academia iletişim

BİZ SİZİ ARAYALIM

Kaplan International Dil Okulları
Kaplan International Hakkında

 

70 yılı aşkın bir süredir eğitim sektöründe lider marka olarak hizmet veren Kaplan International, bugün dünya çapında dil eğitimi veren itibarlı bir kurumdur.  Birleşik Krallık, İrlanda, ABD, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda'da 40'ın üzerinde okulda yüksek kalitede dil eğitimi veren Kaplan International, alanında uzman eğitim kadrosu, donanımlı derslikleri ve farklı öğrenci profillerine uygun konaklama seçenekleri ile sizler için kaliteli bir eğitimin kapılarını aralıyor.

Her yıl onbinlerce öğrenciye ev sahipliği yapan Kaplan International farkı ile İngilizce öğrenmenin farkını Kaplan ailesinin bir bireyi olmanın ayrıcalıkları ile yaşayın. 

Akreditasyon

Kaplan International Colleges, İngiltere'de British Council, ABD'de ACCET, Avustralya'da NEAS, Yeni Zelanda'da NZQA, İrlanda'da ACELS ve Kanada'da CAPLS tarafından akredite edilmiştir. Hizmet kalitesini her zaman artırabilmek ve öğrencilerine kaliteli bir eğitimin yanısıra keyifli bir deneyim yaşatabilmek adına Kaplan International tüm çalışmalarının geribildirimlerini bu kurumlar aracılığı ile ölçümlemektedir. 
Neden Kaplan International Dil Okulları?

 

Hizmet Kalitesi
Kaplan International öğrencileri itibarlı dil okullarında yalnızca İngilizce eğitimi almıyor aynı zamanda  mükemmel lokasyonlarıdaki okullarında köklü ve kişiye özel eğitim veren kurslarıyla farklı kültürlerle kaynaşma şansını yakalıyorlar. Gerçekleştirilen araştırmalarda Kaplan International öğrencilerinin  %91'i  yine Kaplan'ı tercih edeceklerini ve  referans olabileceklerini belirtiyorlar. 
 
Kaplan International Dil Okullarının Lokasyonları
Kaplan International'ın dil okulları, İngilizce konuşulan ülkelerin en kalabalık ve popüler şehirlerinden tutun, huzur dolu sahil kasabalarına kadar geniş bir bölgeye yayılmış durumdadır. Herkesin kendini ait hissedebileceği farklı lokasyon alternatiflerini sunan Kaplan International dil okullarında değişmeyen tek şey ise sunduğu eğitiminin kalitesidir. 
 
İhtiyacınıza Uygun İnglizce Eğitimi ve Online Dersler
Kişinin ihtiyaçlarına göre belirlenen dil eğitimi programlarında katılacağınız kursun süresine ek olarak online dersleri de takip edebilirsiniz. Her Pazartesi açılan yeni eğitim sınıfları ile dil eğitiminize dilediğiniz zaman başlayabilirsiniz. İngilizce eğitiminin yanısıra etüt saatleri ve seçmeli dersler ile de kendinizi dileğidiğiniz alanda geliştirebileceğiniz Kaplan International kurslarında ihityaçlarınıza en çok uyacak programı bulmamız için danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.
 
Kaplan International ile Üniversiteye Hazırlık
Kaplan International dil okulu kampüslerinin bir kısmının yakınında bulunan çok sayıda üniversite sayesinde öğrenciler İngilizce öğrenirken üniversite hayatını da gözlemleme şansını yakalarlar ve dünyaca ünlü pek çok üniversiteden edindikleri dostluklarla ömür boyu sürecek profosyonel ve kişisel bağlantılarını genişletebilirler.  Kurulduğu tarihten beri sınavlara hazırlık programları da sunan Kaplan International, sunduğu TOEFL, IELTS gibi eğitim programlarındaki başarısı ile pek çok uluslararası öğrenciye dil okulu ardından üniversitelerin de kapılarını aralıyor.
 
 Ayrıntılı bilgi için Kaplan International linkinden bize ulaşabilirsiniz. 
 
Kaplan International Dil Okulu Videoları
Kaplan International videolarını izleyerek Kaplan International öğrencisi olmanın nasıl bir duygu olduğunu öğrenebilirsiniz. Okulların bulunduğu bölgelerin videolarıyla küçük bir gezintiye çıkabilir ve öğrencilerin okul  hakkındaki görüşlerini dinleyebilirsiniz.

Kaplan Amerika Videosu


Kaplan İngiltere Videosu


Kaplan Kanada Videosu

Kaplan'ın Tarihi

 

Amerika'da Stanley H. Kaplan tarafından 1938 yılında kurulan Kaplan, ilk yıllarında İngilizce'yi öğrenmekte güçlük çeken, sınavlarında başarılı olamayan öğrencilere yönelik İngilizce eğitimi ve sınav hazırlıklık programları ile hizmet vermeye başladı. 
 
Herkesin iyi bir eğitim alma hakkı olduğunu savunan Stanley'nin çalışmaları, misyonuna bağlı olarak yetiştirdiği öğrencilerinin başarısı ile kısa süre içerisinde Amerika'da yaygınlaştı ve Kaplan 1975 yılında Amerika'da 23 ilde hizmet vermeye başladı.
 
Stanley H. Kaplan, ismindeki “H”  harfinin ne olduğunu soranlara, “Higher Scores” yanıtını vererek  başarısının anahtarının kaliteli bir eğitim olduğunu her seferinde vurgulamıştır. 1984 yılında 100'ü aşkın merkez ve 600'ü aşkın ofis ile 95.000 öğrenciye hizmet veren Kaplan'ı başarılı çalışmaları nedeniyle Washington Company satın aldı. Uzun yıllar Kaplan Educational Centers Ltd'de CEO olarak hizmet vermeye devam eden Stanley H. Kaplan 2009 yılında arkasında köklü bir eğitim kurumunu, çalışanlarını ve milyonlarca öğrencisini bırakarak aramızdan ayrılmıştır. 
 
2006 yılında Aspect Education ile birleşen Kaplan, Kaplan Aspect adı ile hizmet ağını daha da genişletmiş ve 2009 yılında tüm operasyonlarına Kaplan International Colleges (KIC) adı ile devam edeceğini açıklamıştır.

Academia International is the trading name for

Academia Education Services LTD. Company Number : 7199610.

Registered in the UK. Registered Office : 145-157

St. John Street, London, EC1V 4PY

Academia International © 2012