academia iletişim

BİZ SİZİ ARAYALIM

Sprachcaffe Montreal Dil Okulu
Sprachcaffe Montreal Dil Okulu'na Hoş Geldiniz
Kanada'nın sanat dolu şehri Montreal'de Fransızca'nızı hızla geliştirebilir, Kanada'nın muhteşem doğası içinde eğitim döneminizi eğlenceye dönüştürebilirsiniz. Fransızca ve İngilizce'nin konuşulduğu şehir,  dünyaca ünlü pek çok festivale ev sahipliği yapar. Refah düzeyinin yüksek olduğu Montreal, modern binaları, kültür sanat aktiviteleri, muhteşem doğası, sıcakkanlı insanları ile tek kelime ile yaşanılabilecek bir yerdir. Çok sayıda galeri ve müzenin bulunduğu Montreal'de doğa sporlarına da doyabilirsiniz. Okulumuzda Fransızca eğitiminin avantajları hakkında ayrıntılı bilgi için Sprachcaffe Montreal linkine tıklayarak bize anında ulaşabilirsiniz.
 
 Neden Sprachcaffe Montreal Dil Okulu?
 
Alanında uzman, anadili Fransızca olan öğretim kadrosu
Muhteşem mimarisi ve eğlence merkezleri
Kanada'nın en renkli şehrinde eğitim fırsatı
Kültür ve sanatın başkenti
 
Sprachcaffe Montreal Dil Okulu Hakkında
Kanada'nın en renkli şehrinde eğitim alabilirsiniz.
Sprachcaffe Montreal'de şehri rahatlıkla gezebilirsiniz.
Pek çok ulustan öğrencilere ev sahipliği yapan bu şehirde eğlenceye doyabilirsiniz.
Doğa sporlarına doyabilirsiniz.
 
Okulun fotoğraflarını görmek ve daha detaylı bilgi sahibi olmak için  Sprachcaffe Montreal linkine tıklayarak okulun broşürünü indirebilir  veya bize ulaşabilirsiniz.
 
Sprachcaffe Montreal Dil Okulu Özellikleri
Eğitim ile keyifli bir tatili bir arada sunan Sprachcaffe, şehrin merkezinde konumlanan dil okulları ile sizlere eğlence dolu dakikalar sunuyor.
 
• Birbirinden renkli aktiviteler
• Kültür sanat festivalleri içinde bir yaşam
• Şehrin merkezi yerindeki lokasyonu
• Hoşgeldin ve veda partileri ve sosyalleşebileceğiniz pek çok etkinlik
 
Sprachcaffe Montreal Dil Okulu hakkında ayrıntılı bilgi için okul broşürünü Sprachcaffe Montreal linkinden indirebilir veya bize ulaşabilirsiniz.
 
 
Sprachcaffe Montreal Dil Okulunda Konaklama Alternatifleri
 
Aile Yanı Konaklama
 
Sizlerin rahatınızı ve komforunuzu en az aileleriniz kadar düşünen Sprachcaffe, kendinizi evinizde hissedebilmeniz için hizmet aldığı aileleri büyük bir titizlikle belirler. Yaşadığınız şehrin kültürünü yakından tanıyabileceğiniz aile yanı konaklama seçeneğinde kahvaltı ve akşam yemekleri programa dahil olarak sunulur. Tek ya da çift kişilik odalarda kalabileceğiniz bu seçenekte, yerel halk ile kaynaşıp, pratiğinizi geliştirme fırsatı bulabilirsiniz.
 
Apartmanda Konaklama
 
Dünyanın pek çok ülkesinden gelen uluslar arası öğrenciler ile yakınlaşmak için en ideal seçenek apartman daireleridir. 6 ila 10 kişi ile paylaşacağınız bu dairelerde odalarınızı çift ya da tek kişilik olarak seçebilirsiniz. Ortak kullanıma açık mutfak ve dinlenme alanlarında diğer kültürden arkadaşlarınız ile sosyalleşebilir, pratiğinizi geliştirebilirsiniz. Temizliğin yönetim tarafından haftada bir yapıldığı apartman seçeneğinde nevresimleriniz görevliler tarafından temin edilir.
 
Öğrenci Yurdu
 
Uluslar arası pek çok öğrenciye ev sahipliği yapan Sprachcaffe öğrenci yurtlarında rahatça sosyalleşebilir, donanımlı mutfakta rahatça dilediğinizi pişirebilirsiniz. Modern bir tesis olan Sprachcaffe öğrenci yurdunda keyifli vakit geçirebilir, ders çıkışlarında arkadaşlarınız ile rahatlıkla Montreal'i gezebilirsiniz. Temizliğin yönetim tarafından haftada bir yapıldığı apartman seçeneğinde nevresimleriniz görevliler tarafından temin edilir.
 
*Konaklamalarda giriş Pazar günü çıkış ise Cuma günü yapılır.
 
Sprachcaffe Montreal'daki Fransızca Kurslarımız
 
Yarı Yoğun  Fransızca
 
Yarı yoğun Fransızca programında günde 4 ders bulunur. Bir ders 45 dakika sürer ve haftada 5 gün olmak üzere toplamda 20 ders bulunur. Bu programa kabul için min yaş 16'dir ve orta seviyede dil bilenler için daha uygundur.  Kurs içeriğinde dil bilgisi ve kelime pratikleri, konuşma, okuma, yazma ve dinleme - yazma gibi programlar bulunmaktadır.
 
Yoğun  Fransızca 
 
Yoğun Fransızca programında günde 6 ders bulunur. Bir ders 45 dakika sürer ve haftada 5 gün olmak üzere toplamda 30 ders bulunur. Bu programa kabul için min yaş 18'dir ve temel seviyede dil bilenler için daha uygundur.  Kurs içeriğinde 2 ders dil bilgisi ve kelime pratikleri, ders konuşma diğer 2 derste ise okuma, metinleri anlama, dinleme ve yazma gibi programlar bulunmaktadır.
 

Academia International is the trading name for

Academia Education Services LTD. Company Number : 7199610.

Registered in the UK. Registered Office : 145-157

St. John Street, London, EC1V 4PY

Academia International © 2012