academia iletişim

BİZ SİZİ ARAYALIM

Kaplan Kanada Dil Okullları
Canada'da İngilizce Öğrenme Fırsatı Artık Size Daha Yakın

Muhteşem doğası ve kendine özgü kültürüyle canada'da ufak kasabaları, gelişmiş şehirleri ve tatil yerleşimlerini bir arada bulabilirsiniz. canada'nın önde gelen dil eğitim kurumlarından Kaplan Canada dünyaca bilinen bir eğitim kalitesine sahiptir. canada'da dil eğitimi alarak nitelikli eğitmenlerden İngilizce öğrenmenin yanı sıra hokey maçlarına gidebilir, ünlü Niagara Şelalelerini ziyaret edebilir ve canada'ya özgü akçaağaç şurubu festivali gibi birbirinden güzel sosyal ve kültürel aktiviteye katılabilirsiniz. Kaplan Dil Okulları sizleri bekliyor! 

Dil Okullarımız
Neden Kaplan Canada Dil Okulları?

Canadalı işverenler eğitimi önemli gördüklerinden Canada'da geçireceğiniz sürede kendinizi akademik ve mesleki açıdan geliştirmenize yardımcı olacaktır. Canada hem bir teknoloji devi hem de bozulmamış tabiatıyla ünlü bir ülke. Büyük şehrin sizi içine çeken hareketli yaşamı ve çok uluslu nüfusuyla Canada'da okullarımızın danışmalık hizmetinden yararlanarak Kaplan Canada'da  İngilizce öğrenmenin farkını yaşayın.

Bunları Biliyor muydunuz?
 

  • Economist 2011'in yaşamaya en uygun şehir  olarak Vancouver'ı birinci, Toronto'yu da dördüncü seçtiğini
  • Vancouver'da aynı gün hem sörf hem de kayak yapmaya uygun mevsimlerin yaşandığını
  • Toronto nüfusunun nerdeyse yarısının Toronto'da doğmadığını
  • Dünyanın en uzun yer isimlerinden biri olan Pekwachnamaykoskwaskwaypinwanik Gölü'nün Canada'da olduğunu biliyor muydunuz?
Kaplan Canada Tarafından Sunulan Dil Kurslarımız
Canada'da Mevsimler

Çok geniş bir alana yayılmış olan Canada'da kutuplardan güneye doğru çok çeşitli iklimler gözlenmektedir. Canada'nın  kıyı kesimlerinde daha yumuşak ve iç kesimlerinde ise daha sert bir iklim vardır. Okullarımızın bulunduğu Vancouver ve Toronto'da yıl boyu ılıman bir iklim hakimdir.

Aile Yanında Konaklama
 
Kaplan Kanada Dil Okulları tarafından titizlikle belirlenmiş olan ailelerin yanında öğrenciler ev ortamında da İngilizcelerini geliştirip Canada kültürüyle kaynaşarak Canada'dan olabildiğince faydalanabilirler.
Odalar: Çift ya da tek kişilik ve özel banyo seçeneğiyle sunulmaktadır
Minimum yaş: 16
Yemek: Yarım pansiyon, sabah ve akşam yemeği olarak sunulur.


Residence ve öğrenci evleri

Kaplan International öğrencilerine öğrenci evlerinde ve residencelarda konaklama seçeneği de sunar. 
Odalar: Tek kişiliktir.
Minimum yaş: 18 Yemeksiz olarak sunulur.
Kaplan Seattle Highline CC Dil Okulu bir çok konaklama seçeneği sunuyor. 
 
 
Kaplan Canada'daki İngilizce Kurslarımız
Tatilde İngilizce (Vacation English)
İngilizce seviyenize göre belirlenmiş haftalık 20 Genel İngilizce dersinden oluşmaktadır. Tecrübeli öğretmenlerden oluşan eğitim ekibi gözetiminde okuma, yazma, dinleme ve konuşma olmak üzere 4 ana dil disiplinine odaklanmaktadır.

Genel İngilizce (General English)
Haftalık 20 Genel İngilizce dersine ek olarak 7 Yapısal Çalışma seansından oluşmaktadır. Yapısal Çalışma seansı dediğimiz bağımsız çalışma saatlerinde Kaplan tarafından özel olarak hazırlanmış olan interaktif bilgisayar programları, ders kitapları, yabancı dil egzersizleri veya DVD gibi öğrenim araçları ile derste öğrendiklerinizi pekiştirme, eksik olduğunuzu düşündüğünüz alanlara yoğunlaşma şansı bulacaksınız.

Yoğun İngilizce (Intensive English)
Haftalık 20 Genel İngilizce ve 7 Yapısal Çalışma seansına ek olarak 8 seçmeli ders seçeneğinden oluşmaktadır. Seçtiğiniz okula ve İngilizce seviyenize göre değişiklik gösteren bu seçmeli derslerde Kelime Bilgisi, Konuşma ya da Yazma Pratiği, Güncel Olaylar, Yerel Kültür, İş İngilizcesi ve Sınav Hazırlık (TOEFL, IELTS vb) gibi konulardan istediğinizi seçerek ders programınızı belirleyebilirsiniz.

Sınav Hazırlık Kursları
Uzman eğitmenler gözetiminde IELTS, TOEFL ve Akadamik İngilizce, GMAT/GRE, Cambridge Hazırlık Kurslarına katılabilir, İngilizce'nizi geliştirirken sınav odaklı çalışma paketlerinden faydalanabilirsiniz. Sınav hazırlık programları için minimum intermediate (orta) seviyede İngilizce bilgisi gerektiğinden, kayıt öncesinde size bir seviye testi uygulanmaktadır.

Academia International is the trading name for

Academia Education Services LTD. Company Number : 7199610.

Registered in the UK. Registered Office : 145-157

St. John Street, London, EC1V 4PY

Academia International © 2012