academia iletişim

BİZ SİZİ ARAYALIM

St Giles Eastbourne Dil Okulu
St Giles Eastbourne Dil Okulu'na Hoş Geldiniz

 

Eastbourne merkezine yürüme mesafesinde bulunan St Giles Eastbourne Dil Okulu, yeşillikler içerisinde kumsala sadece 5 dk uzaklıkta yer alır. Ders çıkışında huzur bulabileceğiniz bir atmosfere sahip olan St Giles Eastbourne kampüsünde, yemyeşil doğanın, eşsiz kumsalların ve açık havuzun da tadını çıkarabilirsiniz. 90.000 nüfuslu, şirin ve güvenli bir şehir olan Eastbourne'da İngilizcenizi geliştirirken, huzur bulabileceğiniz bir tatil de yaşayabilirsiniz. 
 
Okulumuzda İngilizce eğitiminin avantajları hakkında ayrıntılı bilgi için St Giles Eastbourne linkine tıklayarak bize anında ulaşabilirsiniz.

St Giles Eastbourne Dil Okulu için 5 Neden?
 • Ödüllü kumsalların tadını çıkarın
 • Seven Sister's Country Park'ı görün
 • The South Downs Way'e gidin
 • Su sporlarının tadını çıkarın
 • Dingin doğada huzur bulun  
 
St Giles Eastbourne Dil Okulu Hakkında

 

 • Modern derslikler
 • Ücretsiz wi-fi
 • Dijital Dil Laboratuarı
 • Donanımlı Bilgisayar Odaları
 • Geniş bir kütüphane
 • Sosyalleşebileceğiniz cafe ve lobi
Okulun fotoğraflarını görmek ve daha detaylı bilgi sahibi olmak için St Giles Eastbourne linkine tıklayarak okulun broşürünü indirebilir veya bize ulaşabilirsiniz.
 
St Giles Eastbourne Dil Okulu Özellikleri

 

Yüksek kalitedeki dil eğitiminin yanısıra boş zamanlarızı keyifle geçirmeniz, bulunduğunuz şehri daha yakından tanımanız için St Giles Dil Okulları biribirinden renkli sosyal aktitive seçenekleri sunar. 
 
 • Londra gezileri ve tiyatro gecelerine katılın
 • Oxford ve Windsor'u gezin
 • Cambridge ve Greenwich'i keşfedin
 • Amsterdam ve Bruges'i görün
 • Belçika ve Almanya'yı ziyaret edin

Aile Yanında Konaklama
St Giles Dil Okulları tarafından titizlikle belirlenmiş olan ailelerin yanında konaklayarak Amerikan kültürünü daha yakından tanıyabilirsiniz. Sabah ve akşam yemeklerinizin konaklamaya dahil olduğu bu seçenek, hem maliyet olarak avantajlı hem de yerel bir aile her an pratik yapabilmek için iyi bir fırsattır.
Odalar: Çift ya da tek kişilik ve özel banyo seçeneğiyle sunulmaktadır.
Minimum yaş: 16
Yarım pansiyon, sabah ve akşam yemeği olarak sunulur

Residence ve öğrenci evleri
St Giles Dil Okulları öğrencilerine öğrenci evlerinde ve residencelarda konaklama seçeneği de sunar.
Odalar: Tek kişiliktir.
Minimum yaş: 18
Yemeksiz olarak sunulur.
Tatilde İngilizce (Vacation English) 
İngilizceniz iyi bir seviyede ise, bulunduğunuz şehri keşfederken esnek saatler içinde sadece pratik yapmak, aksan kazanmak için “Tatilde İngilizce” programını düşünebilirsiniz. Diğer kurslara kıyasla daha esnek olan bu seçenek tecrübeli öğretmenlerden oluşan eğitim ekibi gözetiminde okuma, yazma, dinleme ve konuşma olmak üzere 4 ana dil disiplinine odaklanmaktadır.

Genel İngilizce (General English)
İngilizce'nizi hızla geliştirmek istiyorsanız Genel İngilizce sizin için uygun bir seçenektir. Bu kurs en fazla 20 haftalık sunulur. Haftalık 20, 22 veya 28 ders seçeneklerinden oluşur.  Full time ya da part time olarak esnek çalışma saatlerine sahiptir. Max 12 kişilik sınıflarda eğitim alacağınız bu kurs, daha çok dinleme ve konuşma odaklıdır. Dilerseniz seçmeli dersler de alabileceğiniz bu programa her hafta başlayabilirsiniz.

Akademik İngilizce (Academic English)
Haftada 22 veya 28 dersten oluşan Akademik İngilizce programı, İngilizce'nizi hızla geliştirmenizi sağlar. TOEFL ve TOEIC sınav hazırlık dersleri de alabileceğiniz bu kurs, İngilizce'nizin hedeflediğiniz düzeye gelmesi için gerekli tüm çalışmaları içinde barındırır.

Platinum English ( Platinyum İngilizce)
Genç profesyoneller için uygun olan bu seçenek, İngilizce'yi kısa sürede öğrenmek için sıkıştırılmış bir programdır. Az sayıda katılımcının olduğu, yoğunlukla çalışan insanların tercih ettiği bu programda haftada 15 ila 35 arasında ders bulunur. Hafta sonları da eğitimin devam ettiği bu kurs ile hızlandırılmış bir paketle kısa süre içerisinde İngilizce'nizi geliştirebilirsiniz.

Sınav Hazırlık Kursları
Uzman eğitmenler gözetiminde IELTS, TOEFL ve Akadamik İngilizce, GMAT/GRE, Cambridge Hazırlık Kurslarına katılabilir, İngilizce'nizi geliştirirken sınav odaklı çalışma paketlerinden faydalanabilirsiniz. Sınav hazırlık programları için minimum intermediate (orta) seviyede İngilizce bilgisi gerektiğinden, kayıt öncesinde size bir seviye testi uygulanmaktadır.

Academia International is the trading name for

Academia Education Services LTD. Company Number : 7199610.

Registered in the UK. Registered Office : 145-157

St. John Street, London, EC1V 4PY

Academia International © 2012