academia iletişim

BİZ SİZİ ARAYALIM

Kaplan Malta Dil Okulları
Malta'da İngilizce Öğrenme Fırsatı Artik Size Daha Yakın!
Resmi dillerinden biri İngilizce olan Malta 160 yıl İngiliz egemenliğini altında varlığını sürdürmüş bir ülkedir. Hem mimari yapıları ve köklü tarihi hem de harika iklimi ve deniziyle bu ada ülkesi İngilizce öğrenmek için adeta bir cennet.Sliema'da dil öğrenirken çeşitli açık hava etkinliklerine de katılabilirsiniz. Akdenizin eşsiz havasında yüzme, golf, yürüyüş gibi her türlü outdoor sporun keyfine varın. Dilerseniz Malta'ya özgü çim ve ten pin bowling oynamayı da öğrenebilirsiniz. Kaplan Malta eğitiminiz aynı zamanda muhteşem bir yaz tatilini de beraberinde sunuyor.
Dil Okullarımız
Neden Kaplan Malta Dil Okulları?
Malta, Gozo ve Comino hem dil öğrenip hem her mevsim hoşca vakit geçirebileceğiniz yerler. Eskiden İngiliz hakimiyetinde olan bu adalarda oturmuş bir eğitim sisteminin yanında çok sayıda sosyal etkinlik de var. Malta halkının İngilizceye ve öğrencilere olan ilgisi de konuşmanızı ilerletmenize katkı sağlayacaktır. Tarihte birçok ülkenin egemenliği altına girmiş ve bünyesinde farklı kültürleri barındıran bu adada Kaplan Malta farkıyla İngilizce öğrenme şansını kaçırmayın!
 

Bunları biliyor muydunuz?
 

  • Malta'nın Malta, Gozo, Comino, Kemmunettve Filfla adlı beş ayrı adadan oluştuğunu,
  • Malta'da UNESCO'nun Dünya Mirası listesine aldığı yedi Megalitik yapı bulunduğunu,
  • Malta'ya her sene ülke nüfusunun üç katı olan 1.2 milyon turistin geldiğini
  • Malta'da arabaların direksiyonlarının solda olduğunu biliyor muydunuz?

 

Kaplan Malta Tarafından Sunulan Dil Kurslarımız
Malta'da Mevsimler

Malta'nın iklimi İtalya, Yunanistan gibi Akdeniz ülkelerinin iklimine yakındır. Malta'da yaşanan iki mevsimden biri olan yaz oldukça sıcak geçerken kışın Malta'ya yumuşak bir hava hakimdir. Sene boyunca toplamda 2800 saat güneş gören Sliema'da İngilizce öğrenirken içiniz ısınsın!

Aile Yanında Konaklama
 
Kaplan Malta  Dil Okulları tarafından titizlikle belirlenmiş olan ailelerin yanında öğrenciler ev ortamında da İngilizcelerini geliştirip Malta kültürüyle kaynaşarak Malta'dan olabildiğince faydalanabilirler.
Odalar: Çift ya da tek kişilik ve özel banyo seçeneğiyle sunulmaktadır
Minimum yaş: 16
Yemek: Yarım pansiyon, sabah ve akşam yemeği olarak sunulur.
Detaylı bilgi için Amerika'da konaklama dosyasını indirin. 

Residence ve öğrenci evleri

Kaplan International öğrencilerine öğrenci evlerinde ve residencelarda konaklama seçeneği de sunar. 
Odalar: Tek kişiliktir.
Minimum yaş: 18 Yemeksiz olarak sunulur.
Kaplan Seattle Highline CC Dil Okulu bir çok konaklama seçeneği sunuyor. 
 
Tatilde İngilizce (Vacation English)
İngilizce seviyenize göre belirlenmiş haftalık 20 Genel İngilizce dersinden oluşmaktadır. Tecrübeli öğretmenlerden oluşan eğitim ekibi gözetiminde okuma, yazma, dinleme ve konuşma olmak üzere 4 ana dil disiplinine odaklanmaktadır.

Genel İngilizce (General English)
Haftalık 20 Genel İngilizce dersine ek olarak 7 Yapısal Çalışma seansından oluşmaktadır. Yapısal Çalışma seansı dediğimiz bağımsız çalışma saatlerinde Kaplan tarafından özel olarak hazırlanmış olan interaktif bilgisayar programları, ders kitapları, yabancı dil egzersizleri veya DVD gibi öğrenim araçları ile derste öğrendiklerinizi pekiştirme, eksik olduğunuzu düşündüğünüz alanlara yoğunlaşma şansı bulacaksınız.

Yoğun İngilizce (Intensive English)
Haftalık 20 Genel İngilizce ve 7 Yapısal Çalışma seansına ek olarak 8 seçmeli ders seçeneğinden oluşmaktadır. Seçtiğiniz okula ve İngilizce seviyenize göre değişiklik gösteren bu seçmeli derslerde Kelime Bilgisi, Konuşma ya da Yazma Pratiği, Güncel Olaylar, Yerel Kültür, İş İngilizcesi ve Sınav Hazırlık (TOEFL, IELTS vb) gibi konulardan istediğinizi seçerek ders programınızı belirleyebilirsiniz.

Sınav Hazırlık Kursları
Uzman eğitmenler gözetiminde IELTS, TOEFL ve Akadamik İngilizce, GMAT/GRE, Cambridge Hazırlık Kurslarına katılabilir, İngilizce'nizi geliştirirken sınav odaklı çalışma paketlerinden faydalanabilirsiniz. Sınav hazırlık programları için minimum intermediate (orta) seviyede İngilizce bilgisi gerektiğinden, kayıt öncesinde size bir seviye testi uygulanmaktadır.

Academia International is the trading name for

Academia Education Services LTD. Company Number : 7199610.

Registered in the UK. Registered Office : 145-157

St. John Street, London, EC1V 4PY

Academia International © 2012