academia iletişim

BİZ SİZİ ARAYALIM

Embassy CES Toronto Dil Okulu
Embassy CES Toronto Dil Okulu'na Hoş Geldiniz

Kanada'nın yaşaması en rahat şehirlerinden biri olan Toronto'da yer alan Embassy CES Toronto Dil Okulu, Yorkville Bölgesi'nde yer alır. Şehrin merkezinde bulunan Embassy CES Toronto Dil Okulu alışveriş merkezleri, cafe ve restoranlara yürüme mesafesindedir. Bloor/ Bay metro istasyonunun yanında yer alan okula pek çok yerden ulaşım kolaylıkla sağlanabilir. Ders bitiminde Toronto'nun eşsiz doğal güzelliklerini yaşayabileceğiniz bu şehirde boş zamanlarınızda özellikle bisiklet, trekking ve kayak gibi outdoor sporlarını keyifle yapabilirsiniz.

Okulumuzda İngilizce eğitiminin avantajları hakkında ayrıntılı bilgi için Embassy CES Toronto linkine tıklayarak bize anında ulaşabilirsiniz. 

Embassy Toronto Dil Okulu Hakkında
  • Max 15 kişilik sınıflar
  • Ücretsiz wi-fi erişim
  • Multimedya odası; etkileşimli yazı tahtaları
  • Kanada'nın en büyük şehri
  • Yorkville'in merkezindeki muhteşem lokasyonu
Aile Yanı
Aile yanı konaklama seçeneğinde Embass CES Dil Okulları'nın büyük bir hassasiyet ile seçtiği ailelerin yanında kalarak hem İngilizce'nizi geliştirebilir, hem de  bulunduğunuz şehrin yerel kültürünü yakından tanıma şansını elde edebilirsiniz.  Kahvaltı ve akşam yemeklerini evde yiyebileceğiniz bu seçenekte aileniz ile birlikte keyifli günler geçirebilir, ömür boyu sürecek dostluklar kazanabilirsiniz.

Rezidans / Öğrenci Yurtları
Öğrenci yurtları daha esnek olabileceğiniz ve dünyanın pek çok ülkesinden gelen öğrenciler ile sosyalleşebileceğiniz  bir konaklama seçeneğidir. Bir otel komforundaki öğrenci evlerinde ya da otel içerisinde yer alan rezidanslarda odanızın bakımı görevliler tarafından gerçekleştirilir. Öğrenci yurtlarında katlarda bulunan ortak mutfak alanlarında kendi yemeğinizi pişirebilir ya da şehrin merkezindeki lokasyonu ile civarınızdaki restoranlardan uluslararası tatları keşfedebilirsiniz. Rezidansların pek çoğunda bir otelde bulunan lobi, restoran, cafe ve gym gibi kendinize vakit ayırabileceğiniz mekanlar bulunur.
 
Genel İngilizce
Embassy CES Dil Okulları tarafından sunulan Genel İngilizce programları İngilizce'sini olabildiğince hızlı geliştirmek isteyenler için uygundur. Yoğun olarak pratik yapmaya önem verilen bu kurs ile çok kısa sürede günlük konuşmalarınız gelişebilir.  

Uzun Dönem İngilizce
Uzun Dönem İngilizce programı altı ila dokuz ay arasında tamamlanabilir. Ocak, Nisan, Temmuz ve Eylül aylarında açılan kursta seviye belirleme sınav sonucunuza göre kendi seviyenizdeki öğrenciler ile aynı sınıfa yerleştirilirsiniz. Genel İngilizce'ye göre daha fazla kurs alacağınız bu programı Embassy CES'in dünya çapındaki 17 okulunda alabilrsiniz.

Sınav Kursları
Tüm bu kursların yanısıra TOEFL, TOEIC ve IELTS gibi sınavlara hazırlık ve birebir gerçekleştirilen kurs imkanları da sunulmaktadır.

İş İngilizcesi
Her pazartesi başlayabileceğiniz İş İngilizcesi programında Genel İngilizce kursundaki temel bilgilere spesifik konulardaki iş modüllerini ekleyebilir, kendinizi ilgilendiğiniz alanlarda  daha çok geliştirebilirsiniz.
Bu sayfa Güncellenmektedir

Academia International is the trading name for

Academia Education Services LTD. Company Number : 7199610.

Registered in the UK. Registered Office : 145-157

St. John Street, London, EC1V 4PY

Academia International © 2012