academia iletişim

BİZ SİZİ ARAYALIM

Sprachcaffe Malaga Dil Okulu
Sprachcaffe Malaga Dil Okulu'na Hoş Geldiniz
İspanya'nın güneyinde yer alan Malaga, Costa Del Sol bölgesinin en popüler turistik merkezlerinden biridir. Genel olarak ılıman bir iklime sahip olan Malaga'da bu güzel havanın tadını dilerseniz kumsallarda dilerseniz renkli eğlence mekanlarında çıkarabilirsiniz.  İber yarımdasının güneyindeki bu şehirde kırsalda ün yapmış beyaz köyleri, şehir merkezinde ise Royal Palace Alcazaba ve Katedral gibi tarih kokan binaları görebilirsiniz. Sprachcaffe Malaga Dil Okulu civarındaki El Palo ve Pedregalejo'daki kumsallar özellikle gençler tarafından çok talep gören merkezlerdir. Rahat yaşamaya düşkün, birbirinden güzel lezzetlerle hayatı renklendiren İspanyollar ile yeni bir kültürü ve dili öğrenmek için Malaga'da eğitim fırsatını kaçırmayın!
 
Okulumuzda İspanyolca eğitiminin avantajları hakkında ayrıntılı bilgi için Sprachcaffe Malaga linkine tıklayarak bize anında ulaşabilirsiniz.
 
 Neden Sprachcaffe Malaga Dil Okulu?
 
Alanında uzman, anadili İspanyolca olan öğretim kadrosu
Muhteşem mimarisi ve eğlence merkezleri
İspanya'nın en popüler tatil beldesinde eğitim fırsatı
Genç nüfusu ve dinamizmi
 
Sprachcaffe Malaga Dil Okulu Hakkında
İspanya'nın en renkli şehirinde eğitim alabilirsiniz.
Sprachcaffe Malaga'da tüm İspanya'yı rahatlıkla gezebilirsiniz.
Pek çok ulustan öğrencilere ev sahipliği yapan bu şehirde eğlenceye doyabilirsiniz.
Dil eğitiminizi alırken, tatilinizi de yapabilirsiniz.
 
Okulun fotoğraflarını görmek ve daha detaylı bilgi sahibi olmak için Sprachcaffe Malaga linkine tıklayarak okulun broşürünü indirebilir  veya bize ulaşabilirsiniz.
Sprachcaffe Malaga Dil Okulu Özellikleri
Eğitim ile keyifli bir tatili bir arada sunan Sprachcaffe, şehrin merkezinde konumlanan dil okulları ile sizlere eğlence dolu dakikalar sunuyor.
 
Birbirinden renkli aktiviteler
Malaga'nın meşhur kumsalları ve ılıman iklimi
Şehrin merkezi yerindeki lokasyonu
Hoşgeldin ve veda partileri ve sosyalleşebileceğiniz pek çok etkinlik
 
Sprachcaffe Malaga Dil Okulu hakkında ayrıntılı bilgi için Okul Broşürünü indirebilir veya bize ulaşabilirsiniz.
 
Sprachcaffe Malaga Dil Okulunda Konaklama Alternatifleri
 
Aile Yanı Konaklama
 
Sizlerin rahatınızı ve komforunuzu en az aileleriniz kadar düşünen Sprachcaffe, kendinizi evinizde hissedebilmeniz için hizmet aldığı aileleri büyük bir titizlikle belirler. Yaşadığınız şehrin kültürünü yakından tanıyabileceğiniz aile yanı konaklama seçeneğinde kahvaltı ve akşam yemekleri programa dahil olarak sunulur. Tek ya da çift kişilik odalarda kalabileceğiniz bu seçenekte, yerel halk ile kaynaşıp, pratiğinizi geliştirme fırsatı bulabilirsiniz.
 
Apartmanda Konaklama
 
Dünyanın pek çok ülkesinden gelen uluslar arası öğrenciler ile yakınlaşmak için en ideal seçenek apartman daireleridir. 6 ila 10 kişi ile paylaşacağınız bu dairelerde odalarınızı çift ya da tek kişilik olarak seçebilirsiniz. Ortak kullanıma açık mutfak ve dinlenme alanlarında diğer kültürden arkadaşlarınız ile sosyalleşebilir, pratiğinizi geliştirebilirsiniz. Temizliğin yönetim tarafından haftada bir yapıldığı apartman seçeneğinde nevresimleriniz görevliler tarafından temin edilir.
 
*Konaklamalarda giriş Pazar günü çıkış ise Cuma günü yapılır.
 
Sprachcaffe Malaga'daki İspanyolca Kurslarımız
 
Yarı Yoğun  İspanyolca 
 
Yarı yoğun İspanyolca programında günde 4 ders bulunur. Bir ders 45 dakika sürer ve haftada 5 gün olmak üzere toplamda 20 ders bulunur. Bu programa kabul için min yaş 16'dir ve orta seviyede dil bilenler için daha uygundur.  Kurs içeriğinde dil bilgisi ve kelime pratikleri, konuşma, okuma, yazma ve dinleme - yazma gibi programlar bulunmaktadır.
 
Yoğun  İspanyolca
 
Yoğun İspanyolca programında günde 6 ders bulunur. Bir ders 45 dakika sürer ve haftada 5 gün olmak üzere toplamda 30 ders bulunur. Bu programa kabul için min yaş 18'dir ve temel seviyede dil bilenler için daha uygundur.  Kurs içeriğinde 2 ders dil bilgisi ve kelime pratikleri, ders konuşma diğer 2 derste ise okuma, metinleri anlama, dinleme ve yazma gibi programlar bulunmaktadır.
 
Sınav Hazırlık Kursları
 
Almak istediğiniz skoru yakalayabilmeniz için Sprachcaffe uzman eğitim kadarosu ile sizleri D.E.L.E  (Diploma de Español Como Lengua Extranjera ) sınavlarına hazırlar. 12 hafta süreli olarak hazırlanan programlarda haftalık 20 veya 30 ders bulunur. Maksimum 10 kişilik sınıflarda alacağınız eğitim ile İspanyolca'nizi geliştirirken, içinde bulunduğunuz kültürü de yakından keşfetme fırsatını yakalayabilirsiniz.
 

Academia International is the trading name for

Academia Education Services LTD. Company Number : 7199610.

Registered in the UK. Registered Office : 145-157

St. John Street, London, EC1V 4PY

Academia International © 2012