academia iletişim

BİZ SİZİ ARAYALIM

LSI Toronto Dil Okulu
LSI Toronto Dil Okulu'na Hoş Geldiniz

Kanada'nın doğal güzellikleri ile en gözde şehirlerlerinden biri olan Toronto'da kentin merkezi bir lokasyonunda bulunan LSI Toronto Dil Okulu çok sayıda alışveriş merkezlerinin, restoranların bulunduğu Rosedale'de yer alır. LSI Toronto Dil Okulu'nda İngilizce'nizi geliştirirken dünya ünlü Niagara Şelaleleri, Art Galery of Ontario'yu ziyaret edebilir, kente renk katan göllere geziye gidebilirsiniz.

Okulumuzda İngilizce eğitiminin avantajları hakkında ayrıntılı bilgi için LSI Toronto linkine tıklayarak bize anında ulaşabilirsiniz.

LSI Toronto Dil Okulu Hakkında
  • Modern okul binası  
  • Ücretsiz Internet erişimli bilgisayar odası
  • Toronto Sanat Galerisi ve USB Antropoloji Müzesi), park ziyaretleri  
  • Lighthouse Park, Lynn Canyon, Queen Elizabeth Park'ta spor aktiviteleri
  • Zengin bir kütüphane ve sosyalleşebileceğiniz öğrenci salonu  
  • Niagara Şelaleleri turları
  • Bisiklet, nehirde rafting ve yürüyüşleri
  • Kış aylarında kayak, snowboard ve buz pateni
  • Çeşitli konserler, öğrenci partileri ve biribirinden keyifli etkinlikler


Ayrıntılı bilgi için LSI Toronto linkinden okul tanıtım broşürüne ulaşabilirsiniz.
 

 
"İngilizce okulum olarak LSI'yı seçme kararımdan çok mutluyum. En iyi şeyse FCE kursumdu. Öğretmenlerim gerçekten mükemmeldi. Bize konuları daima büyük bir zevk ve sabırla anlattılar. Yeniden geleceğim."
Isabel Tobia, Pazarlama, Venezuela
 
LSI Toronto Dil Okulu Özellikleri

Language Studies International tarafından titizlikle belirlenmiş konaklama alternatifleri ile gittiğiniz her şehirde kendinize uygun bir konaklama seçeneği bulabilirsiniz. LSI dil merkezleri; aile yanı, öğrenci evi / rezidans, öğrenci yurdu, pansiyon veya otel gibi çok çeşitli konaklama seçenekleri sunmaktadır. Dil öğrenmenin bir bütün olarak gidilen ülkenin kültürünü de tanımak, yerel halkı ile kaynaşmak ve dünyanın neredeyse tüm ülkelerinden gelen arkadaşlarınızla da sosyalleşerek gelişeceğine inanan LSI, tüm konaklama merkezlerinde sosyalleşebilmeniz için çeşitli etkinlikler ve ilgi çekici aktiviteler sunmaktadır.

LSI Aile Yanı Konaklama
Gittiğiniz ülkenin kültürünü daha yakından tanımak, yerel bir ailenin yanında konaklayıp, o ülkeye ait değerleri daha yakından tanımak isterseniz aile yanı konaklama sizin için uygun bir seçenektir. Okulda öğrendiğiniz İngilizce'nizi, birlikte kaldığınız aile ile pekiştirip, okulun size sunacağı faaliyetlerin yanısıra aileniz ile de sosyalleşebilip, eğitim sürecinizi keyifle tamamlayabilirsiniz.

LSI Öğrenci Evleri /Rezidanslar
LSI dil okullarının sunduğu rezidans ve yurtlarda tek kişilik veya iki kişilik odalarda konaklayabilirsiniz. Banyoların ortak kullanıma açık olduğu bu konaklama seçeneğinde odaların temizliği kaldığınız kurum tarafından yapılır. Pek çok yurtta kahvaltı seçeneği bulunmaktadır.

Pansiyon/ Hostel
Otellere kıyasla daha uygun fiyatllı olan pansiyonlarda kendinize ait bir odanız bulunur.  Temizlik haftalık olarak yapılır ve pekçok pansiyonda mutfak bulunur. Kendi yemeğinizi bu tesisi kullanarak kendiniz hazırlayabilirsiniz.

Oteller
Rahatı ve komforu arıyorsanız fiyat olarak diğer seçeneklere göre daha yüksek bütçeler ayırmanız gereken oteller sizin için uygun bir konaklama alternatifi olabilir.  LSI dil okulları dil merkezlerine yakın lokasyonlarda bulunan otellerde sizin için konaklama seçenekleri sunar.
Yarı Zamanlı Kurslar
Bu kurs öğleden sonra sunulmakta olup, akıcılığını, yeni kelime bilgisini ve aksanını geliştirmek isteyen katılımcılar için uygundur. Haftada 10 ders bulunur ve her ders 50 dakika sürer. LSI dil okullarında sınıflar max. 14 kişiliktir.

Genel İngilizce 
LSI dil okulları tarafından sunulan Genel İngilizce programları İngilizce'sini olabildiğince hızlı geliştirmek isteyenler için uygundur.  Haftada 20 ders ,günde 4 ders yapılır. İlk iki derste gramer, yeni kelime öğrenmek ve telafuz gibi konular üzerinde durulurken, geriye kalan iki derste ise yazma, okuma, dinleme ve konuşma gibi becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

Yoğun İngilizce
Yoğun İngilizce programlarında genel ingilizceye ek olarak 10 ders daha bulunur. Toplamda haftada 30 ders olarak sunulan programda ilk 20 ders yeni bilgiler edinebilmeniz, geriye kalan 10 ders ise öğrendiğiniz bilgileri gündelik hayata taşıyabilmeniz için interaktif olarak gerçekleştirilmektedir.  Tüm bu kursların yanısıra TOEFL, TOEIC ve IELTS gibi sınavlara hazırlık ve birebir gerçekleştirilen kurs imkanları da sunulmaktadır.

Academia International is the trading name for

Academia Education Services LTD. Company Number : 7199610.

Registered in the UK. Registered Office : 145-157

St. John Street, London, EC1V 4PY

Academia International © 2012