academia iletişim

BİZ SİZİ ARAYALIM

St. Giles İngiltere Dil Okulları
İngiltere'de İngilizce Öğrenme Fırsatı Artık Size Daha Yakın!

 

55 yılı aşkın bir süredir eğitim sektöründe hizmet veren St Giles International Dil Okulları İngiltere'de geniş bir ağa sahiptir. Londra'da 3 olmak üzere İngiltere'de 13 farklı lokasyonda okulları bulunan St Giles, şehrin merkezi konumundaki dil okulları ile kaliteli bir eğitimin yanısıra keyifli vakit geçirmeniz için gereken tüm sosyal faaliyetleri de beraberinde sunuyor.
 
Dil Okullarımız
Neden St Giles Dil Okulları?

 

Modanın, sanatın şehri İngiltere pek çok sektörde öncü rol üstlendiği gibi eğitim sektöründe de standartları belirliyor. Birbiririnden renkli şehirleri ile herkese uygun bir lokasyon sunan İngiltere'de  İngiliz aksanı ile İngilizce öğrenmenin ayrıcalığını yaşayın! Şehrin merkezlerinde yer alan dil okulları ile St Giles, sizlere kaliteli ve keyifli bir eğitim dönemini bir arada sunuyor. Hangi şehirde olursanız olun, rahatlıkla tüm lokasyonlara erişim sağlayabileceğiniz İngiltere'de, İngilizcenizi geliştirirken Büyük Britanya'yı da keşfedebilirsiniz.  İngiltere'de St Giles International farkıyla İngilizce öğrenerek geleceğinize en güzel yatırımı yapın.
 
St Giles İngiltere Tarafından Sunulan Dil Kurslarımız
Aile Yanında Konaklama
St Giles Dil Okulları tarafından titizlikle belirlenmiş olan ailelerin yanında konaklayarak İngiliz kültürünü daha yakından tanıyabilirsiniz. Sabah ve akşam yemeklerinizin konaklamaya dahil olduğu bu seçenek, hem maliyet olarak avantajlı hem de yerel bir aile her an pratik yapabilmek için iyi bir fırsattır.
Odalar: Çift ya da tek kişilik ve özel banyo seçeneğiyle sunulmaktadır
Minimum yaş: 16
Yarım pansiyon, sabah ve akşam yemeği olarak sunulur

Residence ve öğrenci evleri
St Giles Dil Okulları öğrencilerine öğrenci evlerinde ve residencelarda konaklama seçeneği de sunar.
Odalar: Tek kişiliktir.
Minimum yaş: 18
Yemeksiz olarak sunulur.
Tatilde İngilizce (Vacation English)
İngilizceniz iyi bir seviyede ise, bulunduğunuz şehri keşfederken esnek saatler içinde sadece pratik yapmak, aksan kazanmak için “Tatilde İngilizce” programını düşünebilirsiniz. Diğer kurslara kıyasla daha esnek olan bu seçenek tecrübeli öğretmenlerden oluşan eğitim ekibi gözetiminde okuma, yazma, dinleme ve konuşma olmak üzere 4 ana dil disiplinine odaklanmaktadır.

Genel İngilizce (General English)
İngilizce'nizi hızla geliştirmek istiyorsanız Genel İngilizce sizin için uygun bir seçenektir. Bu kurs en fazla 20 haftalık sunulur. Haftalık 20, 22 veya 28 ders seçeneklerinden oluşur.  Full time ya da part time olarak esnek çalışma saatlerine sahiptir. Max 12 kişilik sınıflarda eğitim alacağınız bu kurs, daha çok dinleme ve konuşma odaklıdır. Dilerseniz seçmeli dersler de alabileceğiniz bu programa her hafta başlayabilirsiniz.

Akademik İngilizce (Academic English)
Haftada 22 veya 28 dersten oluşan Akademik İngilizce programı, İngilizce'nizi hızla geliştirmenizi sağlar. TOEFL ve TOEIC sınav hazırlık dersleri de alabileceğiniz bu kurs, İngilizce'nizin hedeflediğiniz düzeye gelmesi için gerekli tüm çalışmaları içinde barındırır.

Platinum English ( Platinyum İngilizce)
Genç profesyoneller için uygun olan bu seçenek, İngilizce'yi kısa sürede öğrenmek için sıkıştırılmış bir programdır. Az sayıda katılımcının olduğu, yoğunlukla çalışan insanların tercih ettiği bu programda haftada 15 ila 35 arasında ders bulunur. Hafta sonları da eğitimin devam ettiği bu kurs ile hızlandırılmış bir paketle kısa süre içerisinde İngilizce'nizi geliştirebilirsiniz.

Sınav Hazırlık Kursları
Uzman eğitmenler gözetiminde IELTS, TOEFL ve Akadamik İngilizce, GMAT/GRE, Cambridge Hazırlık Kurslarına katılabilir, İngilizce'nizi geliştirirken sınav odaklı çalışma paketlerinden faydalanabilirsiniz. Sınav hazırlık programları için minimum intermediate (orta) seviyede İngilizce bilgisi gerektiğinden, kayıt öncesinde size bir seviye testi uygulanmaktadır.

Academia International is the trading name for

Academia Education Services LTD. Company Number : 7199610.

Registered in the UK. Registered Office : 145-157

St. John Street, London, EC1V 4PY

Academia International © 2012