academia iletişim

BİZ SİZİ ARAYALIM

Sprachcaffe İngilizce Dil Okulları
Sprachcaffe ile İngilizce'yi Dilediğiniz Yerde Öğrenin!

Dünya çapında 31 farklı lokasyonda 7 farklı dilde eğitimler sunan Sprachcaffe'de İngilizce eğitimini pek çok ülkede alabilirsiniz. Kanada'dan Malta'ya, İspanya'dan İngiltere'ye pek çok destinasyonda dil okulları bulunan Sprachcaffe'de İngilizce öğrenme fırsatını yakalayın.

Dil Okullarımız
Sprachcaffe Dil Okullarının Sunduğu İngilizce Dil Kursları
Yarı Yoğun İngilizce
Yoğun İngilizce
TOEFL Hazırlık
IELTS Hazırlık
Business English – Mesleki İngilizce
Junior / Gençlik Programları (6-16 yaş aralığı için)
 
Neden Sprachcaffe Dil Okulları?

Dünya çapında pek çok ülkede hizmet veren Sprachcaffe 7 ayrı dilde lisan eğitimi verir. Her dil için o dilin en iyi şekilde öğrenilebileceği destinasyonları seçen Sprachcaffe, İngilizce eğitimi için 4 ülkede hizmet verir. Alanında uzman eğitim kadrosu ile uzun yıllardır sektörde olan Sprachcaffe, turizm ve eğitim sektörünü iç içe geçirerek, sizlere lisan öğretirken, aynı zamanda keyif dolu bir tatili de vaad eder. Okul sonrası sosyal faaliyetler anlamında oldukça zengin seçenekler sunan Sprachcaffe, kampüslerinin bulunduğu tesislerde ise 5 yıldızlı bir otel konforunu sunar.

Sprachcaffe İngilizce Dil Okullarında Konaklama Alternatifleri
 
Aile Yanı Konaklama
 
Sizlerin rahatınızı ve komforunuzu en az aileleriniz kadar düşünen Sprachcaffe, kendinizi evinizde hissedebilmeniz için hizmet aldığı aileleri büyük bir titizlikle belirler. Yaşadığınız şehrin kültürünü yakından tanıyabileceğiniz aile yanı konaklama seçeneğinde kahvaltı ve akşam yemekleri programa dahil olarak sunulur. Tek ya da çift kişilik odalarda kalabileceğiniz bu seçenekte, yerel halk ile kaynaşıp, pratiğinizi geliştirme fırsatı bulabilirsiniz.
 
Apartmanda Konaklama 
 
Dünyanın pek çok ülkesinden gelen uluslar arası öğrenciler ile yakınlaşmak için en ideal seçenek apartman daireleridir. 6 ila 10 kişi ile paylaşacağınız bu dairelerde odalarınızı çift ya da tek kişilik olarak seçebilirsiniz. Ortak kullanıma açık mutfak ve dinlenme alanlarında diğer kültürden arkadaşlarınız ile sosyalleşebilir, pratiğinizi geliştirebilirsiniz. Temizliğin yönetim tarafından haftada bir yapıldığı apartman seçeneğinde nevresimleriniz görevliler tarafından temin edilir.
 
 Apartotel / Öğrenci Yurdu Alternatifleri
 
Sprachcaffe bazı destinasyonlarında okula ya da şehir merkezlerine yakın yerlerde pansiyon ve apartotel alternatifleri de sunar. Kendinize ait özgür bir alan yaratabileceğiniz bu alternatiflerde uygun maliyetler ile kendi alanınızı yaratabilirsiniz.
 
*Konaklamalarda giriş Pazar günü çıkış ise Cuma günü yapılır.
 
Sprachcaffe'deki İngilizce Kurslarımız
 
Yarı Yoğun  İngilizce 
 
Yarı yoğun İngilizce programında günde 4 ders bulunur. Bir ders 45 dakika sürer ve haftada 5 gün olmak üzere toplamda 20 ders bulunur. Bu programa kabul için min yaş 16'dır ve orta seviyede dil bilenler için daha uygundur.  Kurs içeriğinde dil bilgisi ve kelime pratikleri, konuşma, okuma, yazma ve dinleme - yazma gibi programlar bulunmaktadır.
 
Yoğun  İngilizce 
 
Yoğun İngilizce programında günde 6 ders bulunur. Bir ders 45 dakika sürer ve haftada 5 gün olmak üzere toplamda 30 ders bulunur. Bu programa kabul için min yaş 16'dır ve temel seviyede dil bilenler için daha uygundur.  Kurs içeriğinde 2 ders dil bilgisi ve kelime pratikleri, ders konuşma diğer 2 derste ise okuma, metinleri anlama, dinleme ve yazma gibi programlar bulunmaktadır.
 
Sınav Hazırlık Kursları
 
Almak istediğiniz skoru yakalayabilmeniz için Sprachcaffe uzman eğitim kadarosu ile sizleri IELTS, TOEFL ve Akadamik İngilizce, GMAT/GRE, Cambridge Hazırlık Kursları gibi pek çok alanda hazırlar. 12 hafta süreli olarak hazırlanan programlarda haftalık 20 veya 30 ders bulunur. Maksimum 12 kişilik sınıflarda alacağınız eğitim ile İngilizce'nizi geliştirirken, içinde bulunduğunuz kültürü de yakından keşfetme fırsatını yakalayabilirsiniz.
 

Academia International is the trading name for

Academia Education Services LTD. Company Number : 7199610.

Registered in the UK. Registered Office : 145-157

St. John Street, London, EC1V 4PY

Academia International © 2012