academia iletişim

BİZ SİZİ ARAYALIM

Sprachcaffe Madrid Dil Okulu
Sprachcaffe Madrid Dil Okulu'na Hoş Geldiniz
İspanya'nın en renkli şehirlerinden biri olan Madrid'de ışıklar hiçbir zaman sönmüyor. Gün içerisinde İspanya'nın kültürünü yakından tanıyabileceğiniz Madrid'de, birbirinden güzel lezzetler
tadabilirsiniz. Madrid, İber Yarımadası'nın merkezindeki bir platoda kurulmuştur. Modern ve avangart yaşamın bir sentezini sunan şehirde, İspanyol geneleklerini yakından gözlemleyebiilrsiniz. Gecel hayatının 12.00'dan sonra başladığı Madrid'de her türlü zevke hitap eden eğlence mekanlarını bulmak mümkün. Kaliteli bir dil eğitiminin yanısıra muhteşem bir hayat sunan Madrid'de eğitim fırsatını kaçırmayın.
 
Okulumuzda İspanyolca eğitiminin avantajları hakkında ayrıntılı bilgi için Sprachcaffe Madrid linkine tıklayarak bize anında ulaşabilirsiniz.
 
 Neden Sprachcaffe Madrid Dil Okulu?
 
Alanında uzman, anadili İspanyolca olan öğretim kadrosu
Muhteşem mimarisi ve eğlence merkezleri
İspanya'nın en renkli şehrinde eğitim fırsatı
Genç nüfusu ve dinamizmi
 

 

Sprachcaffe Madrid Dil Okulu Hakkında
İspanya'nın en renkli şehirinde eğitim alabilirsiniz.
Sprachcaffe Madrid'de tüm İspanya'yı rahatlıkla gezebilirsiniz.
Pek çok ulustan öğrencilere ev sahipliği yapan bu şehirde eğlenceye doyabilirsiniz.
Opera Binası, Kraliyet Sarayı, Plaza de España ve Plaza Mayor 'u gezebilirsiniz.
 
Okulun fotoğraflarını görmek ve daha detaylı bilgi sahibi olmak için Sprachcaffe Madrid linkine tıklayarak okulun broşürünü indirebilir  veya bize ulaşabilirsiniz.
 
Sprachcaffe Madrid Dil Okulu Özellikleri
Eğitim ile keyifli bir tatili bir arada sunan Sprachcaffe, şehrin merkezinde konumlanan dil okulları ile sizlere eğlence dolu dakikalar sunuyor.
 
Birbirinden renkli aktiviteler
Puerta del Sol civarındaki mağazalarda alış veriş
Madrid'ın meşhur kumsalları ve ılıman iklimi
Şehrin merkezi yerindeki lokasyonu
Hoşgeldin ve veda partileri ve sosyalleşebileceğiniz pek çok etkinlik
 
Sprachcaffe Madrid Dil Okulu hakkında ayrıntılı bilgi için Okul Broşürünü indirebilir veya bize ulaşabilirsiniz.
 
Sprachcaffe Madrid Dil Okulunda Konaklama Alternatifleri
 
Aile Yanı Konaklama
 
Sizlerin rahatınızı ve komforunuzu en az aileleriniz kadar düşünen Sprachcaffe, kendinizi evinizde hissedebilmeniz için hizmet aldığı aileleri büyük bir titizlikle belirler. Yaşadığınız şehrin kültürünü yakından tanıyabileceğiniz aile yanı konaklama seçeneğinde kahvaltı ve akşam yemekleri programa dahil olarak sunulur. Tek ya da çift kişilik odalarda kalabileceğiniz bu seçenekte, yerel halk ile kaynaşıp, pratiğinizi geliştirme fırsatı bulabilirsiniz.
 
Apartmanda Konaklama
 
Dünyanın pek çok ülkesinden gelen uluslar arası öğrenciler ile yakınlaşmak için en ideal seçenek apartman daireleridir. 6 ila 10 kişi ile paylaşacağınız bu dairelerde odalarınızı çift ya da tek kişilik olarak seçebilirsiniz. Ortak kullanıma açık mutfak ve dinlenme alanlarında diğer kültürden arkadaşlarınız ile sosyalleşebilir, pratiğinizi geliştirebilirsiniz. Temizliğin yönetim tarafından haftada bir yapıldığı apartman seçeneğinde nevresimleriniz görevliler tarafından temin edilir.
 
Öğrenci Yurdu
 
Uluslar arası pek çok öğrenciye ev sahipliği yapan Sprachcaffe öğrenci yurtlarında rahatça sosyalleşebilir, donanımlı mutfakta rahatça dilediğinizi pişirebilirsiniz. Modern bir tesis olan Sprachcaffe öğrenci yurdunda keyifli vakit geçirebilir, ders çıkışlarında arkadaşlarınız ile rahatlıkla Madrid'i gezebilirsiniz. Temizliğin yönetim tarafından haftada bir yapıldığı apartman seçeneğinde nevresimleriniz görevliler tarafından temin edilir.
 
*Konaklamalarda giriş Pazar günü çıkış ise Cuma günü yapılır.
 
Sprachcaffe Madrid'deki İspanyolca Kurslarımız
 
Yarı Yoğun  İspanyolca 
 
Yarı yoğun İspanyolca programında günde 4 ders bulunur. Bir ders 45 dakika sürer ve haftada 5 gün olmak üzere toplamda 20 ders bulunur. Bu programa kabul için min yaş 16'dir ve orta seviyede dil bilenler için daha uygundur.  Kurs içeriğinde dil bilgisi ve kelime pratikleri, konuşma, okuma, yazma ve dinleme - yazma gibi programlar bulunmaktadır.
 
Yoğun  İspanyolca 
 
Yoğun İspanyolca programında günde 6 ders bulunur. Bir ders 45 dakika sürer ve haftada 5 gün olmak üzere toplamda 30 ders bulunur. Bu programa kabul için min yaş 18'dir ve temel seviyede dil bilenler için daha uygundur.  Kurs içeriğinde 2 ders dil bilgisi ve kelime pratikleri, ders konuşma diğer 2 derste ise okuma, metinleri anlama, dinleme ve yazma gibi programlar bulunmaktadır.
 
Sınav Hazırlık Kursları
 
Almak istediğiniz skoru yakalayabilmeniz için Sprachcaffe uzman eğitim kadarosu ile sizleri D.E.L.E  (Diploma de Español Como Lengua Extranjera ) sınavlarına hazırlar. 12 hafta süreli olarak hazırlanan programlarda haftalık 20 veya 30 ders bulunur. Maksimum 10 kişilik sınıflarda alacağınız eğitim ile İspanyolca'nizi geliştirirken, içinde bulunduğunuz kültürü de yakından keşfetme fırsatını yakalayabilirsiniz.
 

Academia International is the trading name for

Academia Education Services LTD. Company Number : 7199610.

Registered in the UK. Registered Office : 145-157

St. John Street, London, EC1V 4PY

Academia International © 2012