academia iletişim

BİZ SİZİ ARAYALIM

Sprachcaffe Floransa Dil Okulu
Sprachcaffe Floransa Dil Okulu'na Hoş Geldiniz
İtalya'nın en renkli şehirlerinden Floransa'da İtalyanca öğrenme deneyimi bir başkadır. Tarih kokan sokakları, muhteşem mimari dokusu, birbirinden leziz restoranları ile Floransa tam bir tatil şehridir. İtalyancanızı anadili olan yerel halk ile geliştirirken, bu eğelnce dolu şehirde yaşamın tadını çıkarabilirsiniz. Makarna ve pizza yemeye doyamacağınız şehirde gezip görebileceğiniz sayısız mekan, sanat galerisi, butik mağaza sizleri bekliyor. Toskana mimarisine aşık olacağınız şehirde, kendinizi her geçen gün yeni bir tat tatmak için birbirinden gurme restoranlarda bulacasınız.  
 
Okulumuzda İtalyanca eğitiminin avantajları hakkında ayrıntılı bilgi için Sprachcaffe Floransa linkine tıklayarak bize anında ulaşabilirsiniz.
 
 Neden Sprachcaffe Floransa Dil Okulu?
 
Alanında uzman, anadili İtalyanca olan öğretim kadrosu
Muhteşem mimarisi ve eğlence merkezleri
İtalya'nın en renkli şehrinde eğitim fırsatı
Sanatın ve modanın kalbi
Gurme bir İtalyan mutfağı
 
Sprachcaffe Floransa Dil Okulu Hakkında
İtalya'nın en renki kentinde eğitim alabilirsiniz.
İtalyan kültürünü yaşayabilirsiniz
Pek çok ulustan öğrencilere ev sahipliği yapan bu şehirde eğlenceye doyabilirsiniz.
Toskana mimarisinde mükemmel fotoğraflar çekebilirsiniz.
 
Okulun fotoğraflarını görmek ve daha detaylı bilgi sahibi olmak için Sprachcaffe Floransa linkine tıklayarak okulun broşürünü indirebilir  veya bize ulaşabilirsiniz.
 
Sprachcaffe Floransa Dil Okulu Özellikleri
Eğitim ile keyifli bir tatili bir arada sunan Sprachcaffe, şehrin merkezinde konumlanan dil okulları ile sizlere eğlence dolu dakikalar sunuyor.
 
Birbirinden renkli aktiviteler
Pek çok markanın bulunduğu mağazalarda alış veriş
Şehrin merkezi yerindeki lokasyonu
Hoşgeldin ve veda partileri ve sosyalleşebileceğiniz pek çok etkinlik
 
Sprachcaffe Floransa Dil Okulu hakkında ayrıntılı bilgi için Okul Broşürünü indirebilir veya bize ulaşabilirsiniz.

 

Sprachcaffe Floransa Dil Okulunda Konaklama Alternatifleri
 
Aile Yanı Konaklama
 
Sizlerin rahatınızı ve komforunuzu en az aileleriniz kadar düşünen Sprachcaffe, kendinizi evinizde hissedebilmeniz için hizmet aldığı aileleri büyük bir titizlikle belirler. Yaşadığınız şehrin kültürünü yakından tanıyabileceğiniz aile yanı konaklama seçeneğinde kahvaltı ve akşam yemekleri programa dahil olarak sunulur. Tek ya da çift kişilik odalarda kalabileceğiniz bu seçenekte, yerel halk ile kaynaşıp, pratiğinizi geliştirme fırsatı bulabilirsiniz.
 
Apartmanda Konaklama
 
Dünyanın pek çok ülkesinden gelen uluslar arası öğrenciler ile yakınlaşmak için en ideal seçenek apartman daireleridir. 6 ila 10 kişi ile paylaşacağınız bu dairelerde odalarınızı çift ya da tek kişilik olarak seçebilirsiniz. Ortak kullanıma açık mutfak ve dinlenme alanlarında diğer kültürden arkadaşlarınız ile sosyalleşebilir, pratiğinizi geliştirebilirsiniz. Temizliğin yönetim tarafından haftada bir yapıldığı apartman seçeneğinde nevresimleriniz görevliler tarafından temin edilir.
 
Öğrenci Yurdu
 
Uluslar arası pek çok öğrenciye ev sahipliği yapan Sprachcaffe öğrenci yurtlarında rahatça sosyalleşebilir, donanımlı mutfakta rahatça dilediğinizi pişirebilirsiniz. Modern bir tesis olan Sprachcaffe öğrenci yurdunda keyifli vakit geçirebilir, ders çıkışlarında arkadaşlarınız ile rahatlıkla Floransa'i gezebilirsiniz. Temizliğin yönetim tarafından haftada bir yapıldığı apartman seçeneğinde nevresimleriniz görevliler tarafından temin edilir.
 
*Konaklamalarda giriş Pazar günü çıkış ise Cuma günü yapılır.
 
Sprachcaffe Floransa'deki İtalyanca Kurslarımız
 
Yarı Yoğun  İtalyanca 
 
Yarı yoğun İtalyanca programında günde 4 ders bulunur. Bir ders 45 dakika sürer ve haftada 5 gün olmak üzere toplamda 20 ders bulunur. Bu programa kabul için min yaş 16'dir ve orta seviyede dil bilenler için daha uygundur.  Kurs içeriğinde dil bilgisi ve kelime pratikleri, konuşma, okuma, yazma ve dinleme - yazma gibi programlar bulunmaktadır.
 
Yoğun  İtalyanca 
 
Yoğun İtalyanca programında günde 6 ders bulunur. Bir ders 45 dakika sürer ve haftada 5 gün olmak üzere toplamda 30 ders bulunur. Bu programa kabul için min yaş 18'dir ve temel seviyede dil bilenler için daha uygundur.  Kurs içeriğinde 2 ders dil bilgisi ve kelime pratikleri, ders konuşma diğer 2 derste ise okuma, metinleri anlama, dinleme ve yazma gibi programlar bulunmaktadır.
 
Floransa'da şu kursları sunmaktayız:
 

Kurs Türleri

Part Time Kurs**

Yarı Yoğun Kurs

Yoğun Kurs

Bire Bir Kurs

Akademik Dönem

Sınava Hazırlık

Haftalık Ders Sayısı (1 ders= 45 dakika)

10

20

30

10/20/30

20/30

20/30

Minimum Süre (hafta)

2

2

1

1

8

12

Maximum Süre (hafta)

sınırsız

sınırsız

sınırsız

sınırsız

sınırsız

sınırsız

Maximum Sınıf Mevcudu

10

10

10

1

10

10

Minimum Yaş

18*

18*

18*

18*

18*

18*

 
*Minimum yaş 18'dir. 16-17 yaşındaki öğrenciler ailelerinin izinleri ile katılabilirler.

 

 

Academia International is the trading name for

Academia Education Services LTD. Company Number : 7199610.

Registered in the UK. Registered Office : 145-157

St. John Street, London, EC1V 4PY

Academia International © 2012