academia iletişim

BİZ SİZİ ARAYALIM

Sprachcaffe Dil Okulları
Sprachcaffe Hakkında

 

1983 yılından bugüne eğitim sektöründe hizmet veren Sprachcaffe'nin İngilizce, İspanyolca, İtayanca, Fransızca, Almanca, Çince ve Arapça gibi çeşitli dillerde eğitim sunan 31 dil okulu bulunmaktadır.
 
Çocuklar, gençler ve yetişkinler olmak üzere eğitim hizmetlerinde segmentasyon yapan Sprachcaffe, sunmuş olduğu farklı dil alternatifleri ile de sektörden ayrışıyor.
 
Dünya çapında yaygın pek çok dil okulunda, öğrenilecek olan dili anavatanında öğretmeyi hedefleyen Sprachcaffe, eğitim ile turizmi de pek çok lokasyonunda harmanlayarak keyifli bir eğitim süreci geçirmenizi sağlıyor.
 
Dünyanın pek çok ülkesinden öğrencileri kabul eden Sprachcaffe, yaratmış olduğu karma yapıyla dil eğitiminin yanı sıra pek çok kültürü aynı anda öğrenmenizi  de sağlıyor.
 
Dil kurslarının yanı sıra İş Hayatı için de dil eğitimi sunan  Sprachcaffe, bu kurslara ek olarak İtalya, Küba ve Latin Amerika gibi yerlerde dil eğitimi için grup turları da düzenlemektedir. Ayrıca Avrupa'da hem çalışıp, hem de okumak isteyen adaylara “Travel and Work” alternatifini sunmaktadır.
 
Neden Sprachcaffe?

 

25 yıldır sektörde hizmet veren Sprachcaffe dil eğitiminin en fazla sosyal hayatta gelişeceği düşüncesi ile tüm okullarında birbirinden renkli sosyal etkinlikler sunar. Pek çok ulustan gelmiş öğrencilerin birbirleri ile kaynaşarak, sınıflarda öğrendiklerini gündelik hayatta pratiğe dökmelerini sağlar.
 
Birbirinden farklı yaş grupları için 31 lokasyonda 7 farklı dil eğitimi veren  Sprachcaffe, en yeni öğrenme teknikleri ve uzman öğretim kadrosu ile başarıyı kaçınılmaz kılar. Fiyat kalite dengesi olarak  avantajlı bir konumda bulunan  Sprachcaffe'de az sayıda öğrencinin bulunduğu dersliklerde dilinizi kısa sürede istediğiniz seviyeye taşıyabilirsiniz.
 
 


Sprachcaffe'nin Tarihi

 

Sprachcaffe Sarno kardeşler tarafından 1983 yılında Roma'da kurulmuştur. “Learn languages and meet people!” yani “DiliÖğren ve Yeni İnsanlarla Tanış” sloganıyla yola çıkan Sprachcaffe, birbirinden güzel lokasyonlarda bulunan dil okulları ile bu vaadinin arkasında durarak, sizlere eğitim hayatının yanısıra keyifli bir tatili de beraberinde sunuyor. Eğitim sürecinizi keyifle yaşamanız için turlar, dans kursları, dalış ve yemek sanatları dersleri ilestaj imkanları da sunan Sprachcaffe, dil eğitiminiz süresince sosyalleşip, öğrendiklerinizi pratiğe dökebilmeniz için gereken her türlü fırsatı yaratıyor.

 

Dünya çapında 31'den fazla dil okulu bulunan , İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Çince ve Arapça olmak üzere 7 dilde eğitim veren Sprachcaffe her yıl 40.000'i aşkın öğrenciyeev sahipliği yapıyor. Sprachcaffe ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşın. 

Academia International is the trading name for

Academia Education Services LTD. Company Number : 7199610.

Registered in the UK. Registered Office : 145-157

St. John Street, London, EC1V 4PY

Academia International © 2012