academia iletişim

BİZ SİZİ ARAYALIM

Sprachcaffe New York Dil Okulu
Sprachcaffe New York Dil Okulu'na Hoş Geldiniz
Amerika denildiğinde akla ilk gelen şehir olan New York'da dil seviyenizi geliştirirken, pek çok kültürü yakından tanıyabilirsiniz. Kozmopolit bir metropolde pek çok ulustan sosyal bir çevre edinip, New York'un güzelliklerini arkadaşlarınızla doyasıya yaşayabilirsiniz. Dünyaca ünlü Macy's de alışveriş yapabilir, akşamları ise eğlence mekanlarının tadını çıkarabilirsiniz. Hiçbir zaman uyumayan şehir olarak adlandırılan New York'ta 24 saat çalışan metrosu ile her anın tadını çıkarabilirsiniz.  Merkezi bir lokasyonda bulunan Sprachcaffe New York Dil Okulu'nda ders bitiminde okulun sunmuş olduğu birbirinden renkli etkinliklere katılıp, dil pratiğinizi geliştirebilirsiniz. 
 
Okulumuzda İngilizce eğitiminin avantajları hakkında ayrıntılı bilgi için Sprachcaffe New York  linkine tıklayarak bize anında ulaşabilirsiniz.
 
 Neden Sprachcaffe New York Dil Okulu?
 
Alanında uzman, anadili İngilizce olan öğretim kadrosu
Okulun merkezi lokasyondaki konumu
Gezilip görülebilecek birbirinden güzel yerler
Özgürlük Heykeli, Times Squarre, Rockefeller Center, Empire State Binası'nı görün
 
 
Sprachcaffe New York Dil Okulu Hakkında
Amerika'nın en eğlenceli şehrinde eğitim alabilirsiniz.
Sprachcaffe New York'ta Little Italy ve Soho'yu keşfedebilirsiniz. 
Pek çok ulustan öğrencilere ev sahipliği yapan bu şehirde eğlenceye doyabilirsiniz.
New York dilediğiniz an gidebileceğiniz yakınlıktadır.
 
Okulun fotoğraflarını görmek ve daha detaylı bilgi sahibi olmak için Sprachcaffe New York linkine tıklayarak okulun broşürünü indirebilir  veya bize ulaşabilirsiniz.
 
Sprachcaffe New York Dil Okulu Özellikleri
Eğitim ile keyifli bir tatili bir arada sunan Sprachcaffe, şehrin merkezinde konumlanan dil okulları ile sizlere eğlence dolu dakikalar sunuyor.
 
Birbirinden renkli aktiviteler
Sanat galerileri, gösteri merkezleri ve tiyatro geceleri
Times Square, Özgürlük Heykeli, Empire State Building'e geziler
Hoşgeldin ve veda partileri ve sosyalleşebileceğiniz pek çok etkinlik
 
Sprachcaffe New York Dil Okulu hakkında ayrıntılı bilgi için Okul Broşürünü indirebilir veya bize ulaşabilirsiniz.
 
 
Sprachcaffe New York Dil Okulunda Konaklama Alternatifleri
 
Aile Yanı Konaklama
 
Rahatınızı ve komforunuzu en az aileleriniz kadar düşünen Sprachcaffe, kendinizi evinizde hissedebilmeniz için hizmet aldığı aileleri büyük bir titizlikle belirler. Yaşadığınız şehrin kültürünü yakından tanıyabileceğiniz aile yanı konaklama seçeneğinde kahvaltı ve akşam yemekleri programa dahil olarak sunulur. Tek ya da çift kişilik odalarda kalabileceğiniz bu seçenekte, yerel halk ile kaynaşıp, pratiğinizi geliştirme fırsatı bulabilirsiniz.
 
Apartmanda Konaklama
 
Dünyanın pek çok ülkesinden gelen uluslar arası öğrenciler ile yakınlaşmak için en ideal seçenek apartman daireleridir. 6 ila 10 kişi ile paylaşacağınız bu dairelerde odalarınızı çift ya da tek kişilik olarak seçebilirsiniz. Ortak kullanıma açık mutfak ve dinlenme alanlarında diğer kültürden arkadaşlarınız ile sosyalleşebilir, pratiğinizi geliştirebilirsiniz. Temizliğin yönetim tarafından haftada bir yapıldığı apartman seçeneğinde nevresimleriniz görevliler tarafından temin edilir.
 
Öğrenci Yurdu
 
En az 4 hafta konaklayabileceğiniz Sprachcaffe New York öğrenci yurdu okula metro ile 60 dakika uzaklıktadır. Tek ya da çift kişilik odalarda kalabileceğiniz bu alternatifte ücretsiz internet erişimi de bulunur. 
 
 YMCA Konaklama
 
Tek ya da çift kişilik odalarda, ücretsiz internet erişimi ile YMCA'da konaklayabilirsiniz. Okula metro ile 60 dakika uzaklıkta olan bu alternatifte otobüs ile de erişim sağlayabilirsiniz. Pek çok öğrencinin tercih ettiği bu konaklama türünde kolaylıkla sosyalleşebilirsiniz. 
 
*Konaklamalarda giriş Pazar günü çıkış ise Cuma günü yapılır.
 
Sprachcaffe New York'daki İngilizce Kurslarımız
 
Yarı Yoğun  İngilizce
 
Yarı yoğun İngilizce programında günde 4 ders bulunur. Bir ders 45 dakika sürer ve haftada 5 gün olmak üzere toplamda 20 ders bulunur. Bu programa kabul için min yaş 16'dır ve orta seviyede dil bilenler için daha uygundur.  Kurs içeriğinde dil bilgisi ve kelime pratikleri, konuşma, okuma, yazma ve dinleme - yazma gibi programlar bulunmaktadır.
 
Yoğun  İngilizce
 
Yoğun İngilizce programında günde 6 ders bulunur. Bir ders 45 dakika sürer ve haftada 5 gün olmak üzere toplamda 30 ders bulunur. Bu programa kabul için min yaş 16'dır ve temel seviyede dil bilenler için daha uygundur.  Kurs içeriğinde 2 ders dil bilgisi ve kelime pratikleri, 2 ders konuşma diğer 2 derste ise okuma, metinleri anlama, dinleme ve yazma gibi programlar bulunmaktadır.
 
Sınav Hazırlık Kursları
 
Almak istediğiniz skoru yakalayabilmeniz için Sprachcaffe uzman eğitim kadarosu ile sizleri IELTS, TOEFL ve Akadamik İngilizce, GMAT/GRE, Cambridge Hazırlık Kursları gibi pek çok alanda hazırlar. 12 hafta süreli olarak hazırlanan programlarda haftalık 20 veya 30 ders bulunur. Maksimum 12 kişilik sınıflarda alacağınız eğitim ile İngilizce'nizi geliştirirken, içinde bulunduğunuz kültürü de yakından keşfetme fırsatını yakalayabilirsiniz.
 

Academia International is the trading name for

Academia Education Services LTD. Company Number : 7199610.

Registered in the UK. Registered Office : 145-157

St. John Street, London, EC1V 4PY

Academia International © 2012