academia iletişim

BİZ SİZİ ARAYALIM

Sprachcaffe Nice Dil Okulu
Sprachcaffe Nice Dil Okulu'na Hoş Geldiniz
17. 18 yüzyıla ait tarihi sokakları ile Nice'de gezinti yapmak, sizi adeta bir film karesinin içine sokabilir. Sanatın, kültürün, modanın kalbinin attığı şehir olan Nice'de gezip görebileceğiniz birbirinden renkli müzeler, harabeler, butik mağazalar ve cafeler vardır. Akdeniz'in kıyısında  Rivirea bölgesinin batısında bulununan Nice güzel kumsalları ve tertemiz suları ile meşhurdur. Dil pratiğinizi geliştirirken, aynı zamanda tatilinizi de yapabileceğiniz bir yer olan Nice'de harektli bir gece yaşamı vardır. Pek çok ulustan gelen öğrenciler ile sosyalleşebileceğiniz Nice'de yerel halk ile pratik yapma imkanı bularak  Fransızca'nızı geliştirebilirsiniz.
 
Okulumuzda Fransızca eğitiminin avantajları hakkında ayrıntılı bilgi için Sprachcaffe Nice linkine tıklayarak bize anında ulaşabilirsiniz.
 
 Neden Sprachcaffe Nice Dil Okulu?
 
Alanında uzman, anadili Fransızca olan öğretim kadrosu
Muhteşem mimarisi ve eğlence merkezleri
Fransa'nın en tarihi şehrinde eğitim fırsatı
Sanatın ve modanın kalbi
 
Sprachcaffe Nice Dil Okulu Hakkında
Fransa'nın 5. büyük şehrinde eğitim alabilirsiniz.
Sprachcaffe Nice'te tüm Fransa'yı rahatlıkla gezebilirsiniz.
Pek çok ulustan öğrencilere ev sahipliği yapan bu şehirde eğlenceye doyabilirsiniz.
Eiffel Kulesi, Louvre Mizesi ve Champs Elysees'i gezebilirsiniz.
 
Okulun fotoğraflarını görmek ve daha detaylı bilgi sahibi olmak için Sprachcaffe Nice linkine tıklayarak okulun broşürünü indirebilir  veya bize ulaşabilirsiniz.
 
Sprachcaffe Nice Dil Okulu Özellikleri
Eğitim ile keyifli bir tatili bir arada sunan Sprachcaffe, şehrin merkezinde konumlanan dil okulları ile sizlere eğlence dolu dakikalar sunuyor.
 
• Birbirinden renkli aktiviteler
• Pek çok markanın bulunduğu mağazalarda alış veriş
• Şehrin merkezi yerindeki lokasyonu
• Hoşgeldin ve veda partileri ve sosyalleşebileceğiniz pek çok etkinlik
 
Sprachcaffe Nice  Dil Okulu hakkında ayrıntılı bilgi için Okul Broşürünü indirebilir veya bize ulaşabilirsiniz.
 

 

Sprachcaffe Nice Dil Okulunda Konaklama Alternatifleri
 
Aile Yanı Konaklama
 
Sizlerin rahatınızı ve komforunuzu en az aileleriniz kadar düşünen Sprachcaffe, kendinizi evinizde hissedebilmeniz için hizmet aldığı aileleri büyük bir titizlikle belirler. Yaşadığınız şehrin kültürünü yakından tanıyabileceğiniz aile yanı konaklama seçeneğinde kahvaltı ve akşam yemekleri programa dahil olarak sunulur. Tek ya da çift kişilik odalarda kalabileceğiniz bu seçenekte, yerel halk ile kaynaşıp, pratiğinizi geliştirme fırsatı bulabilirsiniz.
 
Apartmanda Konaklama
 
Dünyanın pek çok ülkesinden gelen uluslar arası öğrenciler ile yakınlaşmak için en ideal seçenek apartman daireleridir. 6 ila 10 kişi ile paylaşacağınız bu dairelerde odalarınızı çift ya da tek kişilik olarak seçebilirsiniz. Ortak kullanıma açık mutfak ve dinlenme alanlarında diğer kültürden arkadaşlarınız ile sosyalleşebilir, pratiğinizi geliştirebilirsiniz. Temizliğin yönetim tarafından haftada bir yapıldığı apartman seçeneğinde nevresimleriniz görevliler tarafından temin edilir.
 
 Öğrenci Yurdu
 
Uluslar arası pek çok öğrenciye ev sahipliği yapan Sprachcaffe öğrenci yurtlarında rahatça sosyalleşebilir, donanımlı mutfakta rahatça dilediğinizi pişirebilirsiniz. Modern bir tesis olan Sprachcaffe öğrenci yurdunda keyifli vakit geçirebilir, ders çıkışlarında arkadaşlarınız ile rahatlıkla Nice'i gezebilirsiniz. Temizliğin yönetim tarafından haftada bir yapıldığı apartman seçeneğinde nevresimleriniz görevliler tarafından temin edilir.
 
*Konaklamalarda giriş Pazar günü çıkış ise Cuma günü yapılır.
 
Sprachcaffe Nice'deki Fransızca Kurslarımız
 
Yarı Yoğun  Fransızca 
 
Yarı yoğun Fransızca programında günde 4 ders bulunur. Bir ders 45 dakika sürer ve haftada 5 gün olmak üzere toplamda 20 ders bulunur. Bu programa kabul için min yaş 16'dir ve orta seviyede dil bilenler için daha uygundur.  Kurs içeriğinde dil bilgisi ve kelime pratikleri, konuşma, okuma, yazma ve dinleme - yazma gibi programlar bulunmaktadır.
 
Yoğun  Fransızca 
 
Yoğun Fransızca programında günde 6 ders bulunur. Bir ders 45 dakika sürer ve haftada 5 gün olmak üzere toplamda 30 ders bulunur. Bu programa kabul için min yaş 18'dir ve temel seviyede dil bilenler için daha uygundur.  Kurs içeriğinde 2 ders dil bilgisi ve kelime pratikleri, ders konuşma diğer 2 derste ise okuma, metinleri anlama, dinleme ve yazma gibi programlar bulunmaktadır.
 

Academia International is the trading name for

Academia Education Services LTD. Company Number : 7199610.

Registered in the UK. Registered Office : 145-157

St. John Street, London, EC1V 4PY

Academia International © 2012