academia iletişim

BİZ SİZİ ARAYALIM

Sprachcaffe Roma Dil Okulu
Sprachcaffe Roma Dil Okulu'na Hoş Geldiniz
Sanatınn ve modanın başkenti Roma'da İtalyanca eğitimi almak ister misiniz? Sprachcaffe Roma Dil Okulu merkezi konumdaki lokasyonu ile size İtalyanca dil eğitiminden çok daha fazlasını sunuyor. Makarna ve pizza cumhuriyeti olan Roma'da şehrin tarihi dokusuna, sokaklarına, estetiğine aşık olacaksınız.  Şehrin içinde yapacağınız keyifli bir gezi ile dünyaca ünlü Eiffel Kulesi, Louvre Mizesi ve Champs Elysees'a gezip, bu şehre aşık olabilirsiniz. İtalya'nın en büyük şehri olan antik şehir Roma'da İtalyanca öğrenme fırsatını kaçırmayın.
 
Okulumuzda İtalyanca eğitiminin avantajları hakkında ayrıntılı bilgi için Sprachcaffe Roma linkine tıklayarak bize anında ulaşabilirsiniz.
 
 Neden Sprachcaffe Roma Dil Okulu?
 
Alanında uzman, anadili İtalyanca olan öğretim kadrosu
Muhteşem mimarisi ve eğlence merkezleri
İtalya'nın en büyük şehrinde eğitim fırsatı
Sanatın ve modanın kalbi
Gurme bir İtalyan mutfağı
 
Sprachcaffe Roma Dil Okulu Hakkında
İtalya'nın en büyük kentinde eğitim alabilirsiniz.
İtalyan kültürünü yaşayabilirsiniz
Pek çok ulustan öğrencilere ev sahipliği yapan bu şehirde eğlenceye doyabilirsiniz.
Aşıklar kenti Roma'yı gezebilirsiniz.
 
Okulun fotoğraflarını görmek ve daha detaylı bilgi sahibi olmak için Sprachcaffe Roma linkine tıklayarak okulun broşürünü indirebilir  veya bize ulaşabilirsiniz.
 
Sprachcaffe Roma Dil Okulu Özellikleri
Eğitim ile keyifli bir tatili bir arada sunan Sprachcaffe, şehrin merkezinde konumlanan dil okulları ile sizlere eğlence dolu dakikalar sunuyor.
 
Birbirinden renkli aktiviteler
Pek çok markanın bulunduğu mağazalarda alış veriş
Şehrin merkezi yerindeki lokasyonu
 Hoşgeldin ve veda partileri ve sosyalleşebileceğiniz pek çok etkinlik
 
Sprachcaffe Roma Dil Okulu hakkında ayrıntılı bilgi için okul broşürünü Sprachcaffe Roma linkine tıklayarak indirebilir  veya bize ulaşabilirsiniz.
 

 

Sprachcaffe Roma Dil Okulunda Konaklama Alternatifleri
 
Aile Yanı Konaklama
 
Sizlerin rahatınızı ve komforunuzu en az aileleriniz kadar düşünen Sprachcaffe, kendinizi evinizde hissedebilmeniz için hizmet aldığı aileleri büyük bir titizlikle belirler. Yaşadığınız şehrin kültürünü yakından tanıyabileceğiniz aile yanı konaklama seçeneğinde kahvaltı ve akşam yemekleri programa dahil olarak sunulur. Tek ya da çift kişilik odalarda kalabileceğiniz bu seçenekte, yerel halk ile kaynaşıp, pratiğinizi geliştirme fırsatı bulabilirsiniz.
 
Apartmanda Konaklama
 
Dünyanın pek çok ülkesinden gelen uluslar arası öğrenciler ile yakınlaşmak için en ideal seçenek apartman daireleridir. 6 ila 10 kişi ile paylaşacağınız bu dairelerde odalarınızı çift ya da tek kişilik olarak seçebilirsiniz. Ortak kullanıma açık mutfak ve dinlenme alanlarında diğer kültürden arkadaşlarınız ile sosyalleşebilir, pratiğinizi geliştirebilirsiniz. Temizliğin yönetim tarafından haftada bir yapıldığı apartman seçeneğinde nevresimleriniz görevliler tarafından temin edilir.
 
Öğrenci Yurdu
 
Uluslar arası pek çok öğrenciye ev sahipliği yapan Sprachcaffe öğrenci yurtlarında rahatça sosyalleşebilir, donanımlı mutfakta rahatça dilediğinizi pişirebilirsiniz. Modern bir tesis olan Sprachcaffe öğrenci yurdunda keyifli vakit geçirebilir, ders çıkışlarında arkadaşlarınız ile rahatlıkla Roma'i gezebilirsiniz. Temizliğin yönetim tarafından haftada bir yapıldığı apartman seçeneğinde nevresimleriniz görevliler tarafından temin edilir.
 
*Konaklamalarda giriş Pazar günü çıkış ise Cuma günü yapılır.
 
Sprachcaffe Roma'deki İtalyanca Kurslarımız
 
Yarı Yoğun  İtalyanca
 
Yarı yoğun İtalyanca programında günde 4 ders bulunur. Bir ders 45 dakika sürer ve haftada 5 gün olmak üzere toplamda 20 ders bulunur. Bu programa kabul için min yaş 16'dir ve orta seviyede dil bilenler için daha uygundur.  Kurs içeriğinde dil bilgisi ve kelime pratikleri, konuşma, okuma, yazma ve dinleme - yazma gibi programlar bulunmaktadır.
 
Yoğun  İtalyanca
 
Yoğun İtalyanca programında günde 6 ders bulunur. Bir ders 45 dakika sürer ve haftada 5 gün olmak üzere toplamda 30 ders bulunur. Bu programa kabul için min yaş 18'dir ve temel seviyede dil bilenler için daha uygundur.  Kurs içeriğinde 2 ders dil bilgisi ve kelime pratikleri, ders konuşma diğer 2 derste ise okuma, metinleri anlama, dinleme ve yazma gibi programlar bulunmaktadır.
 
Roma'da şu kursları sunmaktayız:
 

Kurs Türleri

Yarı Yoğun Kurs

Yoğun Kurs

Uzun Dönem Kurs

Bire Bir Kurs

Sınava Hazırlık

Haftalık Ders Sayısı (1 ders= 45 dakika)

20

30

20/30

10/20/30

20/30

Minimum Süre (hafta)

2

1

8

1

12

Maximum Süre (hafta)

sınırsız

sınırsız

sınırsız

sınırsız

sınırsız

Maximum Sınıf Mevcudu

10

10

10

1

10

Minimum Yaş

18*

18*

18*

18*

18*

 
*Minimum yaş 18'dir. 16-17 yaşındaki öğrenciler ailelerinin izinleri ile katılabilirler.

 

 
 

Academia International is the trading name for

Academia Education Services LTD. Company Number : 7199610.

Registered in the UK. Registered Office : 145-157

St. John Street, London, EC1V 4PY

Academia International © 2012