academia iletişim

BİZ SİZİ ARAYALIM

Sprachcaffe Frankfurt Dil Okulu'na
Sprachcaffe Frankfurt Dil Okulu'na Hoş Geldiniz
Günden güne popüleritesi artan Almanca'yı direkt Almanya'nın en güzel şehrinde Frankfurt'ta öğrenebilirsiniz. Seviyeniz ne olursa olsun, dilinizi hızlıca geliştirebilecek bir eğitim hizmetine sahip olan Sprachcaffe Frankfurt'ta, eğitim hayatınız keyifli bir tatile dönüşebilir. Kendinizi asla yabancı hissetmeyeceğiniz bir lokasyon olan Frankfurt'ta Almanya'nın kültürünü yakından keşfedebilirsiniz. Okulumuzda Almanca eğitiminin avantajları hakkında ayrıntılı bilgi için Sprachcaffe Düsseldorf linkine tıklayarak bize anında ulaşabilirsiniz.
 
 Neden Sprachcaffe Frankfurt Dil Okulu?
 
• Alanında uzman, anadili Almanca olan öğretim kadrosu
• Muhteşem mimarisi ve eğlence merkezleri
• Almanya'nın en renkli şehrinde eğitim fırsatı
• Eğlence ve sanatın kalbi
Sprachcaffe Frankfurt Dil Okulu Hakkında
Almanya'nın en renkli kentinde eğitim alabilirsiniz.
Alman kültürünü yakından deneyimleyebilirsiniz
Pek çok ulustan öğrencilere ev sahipliği yapan bu şehirde eğlenceye doyabilirsiniz.
 
Okulun fotoğraflarını görmek ve daha detaylı bilgi sahibi olmak için Sprachcaffe Frankfurt linkine tıklayarak okulun broşürünü indirebilir veya bize ulaşabilirsiniz.
 
 

 

• Sprachcaffe Frankfurt Dil Okulu Özellikleri
Eğitim ile keyifli bir tatili bir arada sunan Sprachcaffe, şehrin merkezinde konumlanan dil okulları ile sizlere eğlence dolu dakikalar sunuyor.
 
Birbirinden renkli aktiviteler
Pek çok markanın bulunduğu mağazalarda alış veriş
Şehrin merkezi yerindeki lokasyonu
Hoşgeldin ve veda partileri ve sosyalleşebileceğiniz pek çok etkinlik
 
Sprachcaffe Frankfurt Dil Okulu hakkında ayrıntılı bilgi için Sprachcaffe Frankfurt linkine tıklayarak okulun broşürünü indirebilir  veya bize ulaşabilirsiniz.
 
 
Sprachcaffe Frankfurt Dil Okulunda Konaklama Alternatifleri
 
Aile Yanı Konaklama
 
Sizlerin rahatınızı ve komforunuzu en az aileleriniz kadar düşünen Sprachcaffe, kendinizi evinizde hissedebilmeniz için hizmet aldığı aileleri büyük bir titizlikle belirler. Yaşadığınız şehrin kültürünü yakından tanıyabileceğiniz aile yanı konaklama seçeneğinde kahvaltı ve akşam yemekleri programa dahil olarak sunulur. Tek ya da çift kişilik odalarda kalabileceğiniz bu seçenekte, yerel halk ile kaynaşıp, pratiğinizi geliştirme fırsatı bulabilirsiniz.
 
Apartmanda Konaklama
 
Dünyanın pek çok ülkesinden gelen uluslar arası öğrenciler ile yakınlaşmak için en ideal seçenek apartman daireleridir. 6 ila 10 kişi ile paylaşacağınız bu dairelerde odalarınızı çift ya da tek kişilik olarak seçebilirsiniz. Ortak kullanıma açık mutfak ve dinlenme alanlarında diğer kültürden arkadaşlarınız ile sosyalleşebilir, pratiğinizi geliştirebilirsiniz. Temizliğin yönetim tarafından haftada bir yapıldığı apartman seçeneğinde nevresimleriniz görevliler tarafından temin edilir.
 
 Öğrenci Yurdu
 
Uluslar arası pek çok öğrenciye ev sahipliği yapan Sprachcaffe öğrenci yurtlarında rahatça sosyalleşebilir, donanımlı mutfakta rahatça dilediğinizi pişirebilirsiniz. Modern bir tesis olan Sprachcaffe öğrenci yurdunda keyifli vakit geçirebilir, ders çıkışlarında arkadaşlarınız ile rahatlıkla Frankfurt'u gezebilirsiniz. Temizliğin yönetim tarafından haftada bir yapıldığı apartman seçeneğinde nevresimleriniz görevliler tarafından temin edilir.
 
 
*Konaklamalarda giriş Pazar günü çıkış ise Cuma günü yapılır.
 
Sprachcaffe Frankfurt'deki Almanca Kurslarımız
 
Yarı Yoğun  Almanca
 
Yarı yoğun Almanca programında günde 4 ders bulunur. Bir ders 45 dakika sürer ve haftada 5 gün olmak üzere toplamda 20 ders bulunur. Bu programa kabul için min yaş 16'dir ve orta seviyede dil bilenler için daha uygundur.  Kurs içeriğinde dil bilgisi ve kelime pratikleri, konuşma, okuma, yazma ve dinleme - yazma gibi programlar bulunmaktadır.
 
Yoğun  Almanca 
 
Yoğun Almanca programında günde 6 ders bulunur. Bir ders 45 dakika sürer ve haftada 5 gün olmak üzere toplamda 30 ders bulunur. Bu programa kabul için min yaş 18'dir ve temel seviyede dil bilenler için daha uygundur.  Kurs içeriğinde 2 ders dil bilgisi ve kelime pratikleri, ders konuşma diğer 2 derste ise okuma, metinleri anlama, dinleme ve yazma gibi programlar bulunmaktadır.
 
 
 

Academia International is the trading name for

Academia Education Services LTD. Company Number : 7199610.

Registered in the UK. Registered Office : 145-157

St. John Street, London, EC1V 4PY

Academia International © 2012