academia iletişim

BİZ SİZİ ARAYALIM

Sprachcaffe Devon Dil Okulu
Sprachcaffe Devon Dil Okulu'na Hoş Geldiniz
İngiltere'nin güneyinde yer alan Devon, muhteşem doğal güzelliklere sahip bir sahil kasabasıdır. Birbirinden güzel kumsalları ve genç nüfusu ile Devon tam bir öğrenci kentidir. Sprachcaffe dil okulunun bulunduğu Exmouth kasabası Devon'ın incisidir.  Sıcak, samimi bir sahil kasabası olan Devon'da aynı zamanda modern bir İngiliz yaşamını da bir arada yaşayabilirsiniz. Öğrencilerin yoğunlukla tercih ettiği bir lokasyon olması sebebi her daim dinamik ve yaşayan bir şehirdir. Parkları, outdoor etkinlikleri ile huzur ve adrenalini aynı anda yaşamak isteyenler için uygun bir lokasyon Devon'da İngilizce öğrenme fırsatını kaçırmayın. 
 
Okulumuzda İngilizce eğitiminin avantajları hakkında ayrıntılı bilgi için Sprachcaffe Devon linkine tıklayarak bize anında ulaşabilirsiniz.
 
Neden Sprachcaffe Devon Dil Okulu?
 
Alanında uzman, anadili İngilizce olan öğretim kadrosu
Yemyeşil doğası ve yürüyüş yolları
Ilıman iklimi ve okulun merkezi lokasyonu
Londra'ya yakın bir mesafe
Güney İngiltere'de, muhteşem bir sahil  kasabası
 
Sprachcaffe Devon Dil Okulu Hakkında
İngiltere'nin güneyinde mükemmel ılıman iklime sahip bir tatil şehirinde eğitim alabilirsiniz.
Sprachcaffe Devon'da su sporlarına doyabilirsiniz
Pek çok ulustan öğrencilere ev sahipliği yapan bu şehirde eğlenceye doyabilirsiniz.
Londra dilediğiniz an gidebileceğiniz yakınlıktadır.
 
Okulun fotoğraflarını görmek ve daha detaylı bilgi sahibi olmak için Sprachcaffe Devon linkine tıklayarak okulun broşürünü indirebilir  veya bize ulaşabilirsiniz.
 
Sprachcaffe Devon Dil Okulu Özellikleri
Eğitim ile keyifli bir tatili bir arada sunan Sprachcaffe, şehrin merkezinde konumlanan dil okulları ile sizlere eğlence dolu dakikalar sunuyor.
 
Birbirinden renkli aktiviteler
Tarihi bir İngiliz kasabasında modern bir tesis
Devon'ın meşhur kumsalları
Outdoor sporlar için geniş bahçe
Hoşgeldin ve veda partileri ve sosyalleşebileceğiniz pek çok etkinlik
Kültürel geziler, tiyatro ve sinema günleri
 
Sprachcaffe Devon Dil Okulu hakkında ayrıntılı bilgi için Okul Broşürünü indirebilir veya bize ulaşabilirsiniz.
 
Sprachcaffe Devon Dil Okulunda Konaklama Alternatifleri
 
Aile Yanı Konaklama
 
Sizlerin rahatınızı ve komforunuzu en az aileleriniz kadar düşünen Sprachcaffe, kendinizi evinizde hissedebilmeniz için hizmet aldığı aileleri büyük bir titizlikle belirler. Yaşadığınız şehrin kültürünü yakından tanıyabileceğiniz aile yanı konaklama seçeneğinde kahvaltı ve akşam yemekleri programa dahil olarak sunulur. Tek ya da çift kişilik odalarda kalabileceğiniz bu seçenekte, yerel halk ile kaynaşıp, pratiğinizi geliştirme fırsatı bulabilirsiniz.
 
Apartmanda Konaklama
 
Dünyanın pek çok ülkesinden gelen uluslar arası öğrenciler ile yakınlaşmak için en ideal seçenek apartman daireleridir. 6 ila 10 kişi ile paylaşacağınız bu dairelerde odalarınızı çift ya da tek kişilik olarak seçebilirsiniz. Ortak kullanıma açık mutfak ve dinlenme alanlarında diğer kültürden arkadaşlarınız ile sosyalleşebilir, pratiğinizi geliştirebilirsiniz. Temizliğin yönetim tarafından haftada bir yapıldığı apartman seçeneğinde nevresimleriniz görevliler tarafından temin edilir.
 
*Konaklamalarda giriş Pazar günü çıkış ise Cuma günü yapılır.
 
Sprachcaffe Devon'daki İngilizce Kurslarımız
 
Yarı Yoğun  İngilizce 
 
Yarı yoğun İngilizce programında günde 4 ders bulunur. Bir ders 45 dakika sürer ve haftada 5 gün olmak üzere toplamda 20 ders bulunur. Bu programa kabul için min yaş 16'dır ve orta seviyede dil bilenler için daha uygundur.  Kurs içeriğinde dil bilgisi ve kelime pratikleri, konuşma, okuma, yazma ve dinleme - yazma gibi programlar bulunmaktadır.
 
Yoğun  İngilizce
 
Yoğun İngilizce programında günde 6 ders bulunur. Bir ders 45 dakika sürer ve haftada 5 gün olmak üzere toplamda 30 ders bulunur. Bu programa kabul için min yaş 16'dır ve temel seviyede dil bilenler için daha uygundur.  Kurs içeriğinde 2 ders dil bilgisi ve kelime pratikleri, ders konuşma diğer 2 derste ise okuma, metinleri anlama, dinleme ve yazma gibi programlar bulunmaktadır.
 
Sınav Hazırlık Kursları
 
Almak istediğiniz skoru yakalayabilmeniz için Sprachcaffe uzman eğitim kadarosu ile sizleri IELTS, TOEFL ve Akadamik İngilizce, GMAT/GRE, Cambridge Hazırlık Kursları gibi pek çok alanda hazırlar. 12 hafta süreli olarak hazırlanan programlarda haftalık 20 veya 30 ders bulunur. Maksimum 12 kişilik sınıflarda alacağınız eğitim ile İngilizce'nizi geliştirirken, içinde bulunduğunuz kültürü de yakından keşfetme fırsatını yakalayabilirsiniz.
 

Academia International is the trading name for

Academia Education Services LTD. Company Number : 7199610.

Registered in the UK. Registered Office : 145-157

St. John Street, London, EC1V 4PY

Academia International © 2012