academia iletişim

BİZ SİZİ ARAYALIM

Sprachcaffe Düsseldorf Dil Okulu
Sprachcaffe Düsseldorf Dil Okulu'na Hoş Geldiniz

Rhine Nehri kenarında kurulmuş bir şehir olan Düsseldorf'ta Almanca öğrenebilirsiniz. Türkiye ile pek çok sektörde iş yapan Almanya'da çok sayıda Türk şirketlerinin de katıldığı fuarlar düzenlenmektedir. Bu nedenle iş hayatında popüleritesi günden güne artan Almanca'yı o kültürü de tanıyarak öğrenme şansını yakalayabilirsiniz. Okulumuzda Almanca eğitiminin avantajları hakkında ayrıntılı bilgi için Sprachcaffe Düsseldorf linkine tıklayarak bize anında ulaşabilirsiniz.

 

Neden Sprachcaffe Düsseldorf Dil Okulu?

 

 Alanında uzman, anadili Almanca olan öğretim kadrosu
•  Muhteşem mimarisi ve eğlence merkezleri
 Almanya'nın en büyük şehrinde eğitim fırsatı
 Sanatın ve modanın kalbi
 
Sprachcaffe Düsseldorf Dil Okulu Hakkında

Almanya'nın en renkli kentinde eğitim alabilirsiniz.

Alman kültürünü yakından deneyimleyebilirsiniz
Pek çok ulustan öğrencilere ev sahipliği yapan bu şehirde eğlenceye doyabilirsiniz.
 
Okulun fotoğraflarını görmek ve daha detaylı bilgi sahibi olmak için Sprachcaffe Düsseldorf linkine tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
 
Sprachcaffe Düsseldorf Dil Okulu Özellikleri

Eğitim ile keyifli bir tatili bir arada sunan Sprachcaffe, şehrin merkezinde konumlanan dil okulları ile sizlere eğlence dolu dakikalar sunuyor.

 
Birbirinden renkli aktiviteler
Pek çok markanın bulunduğu mağazalarda alış veriş
Şehrin merkezi yerindeki lokasyonu
Hoşgeldin ve veda partileri ve sosyalleşebileceğiniz pek çok etkinlik
 
Sprachcaffe Düsseldorf Dil Okulu hakkında ayrıntılı bilgi için okul broşürünü buradan indirebilir veya bize ulaşabilirsiniz.
 

Sprachcaffe Düsseldorf Dil Okulunda Konaklama Alternatifleri

 
Aile Yanı Konaklama
 
Sizlerin rahatınızı ve komforunuzu en az aileleriniz kadar düşünen Sprachcaffe, kendinizi evinizde hissedebilmeniz için hizmet aldığı aileleri büyük bir titizlikle belirler. Yaşadığınız şehrin kültürünü yakından tanıyabileceğiniz aile yanı konaklama seçeneğinde kahvaltı ve akşam yemekleri programa dahil olarak sunulur. Tek ya da çift kişilik odalarda kalabileceğiniz bu seçenekte, yerel halk ile kaynaşıp, pratiğinizi geliştirme fırsatı bulabilirsiniz.
 
Apartmanda Konaklama
 
Dünyanın pek çok ülkesinden gelen uluslar arası öğrenciler ile yakınlaşmak için en ideal seçenek apartman daireleridir. 6 ila 10 kişi ile paylaşacağınız bu dairelerde odalarınızı çift ya da tek kişilik olarak seçebilirsiniz. Ortak kullanıma açık mutfak ve dinlenme alanlarında diğer kültürden arkadaşlarınız ile sosyalleşebilir, pratiğinizi geliştirebilirsiniz. Temizliğin yönetim tarafından haftada bir yapıldığı apartman seçeneğinde nevresimleriniz görevliler tarafından temin edilir.
 
 Öğrenci Yurdu
 
Uluslar arası pek çok öğrenciye ev sahipliği yapan Sprachcaffe öğrenci yurtlarında rahatça sosyalleşebilir, donanımlı mutfakta rahatça dilediğinizi pişirebilirsiniz. Modern bir tesis olan Sprachcaffe öğrenci yurdunda keyifli vakit geçirebilir, ders çıkışlarında arkadaşlarınız ile rahatlıkla Düsseldorf'i gezebilirsiniz. Temizliğin yönetim tarafından haftada bir yapıldığı apartman seçeneğinde nevresimleriniz görevliler tarafından temin edilir.
 
 
*Konaklamalarda giriş Pazar günü çıkış ise Cuma günü yapılır.
 

 

Sprachcaffe Düsseldorf'deki Almanca Kurslarımız
 
Yarı Yoğun  Almanca
 
Yarı yoğun Almanca programında günde 4 ders bulunur. Bir ders 45 dakika sürer ve haftada 5 gün olmak üzere toplamda 20 ders bulunur. Bu programa kabul için min yaş 16'dir ve orta seviyede dil bilenler için daha uygundur.  Kurs içeriğinde dil bilgisi ve kelime pratikleri, konuşma, okuma, yazma ve dinleme - yazma gibi programlar bulunmaktadır.
 
Yoğun  Almanca 
 
Yoğun Almanca programında günde 6 ders bulunur. Bir ders 45 dakika sürer ve haftada 5 gün olmak üzere toplamda 30 ders bulunur. Bu programa kabul için min yaş 18'dir ve temel seviyede dil bilenler için daha uygundur.  Kurs içeriğinde 2 ders dil bilgisi ve kelime pratikleri, ders konuşma diğer 2 derste ise okuma, metinleri anlama, dinleme ve yazma gibi programlar bulunmaktadır.
 

Academia International is the trading name for

Academia Education Services LTD. Company Number : 7199610.

Registered in the UK. Registered Office : 145-157

St. John Street, London, EC1V 4PY

Academia International © 2012