academia iletişim

BİZ SİZİ ARAYALIM

LSI Christchurch Dil Okulu
LSI Christchurch Dil Okulu'na Hoş Geldiniz

Language Studies International'ın Yeni Zelanda'daki okullarından biri olan LSI Christchurch şehrin kalbinde yer alan lokasyonu ile pek çok yere yürüme mesafesindedir. Ilık bir iklime sahip olan Christchurch'de İngilizcenizi geliştirirken dilerseniz Alp'lerde kayak yapabilir, dilerseniz Avon Nehri'nde tekne ile şehrin doğa harikası görünümün tadını çıkarabilirsiniz. Maori kültürünü de yakında tanıma fırsatı bulabileceğiniz LSI Chirstchurch Yeni Zelanda Dil Okulu'nda eğitim alma fırsatını yakalayın.

Okulumuzda İngilizce eğitiminin avantajları hakkında ayrıntılı bilgi için LSI Christchurch linkine tıklayarak bize anında ulaşabilirsiniz.

LSI Christchurch Dil Okulu Hakkında
  • Modern okul binası  
  • Ücretsiz Internet erişimli bilgisayar odası
  • Zengin bir kütüphane ve sosyalleşebileceğiniz öğrenci salonu
  • Tramvayla şehir turları, Avon nehrinde tekne gezisi, balık tutma
  • Yeni Zelanda Alpleri'nde kayak
  • Çeşitli konserler, öğrenci partileri ve biribirinden keyifli etkinlikler


Ayrıntılı bilgi için LSI Christchurch linkinden okul tanıtım broşürüne ulaşabilirsiniz.

 

 
"Merhaba, ben Fransa'dan Corinne. LSI'daki geçirdiğim zamandan çok keyif aldım. Buradan ayrılmayı hiç istemedim. Gerçekten harika bir deneyim. Teşekkürler LSI."
Corinne Guedj, Fransa
 
LSI Christchurch Dil Okulu Özellikleri

Ayrıntılı bilgi için LSI Christchurch linkinden okul tanıtım broşürüne ulaşabilirsiniz.

Language Studies International tarafından titizlikle belirlenmiş konaklama alternatifleri ile gittiğiniz her şehirde kendinize uygun bir konaklama seçeneği bulabilirsiniz. LSI dil merkezleri; aile yanı, öğrenci evi / rezidans, öğrenci yurdu, pansiyon veya otel gibi çok çeşitli konaklama seçenekleri sunmaktadır. Dil öğrenmenin bir bütün olarak gidilen ülkenin kültürünü de tanımak, yerel halkı ile kaynaşmak ve dünyanın neredeyse tüm ülkelerinden gelen arkadaşlarınızla da sosyalleşerek gelişeceğine inanan LSI, tüm konaklama merkezlerinde sosyalleşebilmeniz için çeşitli etkinlikler ve ilgi çekici aktiviteler sunmaktadır.

LSI Aile Yanı Konaklama
Gittiğiniz ülkenin kültürünü daha yakından tanımak, yerel bir ailenin yanında konaklayıp, o ülkeye ait değerleri daha yakından tanımak isterseniz aile yanı konaklama sizin için uygun bir seçenektir. Okulda öğrendiğiniz İngilizce'nizi, birlikte kaldığınız aile ile pekiştirip, okulun size sunacağı faaliyetlerin yanısıra aileniz ile de sosyalleşebilip, eğitim sürecinizi keyifle tamamlayabilirsiniz.

LSI Öğrenci Evleri /Rezidanslar
LSI dil okullarının sunduğu rezidans ve yurtlarda tek kişilik veya iki kişilik odalarda konaklayabilirsiniz. Banyoların ortak kullanıma açık olduğu bu konaklama seçeneğinde odaların temizliği kaldığınız kurum tarafından yapılır. Pek çok yurtta kahvaltı seçeneği bulunmaktadır.

Pansiyon/ Hostel
Otellere kıyasla daha uygun fiyatllı olan pansiyonlarda kendinize ait bir odanız bulunur.  Temizlik haftalık olarak yapılır ve pekçok pansiyonda mutfak bulunur. Kendi yemeğinizi bu tesisi kullanarak kendiniz hazırlayabilirsiniz.

Oteller
Rahatı ve komforu arıyorsanız fiyat olarak diğer seçeneklere göre daha yüksek bütçeler ayırmanız gereken oteller sizin için uygun bir konaklama alternatifi olabilir.  LSI dil okulları dil merkezlerine yakın lokasyonlarda bulunan otellerde sizin için konaklama seçenekleri sunar.
Yarı Zamanlı Kurslar
Bu kurs öğleden sonra sunulmakta olup, akıcılığını, yeni kelime bilgisini ve aksanını geliştirmek isteyen katılımcılar için uygundur. Haftada 10 ders bulunur ve her ders 50 dakika sürer. LSI dil okullarında sınıflar max. 14 kişiliktir.

Genel İngilizce 
LSI dil okulları tarafından sunulan Genel İngilizce programları İngilizce'sini olabildiğince hızlı geliştirmek isteyenler için uygundur.  Haftada 20 ders ,günde 4 ders yapılır. İlk iki derste gramer, yeni kelime öğrenmek ve telafuz gibi konular üzerinde durulurken, geriye kalan iki derste ise yazma, okuma, dinleme ve konuşma gibi becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

Yoğun İngilizce
Yoğun İngilizce programlarında genel ingilizceye ek olarak 10 ders daha bulunur. Toplamda haftada 30 ders olarak sunulan programda ilk 20 ders yeni bilgiler edinebilmeniz, geriye kalan 10 ders ise öğrendiğiniz bilgileri gündelik hayata taşıyabilmeniz için interaktif olarak gerçekleştirilmektedir.  Tüm bu kursların yanısıra TOEFL, TOEIC ve IELTS gibi sınavlara hazırlık ve birebir gerçekleştirilen kurs imkanları da sunulmaktadır.

Academia International is the trading name for

Academia Education Services LTD. Company Number : 7199610.

Registered in the UK. Registered Office : 145-157

St. John Street, London, EC1V 4PY

Academia International © 2012