba sizin için doğru adres olabilir.  
 
Okulumuzda İspanyolca eğitiminin avantajları hakkında ayrıntılı bilgi için Sprachcaffe Havana linkine tıklayarak bize anında ulaşabilirsiniz.
 
 Neden Sprachcaffe Havana Dil Okulu?
 
Alanında uzman, anadili İspanyolca olan öğretim kadrosu
Tarihi mimari dokusu ile hikaye dolu bir şehir
Ilıman iklimi ve okulun merkezi lokasyonu
Farklı bir deneyim yaşama şansı
Sprachcaffe Havana Dil Okulu Hakkında
Karayipler'in en kalabalık ülkesinde eğitim alabilirsiniz.
Sprachcaffe Havana'da  denize, kumsala ve güneşe doyabilirsiniz.
Ada ülkesinde yaşamayı deneyimleyebilirsiniz.
Dansa ve müziğe doyabilirsiniz.
 
Okulun fotoğraflarını görmek ve daha detaylı bilgi sahibi olmak için Sprachcaffe Havana linkine tıklayarak okulun broşürünü indirebilir  veya bize ulaşabilirsiniz.
Sprachcaffe Havana Dil Okulu Özellikleri
Eğitim ile keyifli bir tatili bir arada sunan Sprachcaffe, şehrin merkezinde konumlanan dil okulları ile sizlere eğlence dolu dakikalar sunuyor.
 
Birbirinden renkli aktiviteler
Havana'da keyifli bir tatil
Havana'nın meşhur dans merkezleri
Hoşgeldin ve veda partileri ve sosyalleşebileceğiniz pek çok etkinlik
 
Sprachcaffe Havana Dil Okulu hakkında ayrıntılı bilgi için Okul Broşürünü indirebilir veya bize ulaşabilirsiniz.
 
Sprachcaffe Havana Dil Okulunda Konaklama Alternatifleri
 
Apartmanda Konaklama
 
Dünyanın pek çok ülkesinden gelen uluslar arası öğrenciler ile yakınlaşmak için en ideal seçenek apartman daireleridir. 6 ila 10 kişi ile paylaşacağınız bu dairelerde odalarınızı çift ya da tek kişilik olarak seçebilirsiniz. Ortak kullanıma açık mutfak ve dinlenme alanlarında diğer kültürden arkadaşlarınız ile sosyalleşebilir, pratiğinizi geliştirebilirsiniz. Temizliğin yönetim tarafından haftada bir yapıldığı apartman seçeneğinde nevresimleriniz görevliler tarafından temin edilir.
 
Pansiyon Alternatifleri
 
Merkezi lokasyonu ile okula hızlıca erişim sağlayabileceğiniz Havana pansiyonlarında, ders saatleriniz dışında boş vakitlerinizde şehri rahatlıkla keşfedebilirsiniz. Restoran ve barlara yürüyüş mesafesinde bulunan pansiyon alternatifleri ile Havana sizi bekliyor.
 
*Konaklamalarda giriş Pazar günü çıkış ise Cuma günü yapılır.
 
Sprachcaffe Havana'daki İspanyolca Kurslarımız
 
Yarı Yoğun  İspanyolca 
 
Yarı yoğun İspanyolca programında günde 4 ders bulunur. Bir ders 45 dakika sürer ve haftada 5 gün olmak üzere toplamda 20 ders bulunur. Bu programa kabul için min yaş 16'dir ve orta seviyede dil bilenler için daha uygundur.  Kurs içeriğinde dil bilgisi ve kelime pratikleri, konuşma, okuma, yazma ve dinleme - yazma gibi programlar bulunmaktadır.
 
Yoğun  İspanyolca
 
Yoğun İspanyolca programında günde 6 ders bulunur. Bir ders 45 dakika sürer ve haftada 5 gün olmak üzere toplamda 30 ders bulunur. Bu programa kabul için min yaş 18'dir ve temel seviyede dil bilenler için daha uygundur.  Kurs içeriğinde 2 ders dil bilgisi ve kelime pratikleri, ders konuşma diğer 2 derste ise okuma, metinleri anlama, dinleme ve yazma gibi programlar bulunmaktadır.
 
Sınav Hazırlık Kursları
 
Almak istediğiniz skoru yakalayabilmeniz için Sprachcaffe uzman eğitim kadarosu ile sizleri D.E.L.E  (Diploma de Español Como Lengua Extranjera ) sınavlarına hazırlar. 12 hafta süreli olarak hazırlanan programlarda haftalık 20 veya 30 ders bulunur. Maksimum 10 kişilik sınıflarda alacağınız eğitim ile İspanyolca'nizi geliştirirken, içinde bulunduğunuz kültürü de yakından keşfetme fırsatını yakalayabilirsiniz.
 

Academia International is the trading name for

Academia Education Services LTD. Company Number : 7199610.

Registered in the UK. Registered Office : 145-157

St. John Street, London, EC1V 4PY

Academia International © 2012