academia iletişim

BİZ SİZİ ARAYALIM

Kaplan PLI Kanada Dil Okulları
Canada'da İngilizce Öğrenme Fırsatı Artık Size Daha Yakın

 

Muhteşem doğası ve kendine özgü kültürüyle hem kasaba hayatını hem de gelişmiş şehir hayatını bir arada yaşayabileceğiniz Canada'da kendiniz asla yabancı hissetmezsiniz. Pek çok ülkeden eğitimli bir zümreyi göçmen olarak nüfusuna katan Canada'da kozmopolit yapısı ile birbirinden farklı kültürleri aynı anda tanıyabilir, uluslararası bir network edinebilirsiniz. Dünyaca ünlü Niagara Şelaleleri gibi pek çok doğal güzelliğe ev sahipliği yapan Canada'da, ülkenin yerel festivallerine katılabilir, birbirinden keyifli kayak merkezlerinde kayak yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz. 
 
Dil Okullarımız
Neden Kaplan PLI Canada Dil Okulları?

 

Eğitime yoğun önemin verildiği Canada'da en eski eğitim merkezlerinden biri olan Kaplan PLI Canada Dil Okulları öğrencilere kendini evinde hissettirecek kadar sıcak ve samimi eğitim kadrosu ile yüksek kalitede eğitim ve köklü tarihini bir arada harmanlamıştır. Ders çıkışlarında öğrencilerin  sosyalleşmesi için düzenenlenen birbirinden keyifli sosyal aktiviteler, sınıflarda öğrenilen İngilizce'yi pratiğe dökerek pekiştirmenizi sağlarken, aynı zamanda da bir kültürü daha yakından tanıma fırsatını da beraberinde sunar. Kaplan PLI Canada Dil Okulları'nda İngilizce öğrenme fırsatını kaçırmayın! 
 
Bunları Biliyor muydunuz?
  
  • Economist 2011'in yaşamaya en uygun şehir  olarak Vancouver'ı birinci, Toronto'yu da dördüncü seçtiğini
  • Vancouver'da aynı gün hem sörf hem de kayak yapmaya uygun mevsimlerin yaşandığını
  • Toronto nüfusunun nerdeyse yarısının Toronto'da doğmadığını
  • Dünyanın en uzun yer isimlerinden biri olan Pekwachnamaykoskwaskwaypinwanik Gölü'nün Canada'da olduğunu biliyor muydunuz?
 Canada Tarafından Sunulan Dil Kurslarımız
Canada'da Mevsimler
Çok geniş bir ülke olan Canada'da kutuplardan güneye doğru çeşitli iklimler gözlenmektedir.  Kıyı bölgelerinde daha ılıman ve iç bölgerde ise daha karasal bir iklimin hakim olduğu Canada!da, okullarımızın bulunduğu Vancouver ve Toronto'da yıl boyu ılıman bir iklim görülür. 

 

Aile Yanında Konaklama
 
Kanada Dil Okulları tarafından titizlikle belirlenmiş olan ailelerin yanında öğrenciler ev ortamında da İngilizcelerini geliştirip Canada kültürüyle kaynaşarak Canada'dan olabildiğince faydalanabilirler.
Odalar: Çift ya da tek kişilik ve özel banyo seçeneğiyle sunulmaktadır
Minimum yaş: 18
Yemek: Yarım pansiyon, sabah ve akşam yemeği olarak sunulur.


Residence ve öğrenci evleri

Odalar: Tek kişiliktir.
Minimum yaş: 18 Yemeksiz olarak sunulur.
 
 
Tatilde İngilizce (Vacation English)
İngilizce seviyenize göre belirlenmiş haftalık 20 Genel İngilizce dersinden oluşmaktadır. Tecrübeli öğretmenlerden oluşan eğitim ekibi gözetiminde okuma, yazma, dinleme ve konuşma olmak üzere 4 ana dil disiplinine odaklanmaktadır.

Genel İngilizce (General English)
Haftalık 20 Genel İngilizce dersine ek olarak 7 Yapısal Çalışma seansından oluşmaktadır. Yapısal Çalışma seansı dediğimiz bağımsız çalışma saatlerinde Kaplan tarafından özel olarak hazırlanmış olan interaktif bilgisayar programları, ders kitapları, yabancı dil egzersizleri veya DVD gibi öğrenim araçları ile derste öğrendiklerinizi pekiştirme, eksik olduğunuzu düşündüğünüz alanlara yoğunlaşma şansı bulacaksınız.
 
Opus Programları
Kaplan PLI Kanada Dil Okulları'nda eğitim alırken, aynı zamanda Opus Programları ile çalışma izni de alabilirsiniz.  Opus programları ile dil eğitiminiz sırasında geliştirdiğiniz İngilizce'nizi iş hayatında da kullanarak pratik yapma şansı elde edebilirsiniz. 


Yoğun İngilizce (Intensive English)
Haftalık 20 Genel İngilizce ve 7 Yapısal Çalışma seansına ek olarak 8 seçmeli ders seçeneğinden oluşmaktadır. Seçtiğiniz okula ve İngilizce seviyenize göre değişiklik gösteren bu seçmeli derslerde Kelime Bilgisi, Konuşma ya da Yazma Pratiği, Güncel Olaylar, Yerel Kültür, İş İngilizcesi ve Sınav Hazırlık (TOEFL, IELTS vb) gibi konulardan istediğinizi seçerek ders programınızı belirleyebilirsiniz.

Sınav Hazırlık Kursları
Uzman eğitmenler gözetiminde IELTS, TOEFL ve Akadamik İngilizce, GMAT/GRE, Cambridge Hazırlık Kurslarına katılabilir, İngilizce'nizi geliştirirken sınav odaklı çalışma paketlerinden faydalanabilirsiniz. Sınav hazırlık programları için minimum intermediate (orta) seviyede İngilizce bilgisi gerektiğinden, kayıt öncesinde size bir seviye testi uygulanmaktadır.

Academia International is the trading name for

Academia Education Services LTD. Company Number : 7199610.

Registered in the UK. Registered Office : 145-157

St. John Street, London, EC1V 4PY

Academia International © 2012