academia iletişim

BİZ SİZİ ARAYALIM

Sprachcaffe Pekin Dil Okulu
Sprachcaffe Pekin Dil Okulu'na Hoş Geldiniz
Çin'ce Çin'in başkenti Pekin'de öğrenilir! Tüm dünya ülkelerinden farklı, kendine has bir yapısı olan Çin'de Çin'ce öğrenme deneyimini yaşayın. Dünyada en yaygın dil olarak kulllanılan Çin'ce, özellikle ihracatın artışı ile iş hayatında aranan bir dil olmuştur. Dil öğrenmenin yanı sıra kültür ve geleneklerine hayran kalacağınız, farklı damak tatları ile tanışabileceğiniz Pekin'de  dövüş sporu olan Tai Chi ya da Çin Resim Sanatı kurslarıına da katılabilirsiniz. Uzak doğu kültürünü öğrenmek ve dilinizi geliştirmek için birbirinden keyifli aktiviteler sunan Sprachcaffe Pekin'de Çince öğrenme fırsatını kaçırmayın!
 
Okulumuzda Çince eğitiminin avantajları hakkında ayrıntılı bilgi için Sprachcaffe Pekin linkine tıklayarak bize anında ulaşabilirsiniz.
 
 Neden Sprachcaffe Pekin Dil Okulu?
 
Alanında uzman, anadili Çince olan öğretim kadrosu
Uzak doğu kültürü ve değişik lezzetler
Çin'nın başkentinde eğitim fırsatı
En yaygın konuşulan dil Çince
 
Sprachcaffe Pekin Dil Okulu Hakkında
Çin'nın başkentinde eğitim alabilirsiniz.
Uzak doğu kültürünü yaşayabilirsiniz
Pek çok ulustan öğrencilere ev sahipliği yapan bu şehirde eğlenceye doyabilirsiniz.
Pekin'i gezebilirsiniz.
 
Okulun fotoğraflarını görmek ve daha detaylı bilgi sahibi olmak için Sprachcaffe Pekin linkine tıklayarak okulun broşürünü indirebilir  veya bize ulaşabilirsiniz.
 
Sprachcaffe Pekin Dil Okulu Özellikleri
Eğitim ile keyifli bir tatili bir arada sunan Sprachcaffe, şehrin merkezinde konumlanan dil okulları ile sizlere eğlence dolu dakikalar sunuyor.
Birbirinden renkli aktiviteler
Pek çok markanın bulunduğu mağazalarda alış veriş
Şehrin merkezi yerindeki lokasyonu
Hoşgeldin ve veda partileri ve sosyalleşebileceğiniz pek çok etkinlik
 
Sprachcaffe Pekin Dil Okulu hakkında ayrıntılı bilgi için okul broşürünü Sprachcaffe Pekin linkinden indirebilir veya bize ulaşabilirsiniz.
 
 
Sprachcaffe Pekin Dil Okulunda Konaklama Alternatifleri
 
Apartmanda Konaklama
 
Dünyanın pek çok ülkesinden gelen uluslar arası öğrenciler ile yakınlaşmak için en ideal seçenek apartman daireleridir. 6 ila 10 kişi ile paylaşacağınız bu dairelerde odalarınızı çift ya da tek kişilik olarak seçebilirsiniz. Ortak kullanıma açık mutfak ve dinlenme alanlarında diğer kültürden arkadaşlarınız ile sosyalleşebilir, pratiğinizi geliştirebilirsiniz. Temizliğin yönetim tarafından haftada bir yapıldığı apartman seçeneğinde nevresimleriniz görevliler tarafından temin edilir.
 
Pansiyonda Konaklama
 
Uluslar arası pek çok öğrenciye ev sahipliği yapan Sprachcaffe öğrencilerini kursa en yakın pansiyonlara yönlendirir. Apartmanlara kıyasla daha ekonomik olan pansiyonlarda rahatça sosyalleşebilir, donanımlı mutfakta rahatça dilediğinizi pişirebilirsiniz. Modern pansiyonlarda keyifli vakit geçirebilir, ders çıkışlarında arkadaşlarınız ile rahatlıkla Pekin'i gezebilirsiniz. Temizliğin yönetim tarafından haftada bir yapıldığı pansiyon seçeneğinde nevresimleriniz görevliler tarafından temin edilir.
 
*Konaklamalarda giriş Pazar günü çıkış ise Cuma günü yapılır.
 
Sprachcaffe Pekin'deki Çince Kurslarımız
 
Yarı Yoğun  Çince
 
Yarı yoğun Çince programında günde 4 ders bulunur. Bir ders 45 dakika sürer ve haftada 5 gün olmak üzere toplamda 20 ders bulunur. Bu programa kabul için min yaş 16'dir ve orta seviyede dil bilenler için daha uygundur.  Kurs içeriğinde dil bilgisi ve kelime pratikleri, konuşma, okuma, yazma ve dinleme - yazma gibi programlar bulunmaktadır.
 
Yoğun  Çince
 
Yoğun Çince programında günde 6 ders bulunur. Bir ders 45 dakika sürer ve haftada 5 gün olmak üzere toplamda 30 ders bulunur. Bu programa kabul için min yaş 18'dir ve temel seviyede dil bilenler için daha uygundur.  Kurs içeriğinde 2 ders dil bilgisi ve kelime pratikleri, ders konuşma diğer 2 derste ise okuma, metinleri anlama, dinleme ve yazma gibi programlar bulunmaktadır.
 

Kurs Türleri

Yarı Yoğun Kurs

Yoğun Kurs

Uzun Dönem Kurs

Bire Bir Kurs

Haftalık Ders Sayısı (1 ders= 45 dakika)

20

30

20/30

10/20/30

Minimum Süre (hafta)

2

1

8

1

Maximum Süre (hafta)

sınırsız

sınırsız

sınırsız

sınırsız

Maximum Sınıf Mevcudu

8

8

8

1

Minimum Yaş

18*

18*

18*

18*

 

*Minimum yaş 18'dir ancak 16 ve 17 yaşındaki kişiler ailelerinin izinleri ile katılabilirler.

Bu sayfa Güncellenmektedir

Academia International is the trading name for

Academia Education Services LTD. Company Number : 7199610.

Registered in the UK. Registered Office : 145-157

St. John Street, London, EC1V 4PY

Academia International © 2012