academia iletişim

BİZ SİZİ ARAYALIM

Sprachcaffe Malta St. Pauls Bay Dil Okulu
Sprachcaffe Malta St. Pauls Bay Dil Okulu'na Hoş Geldiniz
Kuzey Afirka ve Sicilya'nın arasında yer alan Malta bir ada ülkesidir. St Paul's Bay'deki tatil bölgesi, adanın kuzeyinde yer alır. Başkent Valetta'dan 10 km uzaklıkta bulunan St Paul's biribirinden güzel kumsalları ile anılır. 
 
Malta'da iki ayrı kampüsü bulunan Sprachcaffe'nin bulunduğu her iki lokasyon da adanın en popüler mekanlarındandır. Sıcak ve samimi yapısı ile St. Pauls Bay'de kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Dünyanın pek çok ülkesinden öğrencilere ev sahipliği yapan Spachcaffe St. Pauls Bay'de İngilizcenizi geliştirme fırsatını kaçırmayın. 
 
Okulumuzda İngilizce eğitiminin avantajları hakkında ayrıntılı bilgi için Sprachcafffe Malta St. Pauls Bay linkine tıklayarak bize anında ulaşabilirsiniz.
 
 Neden Sprachcaffe Malta St. Pauls Bay Dil Okulu?
 
Alanında uzman, anadili İngilizce olan öğretim kadrosu
Yemyeşil doğası ve muhteşem kumsalları
Renkli eğlenceli gece hayatı
Genç nüfuslu muhteşem bir ada ülkesinde eğitim
 
Sprachcaffe Malta St. Pauls Bay Dil Okulu Hakkında
Fiyat kalite dengesi olarak avantajlıdır.
Sprachcaffe Malta St. Pauls Bay'da denize ve kuma doyabilirsiniz.
Pek çok ulustan öğrencilere ev sahipliği yapan St. Pauls'de iyi bir sosyal çevre edinebilirsiniz
İngilizcenizi geliştirirken muhteşem bir tatil yapabilirsiniz. 
 
Okulun fotoğraflarını görmek ve daha detaylı bilgi sahibi olmak için Sprachcaffe Malta St. Pauls Bay linkine tıklayarak okulun broşürünü indirebilir  veya bize ulaşabilirsiniz.

 

Sprachcaffe Malta St. Pauls Bay Dil Okulu Özellikleri
Eğitim ile keyifli bir tatili bir arada sunan Sprachcaffe, şehrin merkezinde konumlanan dil okulları ile sizlere eğlence dolu dakikalar sunuyor.
 
Birbirinden renkli aktiviteler
İngiliz esintilerin kaldığı bir kasabada modern bir tesis
Malta St. Pauls Bay'ın meşhur kumsalları
Yüzme havuzu ve muhteşem bir iklim
Hoş geldin ve veda partileri ve sosyalleşebileceğiniz pek çok etkinlik
Geziler, tiyatro ve sinema günleri
 
Malta St. Pauls Bay Dil Okulu hakkında ayrıntılı bilgi için Okul Broşürünü indirebilir veya bize ulaşabilirsiniz.
 

 

Sprachcaffe Malta St. Pauls Bay Dil Okulunda Konaklama Alternatifleri
 
Aile Yanı Konaklama
 
Rahatınızı ve komforunuzu en az aileleriniz kadar düşünen Sprachcaffe, kendinizi evinizde hissedebilmeniz için hizmet aldığı aileleri büyük bir titizlikle belirler. Yaşadığınız şehrin kültürünü yakından tanıyabileceğiniz aile yanı konaklama seçeneğinde kahvaltı ve akşam yemekleri programa dahil olarak sunulur. Tek ya da çift kişilik odalarda kalabileceğiniz bu seçenekte, yerel halk ile kaynaşıp, pratiğinizi geliştirme fırsatı bulabilirsiniz.
 
Apartmanda Konaklama
 
Dünyanın pek çok ülkesinden gelen uluslar arası öğrenciler ile yakınlaşmak için en ideal seçenek apartman daireleridir. 6 ila 10 kişi ile paylaşacağınız bu dairelerde odalarınızı çift ya da tek kişilik olarak seçebilirsiniz. Ortak kullanıma açık mutfak ve dinlenme alanlarında diğer kültürden arkadaşlarınız ile sosyalleşebilir, pratiğinizi geliştirebilirsiniz. Temizliğin yönetim tarafından haftada bir yapıldığı apartman seçeneğinde nevresimleriniz görevliler tarafından temin edilir.
 
*Konaklamalarda giriş Pazar günü çıkış ise Cuma günü yapılır.
 
 

 

Sprachcaffe Malta St. Pauls Bay'daki İngilizce Kurslarımız

Yarı Yoğun  İngilizce 
 
Yarı yoğun İngilizce programında günde 4 ders bulunur. Bir ders 45 dakika sürer ve haftada 5 gün olmak üzere toplamda 20 ders bulunur. Bu programa kabul için min yaş 16'dır ve orta seviyede dil bilenler için daha uygundur.  Kurs içeriğinde dil bilgisi ve kelime pratikleri, konuşma, okuma, yazma ve dinleme - yazma gibi programlar bulunmaktadır.
 
Yoğun  İngilizce
 
Yoğun İngilizce programında günde 6 ders bulunur. Bir ders 45 dakika sürer ve haftada 5 gün olmak üzere toplamda 30 ders bulunur. Bu programa kabul için min yaş 16'dır ve temel seviyede dil bilenler için daha uygundur.  Kurs içeriğinde 2 ders dil bilgisi ve kelime pratikleri, ders konuşma diğer 2 derste ise okuma, metinleri anlama, dinleme ve yazma gibi programlar bulunmaktadır.
 
Sınav Hazırlık Kursları
 
Almak istediğiniz skoru yakalayabilmeniz için Sprachcaffe uzman eğitim kadarosu ile sizleri IELTS, TOEFL ve Akadamik İngilizce, GMAT/GRE, Cambridge Hazırlık Kursları gibi pek çok alanda hazırlar. 12 hafta süreli olarak hazırlanan programlarda haftalık 20 veya 30 ders bulunur. Maksimum 12 kişilik sınıflarda alacağınız eğitim ile İngilizce'nizi geliştirirken, içinde bulunduğunuz kültürü de yakından keşfetme fırsatını yakalayabilirsiniz.
 

Academia International is the trading name for

Academia Education Services LTD. Company Number : 7199610.

Registered in the UK. Registered Office : 145-157

St. John Street, London, EC1V 4PY

Academia International © 2012