academia iletişim

BİZ SİZİ ARAYALIM

Embassy CES Kanada Dil Okulları
Embassy CES Kanada Dil Okulları

Tüm dünyada geniş bir okul ağına sahip Embassy CES Dil Okulları'nın Kanada'nın en büyük şehri olan Toronto'da ve doğal güzellikleri ile turistik bir bölge olarak bilinin Victoria'da olmak üzere toplam 2 okulu bulunmaktadır. Bulunduğu tüm lokasyonlarda şehrin merkezinde konumlanan Embassy CES Kanada Dil Okulları'nda İngilizce'nizi geliştirirken,  Kanada'nın sıcak ve samimi kültürünü yakından tanıma şansı elde edebilirsiniz.

Yüksek kalitede eğitim ile biribirinden renkli sosyal aktiviteleri bir arada sunan Embassy CES Kanada Dil Okulları'nda İngilizce öğrenme fırsatını kaçırmayın!

Dil Okullarımız
Aile Yanı
Aile yanı konaklama seçeneğinde Embass CES Dil Okulları'nın büyük bir hassasiyet ile seçtiği ailelerin yanında kalarak hem İngilizce'nizi geliştirebilir, hem de  bulunduğunuz şehrin yerel kültürünü yakından tanıma şansını elde edebilirsiniz.  Kahvaltı ve akşam yemeklerini evde yiyebileceğiniz bu seçenekte aileniz ile birlikte keyifli günler geçirebilir, ömür boyu sürecek dostluklar kazanabilirsiniz.

Rezidans / Öğrenci Yurtları
Öğrenci yurtları daha esnek olabileceğiniz ve dünyanın pek çok ülkesinden gelen öğrenciler ile sosyalleşebileceğiniz  bir konaklama seçeneğidir. Bir otel komforundaki öğrenci evlerinde ya da otel içerisinde yer alan rezidanslarda odanızın bakımı görevliler tarafından gerçekleştirilir. Rezidansların pek çoğunda cafe, gym gibi kendinize vakit ayırabileceğiniz mekanlar bulunur.

Oteller / Pansiyonlar:
Komforlu bir şekilde konaklamanız için okula yakın lokasyonlarda bulunan otelleri önerebilir ve rezervasyon işlemlerinizde size kolaylıklık sağlayabiliriz. Daha ekonomik konaklama tercihleriniz için pansiyon alternatifini de düşünebilirsiniz.

Embassy CES Kanada Dil Okulları Tarafından Sunulan konaklama alternatifleri için bize ulaşın
Genel İngilizce
Embassy CES Dil okulları tarafından sunulan Genel İngilizce programları İngilizce'sini olabildiğince hızlı geliştirmek isteyenler için uygundur. Yoğun olarak pratik yapmaya önem verilen bu kurs ile çok kısa sürede günlük konuşmalarınız gelişebilir.  

Uzun Dönem İngilizce
Uzun Dönem İngilizce programı altı ila dokuz ay arasında tamamlanabilir. Ocak, Nisan, Temmuz ve Eylül aylarında açılan kursta seviye belirleme sınav sonucunuza göre kendi seviyenizdeki öğrenciler ile aynı sınıfa yerleştirilirsiniz. Genel İngilizce'ye göre daha fazla kurs alacağınız bu programı Embassy CES'in dünya çapındaki 17 okulunda alabilrsiniz.

Sınav Kursları
Tüm bu kursların yanısıra TOEFL, TOEIC ve IELTS gibi sınavlara hazırlık ve birebir gerçekleştirilen kurs imkanları da sunulmaktadır.

İş İngilizcesi
Her pazartesi başlayabileceğiniz İş İngilizcesi programında Genel İngilizce kursundaki temel bilgilere spesifik konulardaki iş modüllerini ekleyebilir, kendinizi ilgilendiğiniz alanlarda  daha çok geliştirebilirsiniz.
Bu sayfa Güncellenmektedir

Academia International is the trading name for

Academia Education Services LTD. Company Number : 7199610.

Registered in the UK. Registered Office : 145-157

St. John Street, London, EC1V 4PY

Academia International © 2012