academia iletişim

BİZ SİZİ ARAYALIM

Embassy CES Sidney Dil Okulu
Embassy CES Sidney Dil Okulu'na Hoş Geldiniz

 

Avustralya'nın en eski yerleşim yerlerinden biri olan Sidney, hiçbir zaman sönmeyen ışıkları ile her an yaşayan bir şehirdir. Şehrin merkezinde yer alan Embassy CES Sidney Dil Okulu'nda İngilizce'nizi geliştirirken,  bu sanat şehrinin keyfini çıkarabilir, gece hayatı ile meşhur Sidney'in pub'larında uluslararası birçok insanla sosyalleşebilrsiniz. Pek çok yerde Avustralya'nın simgesi olarak görebileceğiniz Sydney Opera House'ta çeşitli etkinliklere katılabilir, Sidney Kulesi'nden ise şehri gözlemleyebilirsiniz. Bu harika şehirde Embassy CES  farkı ile İngilizce'nizi geliştirme fırsatını kaçırmayın!
 
Okulumuzda İngilizce eğitiminin avantajları hakkında ayrıntılı bilgi için Embassy CES Sidney  linkine tıklayarak bize anında ulaşabilirsiniz.  
Embassy CES Sidney Dil Okulu Hakkında

 

  • Max 15 kişilik sınıflar
  • Ücretsiz wi-fi erişim
  • Multimedya odası; etkileşimli yazı tahtaları
  • Modern okul binası
  • Sidney'in merkezindeki muhteşem lokasyonu
Embassy CES Sidney Dil Okulu Özellikleri

Aile Yanı:
Aile yanı konaklama seçeneğinde EmbassCES Dil Okulları'nın büyük bir hassasiyet ile seçtiği ailelerin yanında kalarak hem İngilizce'nizi geliştirebilir, hem de  bulunduğunuz şehrin yerel kültürünü yakından tanıma şansını elde edebilirsiniz.  Kahvaltı ve akşam yemeklerini evde yiyebileceğiniz bu seçenekte aileniz ile birlikte keyifli günler geçirebilir, ömür boyu sürecek dostluklar kazanabilirsiniz.

Rezidans / Öğrenci Yurtları:
Öğrenci yurtları daha esnek olabileceğiniz ve dünyanın pek çok ülkesinden gelen öğrenciler ile sosyalleşebileceğiniz  bir konaklama seçeneğidir. Bir otel komforundaki öğrenci evlerinde ya da otel içerisinde yer alan rezidanslarda odanızın bakımı görevliler tarafından gerçekleştirilir. Rezidansların pek çoğunda cafe, gym gibi kendinize vakit ayırabileceğiniz mekanlar bulunur.

Oteller / Pansiyonlar:
Komforlu bir şekilde konaklamanız için okula yakın lokasyonlarda bulunan otelleri önerebilir ve rezervasyon işlemlerinizde size kolaylıklık sağlayabiliriz. Daha eknomik konaklama tercihleriniz için pansiyon alternatifini de düşünebilirsiniz. 
 
Genel İngilizce:
Embassy CES Dil okulları tarafından sunulan Genel İngilizce programları İngilizce'sini olabildiğince hızlı geliştirmek isteyenler için uygundur. Yoğun olarak pratik yapmaya önem verilen bu kurs ile çok kısa sürede günlük konuşmalarınız gelişebilir.

Uzun Dönem İngilizce:
Uzun Dönem İngilizce programı altı ila dokuz ay arasında tamamlanabilir. Ocak, Nisan, Temmuz ve Eylül aylarında açılan kursta seviye belirleme sınav sonucunuza göre kendi seviyenizdeki öğrenciler ile aynı sınıfa yerleştirilirsiniz. Genel İngilizce'ye göre daha fazla kurs alacağınız bu programı Embassy CES'in dünya çapındaki 17 okulunda alabilrsiniz.

Sınav Kursları:
Tüm bu kursların yanısıra TOEFL, TOEIC ve IELTS gibi sınavlara hazırlık ve birebir gerçekleştirilen kurs imkanları da sunulmaktadır.

İş İngilizcesi:
Her pazartesi başlayabileceğiniz İş İngilizcesi programında Genel İngilizce kursundaki temel bilgilere spesifik konulardaki iş modüllerini ekleyebilir, kendinizi ilgilendiğiniz alanlarda  daha çok geliştirebilirsiniz.

Academia International is the trading name for

Academia Education Services LTD. Company Number : 7199610.

Registered in the UK. Registered Office : 145-157

St. John Street, London, EC1V 4PY

Academia International © 2012