academia iletişim

BİZ SİZİ ARAYALIM

Sprachcaffe Miami Dil Okulu
Sprachcaffe Miami Dil Okulu'na Hoş Geldiniz

Altın renkli kumsalları ve muhteşem iklimi ile sadece Amerika'lıların değil, tüm dünya ülkelerinin gözdesi olan Miami, su sporları, eğlence mekanları ve kızgın kumsalları ile öğrencilerin de ilk tercihi oluyor. Sörf, kano, yelken, kayak gibi su sporlarına doyabileceğiniz Miami'de aynı zamanda Art Deco'da çılgın alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.  Amerika, Güney Amerika, Latin, Karayip ve Batı Hint geleneklerini aynı anda keşfedebileceğiniz Miami'de sıcak kanlı insanları ile sosyal çevrenizi hızlıca geliştirebilirsiniz.

Okulumuzda İngilizce eğitiminin avantajları hakkında ayrıntılı bilgi için Sprachcaffe Miami linkine tıklayarak bize anında ulaşabilirsiniz.

 

 Neden Sprachcaffe Miami Dil Okulu?
 
Alanında uzman öğretim kadrosu
Okulun merkezi lokasyondaki konumu
Gezilip görülebilecek birbirinden güzel yerler
Ilıman iklimi ve muhteşem doğal güzellikleri
 
Sprachcaffe Miami Dil Okulu Hakkında
Florida'nın incisi Miami'da eğitim alabilirsiniz.
Denize, kumsala, güneşe doyabilirsiniz.
Extreme su sporlarını yapabilirsiniz.
Sprachcaffe Miami'da uluslar arası bir çevre edinebilirsiniz.  
Pek çok ulustan öğrencilere ev sahipliği yapan bu şehirde eğlenceye doyabilirsiniz.
Miami civarındaki diğer şehirleri rahatlıkla gezebilirsiniz. 
 
Okulun fotoğraflarını görmek ve daha detaylı bilgi sahibi olmak için Sprachcaffe Miami linkine tıklayarak okulun broşürünü indirebilir  veya bize ulaşabilirsiniz.
 
Sprachcaffe Miami Dil Okulu Özellikleri
Eğitim ile keyifli bir tatili bir arada sunan Sprachcaffe, şehrin merkezinde konumlanan dil okulları ile sizlere eğlence dolu dakikalar sunuyor.
 
Birbirinden renkli aktiviteler
Art Deco alışveriş merkezi
Farklı kültürleri keşfetme fırsatı
Hoşgeldin ve veda partileri ve sosyalleşebileceğiniz pek çok etkinlik
 
Sprachcaffe Miami Dil Okulu hakkında ayrıntılı bilgi için Okul Broşürünü indirebilir veya bize ulaşabilirsiniz.
 
Sprachcaffe Miami Dil Okulunda Konaklama Alternatifleri
 
Aile Yanı Konaklama
 
Rahatınızı ve komforunuzu en az aileleriniz kadar düşünen Sprachcaffe, kendinizi evinizde hissedebilmeniz için hizmet aldığı aileleri büyük bir titizlikle belirler. Yaşadığınız şehrin kültürünü yakından tanıyabileceğiniz aile yanı konaklama seçeneğinde kahvaltı ve akşam yemekleri programa dahil olarak sunulur. Tek ya da çift kişilik odalarda kalabileceğiniz bu seçenekte, yerel halk ile kaynaşıp, pratiğinizi geliştirme fırsatı bulabilirsiniz.
 
Apartmanda Konaklama
 
Dünyanın pek çok ülkesinden gelen uluslar arası öğrenciler ile yakınlaşmak için en ideal seçenek apartman daireleridir. 6 ila 10 kişi ile paylaşacağınız bu dairelerde odalarınızı çift ya da tek kişilik olarak seçebilirsiniz. Ortak kullanıma açık mutfak ve dinlenme alanlarında diğer kültürden arkadaşlarınız ile sosyalleşebilir, pratiğinizi geliştirebilirsiniz. Temizliğin yönetim tarafından haftada bir yapıldığı apartman seçeneğinde nevresimleriniz görevliler tarafından temin edilir.
 
 Apartotel Alternatifleri
 
Okul ile yan yana bulunan Apartotel sayesinde okula yürüyerek gidebilirsiniz. 2 yüzme havuzu, fitness, sauna gibi alanların da bulunduğu apartotel tamamın rahatınız için tasarlanmıştır. Okula yakın olması sebebi ile, ders başlangıç ve bitiş saatlerinde kendinize zaman ayırabileceğiniz bir alternatif olan Apartotel'de geniş bir lobi de bulunmaktadır.
 
*Konaklamalarda giriş Pazar günü çıkış ise Cuma günü yapılır.
 
Sprachcaffe Miami'daki İngilizce Kurslarımız
 
Yarı Yoğun  İngilizce 
 
Yarı yoğun İngilizce programında günde 4 ders bulunur. Bir ders 45 dakika sürer ve haftada 5 gün olmak üzere toplamda 20 ders bulunur. Bu programa kabul için min yaş 16'dır ve orta seviyede dil bilenler için daha uygundur.  Kurs içeriğinde dil bilgisi ve kelime pratikleri, konuşma, okuma, yazma ve dinleme - yazma gibi programlar bulunmaktadır.
 
Yoğun  İngilizce 
 
Yoğun İngilizce programında günde 6 ders bulunur. Bir ders 45 dakika sürer ve haftada 5 gün olmak üzere toplamda 30 ders bulunur. Bu programa kabul için min yaş 16'dır ve temel seviyede dil bilenler için daha uygundur.  Kurs içeriğinde 2 ders dil bilgisi ve kelime pratikleri, 2 ders konuşma diğer 2 derste ise okuma, metinleri anlama, dinleme ve yazma gibi programlar bulunmaktadır.
 
Sınav Hazırlık Kursları
 
Almak istediğiniz skoru yakalayabilmeniz için Sprachcaffe uzman eğitim kadarosu ile sizleri IELTS, TOEFL ve Akadamik İngilizce, GMAT/GRE, Cambridge Hazırlık Kursları gibi pek çok alanda hazırlar. 12 hafta süreli olarak hazırlanan programlarda haftalık 20 veya 30 ders bulunur. Maksimum 12 kişilik sınıflarda alacağınız eğitim ile İngilizce'nizi geliştirirken, içinde bulunduğunuz kültürü de yakından keşfetme fırsatını yakalayabilirsiniz.
 

Academia International is the trading name for

Academia Education Services LTD. Company Number : 7199610.

Registered in the UK. Registered Office : 145-157

St. John Street, London, EC1V 4PY

Academia International © 2012