academia iletişim

BİZ SİZİ ARAYALIM

Sprachcaffe Los Angeles Dil Okulu
Sprachcaffe Los Angeles Dil Okulu'na Hoş Geldiniz
Kaliforniya'nın en favori kenti Los Angeles Angeles'da mükemmel iklimin keyfini12 ay boyunca yaşayabilirsiniz. Ünlülerin ve her ulustan milletin uğrak mekanı olan Los Angeles'da  Hollywood, Beverly Hills, Hermosa Beach, Laguna Beach, Rodeo Drive, Melrose Avenue, Dodger Stadium, Disneyland, Santa Monica, LA Stadium, Malibu, ve Universal Studios gibi pek çok ünlü yeri kolaylıkla ziyaret edebilirsiniz. Dil Okulu'nda ders bitiminde okulun sunmuş olduğu birbirinden renkli etkinliklere katılıp, dil pratiğinizi geliştirebilirsiniz. 
 
Okulumuzda İngilizce eğitiminin avantajları hakkında ayrıntılı bilgi için Sprachcaffe Los Angeles linkine tıklayarak bize anında ulaşabilirsiniz.
 
Neden Sprachcaffe Los Angeles Dil Okulu?
 
Alanında uzman öğretim kadrosu
Okulun merkezi lokasyondaki konumu
Gezilip görülebilecek birbirinden güzel yerler
Ilıman iklimi ve muhteşem doğal güzellikleri
 
Sprachcaffe Los Angeles Dil Okulu Hakkında
Kaliforniya'nın en favori kenti Los Angeles'da eğitim alabilirsiniz.
Sprachcaffe Los Angeles'da uluslar arası bir çevre edinebilirsiniz.  
Pek çok ulustan öğrencilere ev sahipliği yapan bu şehirde eğlenceye doyabilirsiniz.
Los Angeles civarındaki diğer şehirleri rahatlıkla gezebilirsiniz. 
 
Okulun fotoğraflarını görmek ve daha detaylı bilgi sahibi olmak için Sprachcaffe Los Angeles linkine tıklayarak okulun broşürünü indirebilir  veya bize ulaşabilirsiniz.
 
Sprachcaffe Los Angeles Dil Okulu Özellikleri
Eğitim ile keyifli bir tatili bir arada sunan Sprachcaffe, şehrin merkezinde konumlanan dil okulları ile sizlere eğlence dolu dakikalar sunuyor.
 
Birbirinden renkli aktiviteler
Hollywood, Beverly Hills, Hermosa Beach, Laguna Beach'i görme fırsatı
• Disneyland, Santa Monicave Universal Studios gezileri 
Dünya mutfağını keşfetme fırsatı
Hoşgeldin ve veda partileri ve sosyalleşebileceğiniz pek çok etkinlik
 
Sprachcaffe Los Angelese Dil Okulu hakkında ayrıntılı bilgi için Okul Broşürünü indirebilir veya bize ulaşabilirsiniz.
 
 
Sprachcaffe Los Angeles Dil Okulunda Konaklama Alternatifleri
 
Aile Yanı Konaklama
 
Rahatınızı ve komforunuzu en az aileleriniz kadar düşünen Sprachcaffe, kendinizi evinizde hissedebilmeniz için hizmet aldığı aileleri büyük bir titizlikle belirler. Yaşadığınız şehrin kültürünü yakından tanıyabileceğiniz aile yanı konaklama seçeneğinde kahvaltı ve akşam yemekleri programa dahil olarak sunulur. Tek ya da çift kişilik odalarda kalabileceğiniz bu seçenekte, yerel halk ile kaynaşıp, pratiğinizi geliştirme fırsatı bulabilirsiniz.
 
Öğrenci Yurdu
 
Sprachcaffe öğrenci yurdunda tek ya da çift kişilik odalarda, internet bağlantısı, telefon, televizyon gibi imkanların bulunduğu bir alternatifle konaklayabilirsiniz. Pek çok öğrencinin tercihi olan öğrenci yurtlarında kısa süre içerisinde sosyal bir çevre edinebilirsiniz. 
 
*Konaklamalarda giriş Pazar günü çıkış ise Cuma günü yapılır.
 
Sprachcaffe Los Angeles'daki İngilizce Kurslarımız
 
Yarı Yoğun  İngilizce 
 
Yarı yoğun İngilizce programında günde 4 ders bulunur. Bir ders 45 dakika sürer ve haftada 5 gün olmak üzere toplamda 20 ders bulunur. Bu programa kabul için min yaş 16'dır ve orta seviyede dil bilenler için daha uygundur.  Kurs içeriğinde dil bilgisi ve kelime pratikleri, konuşma, okuma, yazma ve dinleme - yazma gibi programlar bulunmaktadır.
 
Yoğun  İngilizce
 
Yoğun İngilizce programında günde 6 ders bulunur. Bir ders 45 dakika sürer ve haftada 5 gün olmak üzere toplamda 30 ders bulunur. Bu programa kabul için min yaş 16'dır ve temel seviyede dil bilenler için daha uygundur.  Kurs içeriğinde 2 ders dil bilgisi ve kelime pratikleri, 2 ders konuşma diğer 2 derste ise okuma, metinleri anlama, dinleme ve yazma gibi programlar bulunmaktadır.
 
Sınav Hazırlık Kursları
 
Almak istediğiniz skoru yakalayabilmeniz için Sprachcaffe uzman eğitim kadarosu ile sizleri IELTS, TOEFL ve Akadamik İngilizce, GMAT/GRE, Cambridge Hazırlık Kursları gibi pek çok alanda hazırlar. 12 hafta süreli olarak hazırlanan programlarda haftalık 20 veya 30 ders bulunur. Maksimum 12 kişilik sınıflarda alacağınız eğitim ile İngilizce'nizi geliştirirken, içinde bulunduğunuz kültürü de yakından keşfetme fırsatını yakalayabilirsiniz.
 

Academia International is the trading name for

Academia Education Services LTD. Company Number : 7199610.

Registered in the UK. Registered Office : 145-157

St. John Street, London, EC1V 4PY

Academia International © 2012