academia iletişim

BİZ SİZİ ARAYALIM

St Giles New York Dil Okulu
St Giles New York Dil Okulu'na Hoş Geldiniz

 

Amerika'nın büyük elması olarak bilinen New York sizi bekliyor! Dünyaca ünlü Fifth Avenue'da, Empire State Binası'nın hemen yanındaki konumu ile St Giles New York Dil Okulu şehrin adeta kalbinde yer alıyor. Yenilenen modern binasında son teknoloji ile hizmet veren St Giles Dil Okulu, alışveriş merkezlerinden, dünya mutfağına sahip restoranlara, tiyatrodan kulüplere pek çok yere yürüme mesafesindedir. Metronun 24 saat çalıştığı, ışıkların hiç sönmediği “Hiçbir zaman uyumayan şehir” olarak adlandırılan New York'ta St Giles New York Dil Okulu ayrıcalığı ile İngilizce öğrenme fırsatını kaçırmayın! 
 
Okulumuzda İngilizce eğitiminin avantajları hakkında ayrıntılı bilgi için St Giles New York linkine tıklayarak bize anında ulaşabilirsiniz.

St Giles New York Dil Okulu için 5 Neden?
 • Dünyaca ünlü Özgürlük Heykeli'ni Görün
 • Empire State Building'in hemen yanında eğitim alın
 • Fifth Avenue'da alışverişe doyun
 • American Natural History Müzesi'ni gezin
 • Niagara Şelaleri'ni görün
St Giles New York Dil Okulu Hakkında

 

 • Modern derslikler
 • Ücretsiz wi-fi
 • Dijital Dil Laboratuarı
 • Donanımlı Bilgisayar Odaları
 • Geniş bir kütüphane
 • Sosyalleşebileceğiniz cafe ve lobi
 • Birbirinden çeşitli kitaplar bulabileceğiniz bir kitapevi
 
Okulun fotoğraflarını görmek ve daha detaylı bilgi sahibi olmak için St Giles New York linkine tıklayarak okulun broşürünü indirebilir veya bize ulaşabilirsiniz.
 
St Giles New York Dil Okulu Özellikleri

 

Yüksek kalitedeki dil eğitiminin yanısıra boş zamanlarızı keyifle geçirmeniz, bulunduğunuz şehri daha yakından tanımanız için St Giles Dil Okulları biribirinden renkli sosyal aktitive seçenekleri sunar. 
 
 • New York'u keşfedin!
 • Dünyaca ünlü Broadway'de tiyatro izleyin
 • Niagara Şelaleri'ni gezin 
 • Washington'da bir hafta sonu geçirin
 • Guggenheim ve Modern Sanat Galerileri'ni gezin
 • American Natural History Müzesi'ni ziyaret edin
 • Greenwich ve Soho'da akşam etkinliklerine katılın
 • Okulun şehrin tam merkezindeki muhteşem konumu.

Aile Yanında Konaklama
St Giles Dil Okulları tarafından titizlikle belirlenmiş olan ailelerin yanında konaklayarak Amerikan kültürünü daha yakından tanıyabilirsiniz. Sabah ve akşam yemeklerinizin konaklamaya dahil olduğu bu seçenek, hem maliyet olarak avantajlı hem de yerel bir aile her an pratik yapabilmek için iyi bir fırsattır.

Odalar: Çift ya da tek kişilik ve özel banyo seçeneğiyle sunulmaktadır
Minimum yaş: 16
Yarım pansiyon, sabah ve akşam yemeği olarak sunulur

Residence ve öğrenci evleri
St Giles Dil Okulları öğrencilerine öğrenci evlerinde ve residencelarda konaklama seçeneği de sunar.
Odalar: Tek kişiliktir.
Minimum yaş: 18
Yemeksiz olarak sunulur.
Tatilde İngilizce (Vacation English) 
İngilizceniz iyi bir seviyede ise, bulunduğunuz şehri keşfederken esnek saatler içinde sadece pratik yapmak, aksan kazanmak için “Tatilde İngilizce” programını düşünebilirsiniz. Diğer kurslara kıyasla daha esnek olan bu seçenek tecrübeli öğretmenlerden oluşan eğitim ekibi gözetiminde okuma, yazma, dinleme ve konuşma olmak üzere 4 ana dil disiplinine odaklanmaktadır.

Genel İngilizce (General English)
İngilizce'nizi hızla geliştirmek istiyorsanız Genel İngilizce sizin için uygun bir seçenektir. Bu kurs en fazla 20 haftalık sunulur. Haftalık 20, 22 veya 28 ders seçeneklerinden oluşur.  Full time ya da part time olarak esnek çalışma saatlerine sahiptir. Max 12 kişilik sınıflarda eğitim alacağınız bu kurs, daha çok dinleme ve konuşma odaklıdır. Dilerseniz seçmeli dersler de alabileceğiniz bu programa her hafta başlayabilirsiniz.

Akademik İngilizce (Academic English)
Haftada 22 veya 28 dersten oluşan Akademik İngilizce programı, İngilizce'nizi hızla geliştirmenizi sağlar. TOEFL ve TOEIC sınav hazırlık dersleri de alabileceğiniz bu kurs, İngilizce'nizin hedeflediğiniz düzeye gelmesi için gerekli tüm çalışmaları içinde barındırır.

Platinum English ( Platinyum İngilizce)
Genç profesyoneller için uygun olan bu seçenek, İngilizce'yi kısa sürede öğrenmek için sıkıştırılmış bir programdır. Az sayıda katılımcının olduğu, yoğunlukla çalışan insanların tercih ettiği bu programda haftada 15 ila 35 arasında ders bulunur. Hafta sonları da eğitimin devam ettiği bu kurs ile hızlandırılmış bir paketle kısa süre içerisinde İngilizce'nizi geliştirebilirsiniz.

Sınav Hazırlık Kursları
Uzman eğitmenler gözetiminde IELTS, TOEFL ve Akadamik İngilizce, GMAT/GRE, Cambridge Hazırlık Kurslarına katılabilir, İngilizce'nizi geliştirirken sınav odaklı çalışma paketlerinden faydalanabilirsiniz. Sınav hazırlık programları için minimum intermediate (orta) seviyede İngilizce bilgisi gerektiğinden, kayıt öncesinde size bir seviye testi uygulanmaktadır.

Academia International is the trading name for

Academia Education Services LTD. Company Number : 7199610.

Registered in the UK. Registered Office : 145-157

St. John Street, London, EC1V 4PY

Academia International © 2012