academia iletişim

BİZ SİZİ ARAYALIM

Kaplan Bath Dil Okulu
Kaplan Bath Dil Okulu'na Hoş Geldiniz

 

İngiltere'nin en güzel şehirlerinden biri olan Bath aynı zamanda bir Antik Roma şehridir. Çevresinde Roma Hamamları, Bath Abbey ve Pulteney Bridge gibi tarihi ve turistik alanların bulunduğu bu şehirde İngilizce öğrenme fırsatını Kaplan Bath Dil okulu ile yakalayabilirsiniz. Okulumuzda İngilizce eğitiminin avantajları hakkında ayrıntılı bilgi için Kaplan Bath linkine tıklayarak bize anında ulaşabilirsiniz.

Kaplan Bath Dil Okulu Hakkında
 • Bath İngiltere'nin en çok ziyaret edilen ve tarihi dokusu bozulmadan bugüne kadar gelebilmiş nadir şehirlerinden biridir.
 • Kaplan Bath Dil Okulu binası 1742'de Quebec'i ele geçiren General James Wolfe'un bir zamanlar yaşadığı yerdir.
 • Bath'ın mimarisine ve Roma Hamamları'na hayran kalırsınız.
 • Sandalla Avon Nehri'nde geçmişe uzanan gizemli bir yolculuğa çıkabilirsiniz.
   

Okulun fotoğraflarını görmek ve daha detaylı bilgi sahibi olmak için Kaplan Bath linkine tıklayarak okulun broşürünü indirebilir veya bize ulaşabilirsiniz.

Kaplan Bath Dil Okulu Özellikleri

Okulumuz öğrencilere UNESCO Dünya Mirası listesine girmiş Bath'da okuma ve yaşama fırsatının yanı sıra üstün teknolojiye sahip tesislerden yararlanma olanağı da sağlıyor.

 • 14 yüksek donanımlı derslik
 • İçecek, televizyon ve video oynatıcının bulunduğu ortak bir alan
 • Listening ve bilgisayar laboratuvarları
 • Kapsamlı bir kütüphane
 • English UK üyeliği
 • British Council akreditasyonu
 • Her haftasonu Londra, Stonehenge, Oxford ve Cardiff'e günübirlik geziler
 • Okulun şehrin en gözde noktasındaki lokasyonu. 5 Trim Street, Bath, BA1 1HB. 
   

Kaplan Bath Dil Okulu hakkında ayrıntılı bilgi için okul broşürünü indirebilir veya bize ulaşabilirsiniz.
 

Bath'te Aile yanında konaklama

Öğrencilerimize, Bath'te İngilizce kursunun dışında da İngilizcelerini pratik yapmalarını ve İngiliz kültürünü öğrenmelerini sağlayan birçok aile yanında konaklama seçeneği sunmaktan ötürü oldukça mutluyuz. Tüm aileler özenle seçilmekte ve öğrencilere Birleşik Krallık'ta kaldıkları süre boyunca olabilecek en iyi deneyimleri sağlamak için sürekli olarak değerlendirilmektedirler.
Oda tipleri: Tek kişililk ya da Paylaşımlı; özel banyo olanağı da vardır
Minimum yaş: 17
Sağlanan öğünler: haftalık 16 öğün

Residence ve öğrenci evleri
Kaplan International öğrencilerine öğrenci evlerinde ve residencelarda konaklama seçeneği de sunar. 
Odalar: Tek kişiliktir.
Minimum yaş: 18
Yemeksiz olarak sunulur.
Kaplan Bath Dil Okulu bir çok konaklama seçeneği sunuyor. 
 
Detaylı bilgi için aşağıdaki konaklama dosyalarına göz atabilirsiniz.
 
Tatilde İngilizce (Vacation English)
İngilizce seviyenize göre belirlenmiş haftalık 20 Genel İngilizce dersinden oluşmaktadır. Tecrübeli öğretmenlerden oluşan eğitim ekibi gözetiminde okuma, yazma, dinleme ve konuşma olmak üzere 4 ana dil disiplinine odaklanmaktadır.

Genel İngilizce (General English)
Haftalık 20 Genel İngilizce dersine ek olarak 7 Yapısal Çalışma seansından oluşmaktadır. Yapısal Çalışma seansı dediğimiz bağımsız çalışma saatlerinde Kaplan tarafından özel olarak hazırlanmış olan interaktif bilgisayar programları, ders kitapları, yabancı dil egzersizleri veya DVD gibi öğrenim araçları ile derste öğrendiklerinizi pekiştirme, eksik olduğunuzu düşündüğünüz alanlara yoğunlaşma şansı bulacaksınız.

Yoğun İngilizce (Intensive English)
Haftalık 20 Genel İngilizce ve 7 Yapısal Çalışma seansına ek olarak 8 seçmeli ders seçeneğinden oluşmaktadır. Seçtiğiniz okula ve İngilizce seviyenize göre değişiklik gösteren bu seçmeli derslerde Kelime Bilgisi, Konuşma ya da Yazma Pratiği, Güncel Olaylar, Yerel Kültür, İş İngilizcesi ve Sınav Hazırlık (TOEFL, IELTS vb) gibi konulardan istediğinizi seçerek ders programınızı belirleyebilirsiniz.

Sınava Hazırlık Kursları 
Uzman eğitmenler gözetiminde IELTS, TOEFL ve Akadamik İngilizce, GMAT/GRE, Cambridge Hazırlık Kurslarına katılabilir, İngilizce'nizi geliştirirken sınav odaklı çalışma paketlerinden faydalanabilirsiniz. Sınav hazırlık programları için minimum intermediate (orta) seviyede İngilizce bilgisi gerektiğinden, kayıt öncesinde size bir seviye testi uygulanmaktadır. Kaplan Bournemouth Dil Okulu hakkında ayrıntılı bilgi için okul broşürünü indirebilir veya bize ulaşabilirsiniz.
 

Academia International is the trading name for

Academia Education Services LTD. Company Number : 7199610.

Registered in the UK. Registered Office : 145-157

St. John Street, London, EC1V 4PY

Academia International © 2012