academia iletişim

BİZ SİZİ ARAYALIM

Sprachcaffe Brighton Dil Okulu
Sprachcaffe Brighton Dil Okulu'na Hoş Geldiniz
İngiltere'nin güneyinde yer alan Brighton, dil eğitimi için muhteşem bir lokasyondadır. Londra'ya sadece 45 dakika uzaklıkta olan şehirde, yapabileceğiniz o kadar çok etkinlik var ki, Londra'ya gitmenize gerek bile kalmayacak. Sıcak, samimi bir sahil kasabası olan Brighton'da aynı zamanda modern bir İngiliz yaşamını da bir arada yaşayabilirsiniz. Öğrencilerin yoğunlukla tercih ettiği bir lokasyon olması sebebi her daim dinamik ve yaşayan bir şehirdir. “Deniz kenarındaki Londra” olarak adlandırılan Brighton'da Sprachcaffe Dil Okulu şehrin merkezi bir lokasyonunda kaliteli bir eğitim sunar.   
 
Okulumuzda İngilizce eğitiminin avantajları hakkında ayrıntılı bilgi için Sprachcaffe Brighton  linkine tıklayarak bize anında ulaşabilirsiniz.
 
 Neden Sprachcaffe Brighton Dil Okulu?
 
Alanında uzman, anadili İngilizce olan öğretim kadrosu
Yemyeşil doğası ve yürüyüş yolları
Ilıman iklimi ve okulun merkezi lokasyonu
Londra'ya 45 dakikalık mesafe
 
Sprachcaffe Brighton Dil Okulu Hakkında
İngiltere'nin güneyinde mükemmel ılıman iklime sahip bir tatil şehirinde eğitim alabilirsiniz.
Sprachcaffe Brighton'da  Palace Pier adlı 512 metre uzunluğundaki en uzuniskeleyi görebilirsiniz.
Pek çok ulustan öğrencilere ev sahipliği yapan bu şehirde eğlenceye doyabilirsiniz.
Londra dilediğiniz an gidebileceğiniz yakınlıktadır.
 
Okulun fotoğraflarını görmek ve daha detaylı bilgi sahibi olmak için Sprachcaffe Brighton linkine tıklayarak okulun broşürünü indirebilir  veya bize ulaşabilirsiniz.
 
Sprachcaffe Brighton Dil Okulu Özellikleri
Eğitim ile keyifli bir tatili bir arada sunan Sprachcaffe, şehrin merkezinde konumlanan dil okulları ile sizlere eğlence dolu dakikalar sunuyor.
 
Birbirinden renkli aktiviteler
Tarihi bir İngiliz kasabasında modern bir tesis
Royal Pavilion'u ziyaret etme fırsatı
Brighton'ın meşhur kumsalları
Outdoor sporlar için geniş bahçe
Hoşgeldin ve veda partileri ve sosyalleşebileceğiniz pek çok etkinlik
Kültürel geziler, tiyatro ve sinema günleri
 
Sprachcaffe Brighton Dil Okulu hakkında ayrıntılı bilgi için Okul Broşürünü indirebilir veya bize ulaşabilirsiniz.
 
Sprachcaffe Brighton Dil Okulunda Konaklama Alternatifleri
 
Aile Yanı Konaklama
 
Rahatınızı ve komforunuzu en az aileleriniz kadar düşünen Sprachcaffe, kendinizi evinizde hissedebilmeniz için hizmet aldığı aileleri büyük bir titizlikle belirler. Yaşadığınız şehrin kültürünü yakından tanıyabileceğiniz aile yanı konaklama seçeneğinde kahvaltı ve akşam yemekleri programa dahil olarak sunulur. Tek ya da çift kişilik odalarda kalabileceğiniz bu seçenekte, yerel halk ile kaynaşıp, pratiğinizi geliştirme fırsatı bulabilirsiniz.
 
Apartmanda Konaklama
 
Dünyanın pek çok ülkesinden gelen uluslar arası öğrenciler ile yakınlaşmak için en ideal seçenek apartman daireleridir. 6 ila 10 kişi ile paylaşacağınız bu dairelerde odalarınızı çift ya da tek kişilik olarak seçebilirsiniz. Ortak kullanıma açık mutfak ve dinlenme alanlarında diğer kültürden arkadaşlarınız ile sosyalleşebilir, pratiğinizi geliştirebilirsiniz. Temizliğin yönetim tarafından haftada bir yapıldığı apartman seçeneğinde nevresimleriniz görevliler tarafından temin edilir.
 
Öğrenci Yurdu
 
Sprachcaffe öğrenci yurdu okula 15 dakikalık yürüme mesafesindedir. 50'ye yakın yatak kapasiteli yurt deniz kenarında muhteşem bir lokasyonda yer alır. Tarihi bir bina olan yurt, King Edward döneminden günümüze kadar gelmiştir. İç dekorasyonu modernize edilmiş tesisteher odada TV ve telefon bulunmaktadır. Konaklama alternatifine ek olarak programınıza yemek paketini de ekleyebilirsiniz.
 
 Apartotel Alternatifleri
 
Sahile çok yakın bir konumda bulunan apartotel'de merkezi lokasyonu ile okula hızlıca erişim sağlayabilir, boş vakitlerinizde ise şehri keşfedebilirsiniz. Restoran ve barlara yürüyüş mesafesinde bulunan Apartotel'de tüm odalarda mini bir mutfak bulunmaktadır.
 
*Konaklamalarda giriş Pazar günü çıkış ise Cuma günü yapılır.
 
Sprachcaffe Brighton'daki İngilizce Kurslarımız
 
Yarı Yoğun  İngilizce 
 
Yarı yoğun İngilizce programında günde 4 ders bulunur. Bir ders 45 dakika sürer ve haftada 5 gün olmak üzere toplamda 20 ders bulunur. Bu programa kabul için min yaş 16'dır ve orta seviyede dil bilenler için daha uygundur.  Kurs içeriğinde dil bilgisi ve kelime pratikleri, konuşma, okuma, yazma ve dinleme - yazma gibi programlar bulunmaktadır.
 
Yoğun  İngilizce (Intensive English)
 
Yoğun İngilizce programında günde 6 ders bulunur. Bir ders 45 dakika sürer ve haftada 5 gün olmak üzere toplamda 30 ders bulunur. Bu programa kabul için min yaş 16'dır ve temel seviyede dil bilenler için daha uygundur.  Kurs içeriğinde 2 ders dil bilgisi ve kelime pratikleri, ders konuşma diğer 2 derste ise okuma, metinleri anlama, dinleme ve yazma gibi programlar bulunmaktadır.
 
Sınav Hazırlık Kursları
 
Almak istediğiniz skoru yakalayabilmeniz için Sprachcaffe uzman eğitim kadarosu ile sizleri IELTS, TOEFL ve Akadamik İngilizce, GMAT/GRE, Cambridge Hazırlık Kursları gibi pek çok alanda hazırlar. 12 hafta süreli olarak hazırlanan programlarda haftalık 20 veya 30 ders bulunur. Maksimum 12 kişilik sınıflarda alacağınız eğitim ile İngilizce'nizi geliştirirken, içinde bulunduğunuz kültürü de yakından keşfetme fırsatını yakalayabilirsiniz.
 

Academia International is the trading name for

Academia Education Services LTD. Company Number : 7199610.

Registered in the UK. Registered Office : 145-157

St. John Street, London, EC1V 4PY

Academia International © 2012