academia iletişim

BİZ SİZİ ARAYALIM

Sprachcaffe Mallorca Dil Okulu
Sprachcaffe Mallorca Dil Okulu'na Hoş Geldiniz
İspanya'nın en büyük adası olan Mallorca (Mayorka), diğer Balear Adaları İbiza, Minorca gibi  çok turistik bir yerdir. Yılda 21 milyona yakın turiste ev sahipliği yapan ada tek kelime ile huzur cennetidir. Kumsala, partilere doyacağınız adada, aynı zamanda su sporları ile adrenalini hissedebilirsiniz. Portakaldan zeytine, bademe pek çok çeşit ağaçla süslenmiş Mallorca'da, gündüzleri güneşin ve kumsalın tadını çıkarabilir, akşam saatlerinde ise pek çok ulustan insanın katıldığı partilerde sosyalleşebilirsiniz.
 
Okulumuzda İngilizce eğitiminin avantajları hakkında ayrıntılı bilgi için Sprachcaffe Mallorca linkine tıklayarak bize anında ulaşabilirsiniz.
 
Neden Sprachcaffe Mallorca Dil Okulu?
 
Alanında uzman, anadili İngilizce olan öğretim kadrosu
Yemyeşil doğası ve yürüyüş yolları
Ilıman iklimi ve okulun merkezi lokasyonu
Londra'ya 45 dakikalık mesafe
 
Sprachcaffe Mallorca Dil Okulu Hakkında
İspanya'nın en büyük adasında eğitim alabilirsiniz.
Sprachcaffe Mallorca'da  denize, kumsala ve güneşe doyabilirsiniz.
Ada'da yaşamayı deneyimleyebilirsiniz.
Ekstrem su sporları ile ilgilenebilirsiniz.
 
Okulun fotoğraflarını görmek ve daha detaylı bilgi sahibi olmak için Sprachcaffe Mallorca linkine tıklayarak okulun broşürünü indirebilir  veya bize ulaşabilirsiniz.
Sprachcaffe Mallorca Dil Okulu Özellikleri
Eğitim ile keyifli bir tatili bir arada sunan Sprachcaffe, şehrin merkezinde konumlanan dil okulları ile sizlere eğlence dolu dakikalar sunuyor.
 
• Birbirinden renkli aktiviteler
• İspanya'nın en büyük adasında muhteşem bir tatil
• Mallorca'nın meşhur denizi ve kumsalları
•  su sporları için muhteşem bir doğa
•  ve veda partileri ve sosyalleşebileceğiniz pek çok etkinlik
 
Sprachcaffe Mallorca Dil Okulu hakkında ayrıntılı bilgi için Okul Broşürünü indirebilir veya bize ulaşabilirsiniz.
 

 

Sprachcaffe Mallorca Dil Okulunda Konaklama Alternatifleri
 
Aile Yanı Konaklama
 
Rahatınızı ve komforunuzu en az aileleriniz kadar düşünen Sprachcaffe, kendinizi evinizde hissedebilmeniz için hizmet aldığı aileleri büyük bir titizlikle belirler. Yaşadığınız şehrin kültürünü yakından tanıyabileceğiniz aile yanı konaklama seçeneğinde kahvaltı ve akşam yemekleri programa dahil olarak sunulur. Tek ya da çift kişilik odalarda kalabileceğiniz bu seçenekte, yerel halk ile kaynaşıp, pratiğinizi geliştirme fırsatı bulabilirsiniz.
 
 Öğrenci Yurdu
 
Sprachcaffe Mallorca öğrenci yurdu okula sadece 50 metre uzaklıktadır. Rahatlıkla okula erişebileceğiniz yurtta tek ya da çift kişilik odalarda konaklayabilirsiniz. İç dekorasyonu modernize edilmiş tesiste her odada banyo, TV ve telefon bulunmaktadır. 
 
 Apartotel Alternatifleri
 
Sahile çok yakın bir konumda bulunan apartotel'de merkezi lokasyonu ile okula hızlıca erişim sağlayabilir, boş vakitlerinizde ise şehri keşfedebilirsiniz. Restoran ve barlara yürüyüş mesafesinde bulunan Apartotel alternatifleri ile Mallorca sizi bekliyor.
 
*Konaklamalarda giriş Pazar günü çıkış ise Cuma günü yapılır.
 
Sprachcaffe Mallorca'daki İngilizce Kurslarımız
 
Yarı Yoğun  İngilizce 
 
Yarı yoğun İngilizce programında günde 4 ders bulunur. Bir ders 45 dakika sürer ve haftada 5 gün olmak üzere toplamda 20 ders bulunur. Bu programa kabul için min yaş 16'dır ve orta seviyede dil bilenler için daha uygundur.  Kurs içeriğinde dil bilgisi ve kelime pratikleri, konuşma, okuma, yazma ve dinleme - yazma gibi programlar bulunmaktadır.
 
Yoğun  İngilizce 
 
Yoğun İngilizce programında günde 6 ders bulunur. Bir ders 45 dakika sürer ve haftada 5 gün olmak üzere toplamda 30 ders bulunur. Bu programa kabul için min yaş 16'dır ve temel seviyede dil bilenler için daha uygundur.  Kurs içeriğinde 2 ders dil bilgisi ve kelime pratikleri, ders konuşma diğer 2 derste ise okuma, metinleri anlama, dinleme ve yazma gibi programlar bulunmaktadır.
 
Sınav Hazırlık Kursları
 
Almak istediğiniz skoru yakalayabilmeniz için Sprachcaffe uzman eğitim kadarosu ile sizleri IELTS, TOEFL ve Akadamik İngilizce, GMAT/GRE, Cambridge Hazırlık Kursları gibi pek çok alanda hazırlar. 12 hafta süreli olarak hazırlanan programlarda haftalık 20 veya 30 ders bulunur. Maksimum 12 kişilik sınıflarda alacağınız eğitim ile İngilizce'nizi geliştirirken, içinde bulunduğunuz kültürü de yakından keşfetme fırsatını yakalayabilirsiniz.
 

Academia International is the trading name for

Academia Education Services LTD. Company Number : 7199610.

Registered in the UK. Registered Office : 145-157

St. John Street, London, EC1V 4PY

Academia International © 2012