academia iletişim

BİZ SİZİ ARAYALIM

Sprachcaffe Boston Dil Okulu
Sprachcaffe Boston Dil Okulu'na Hoş Geldiniz
Amerika'nın kültür seviyesi en yüksek şehirlerinden biri olan Boston, tek kelime ile bir üniversite kentidir. Dünyaca ünlü MIT, Harvard University gibi pek çok üniversiteye ev sahipliği yapan şehirde uluslar arası bir network yapabilirsiniz. New York'a 4 saat mesafede bulunan Boston'da eğitim alırken, hafta sonları New York'u keşfedebilir, hafta içinde ise Boston'un metropolden uzak, nezih ortamının tadını çıkarabilirsiniz. Öğrenci kenti olması nedeni ile yemek ve eğlence sektörünün de gelişmiş olduğu şehirde, dünya mutfağını keşfedip, arkadaşlarınızda birbirinden güzek eğlence mekanlarında sosyalleşebilirisiniz. Merkezi bir lokasyonda bulunan Sprachcaffe Boston Dil Okulu'nda ders bitiminde okulun sunmuş olduğu birbirinden renkli etkinliklere katılıp, dil pratiğinizi geliştirebilirsiniz. 
 
Okulumuzda İngilizce eğitiminin avantajları hakkında ayrıntılı bilgi için Sprachcaffe Boston linkine tıklayarak bize anında ulaşabilirsiniz.
 
 Neden Sprachcaffe Boston Dil Okulu?
 
Alanında uzman, anadili İngilizce olan öğretim kadrosu
Okulun merkezi lokasyondaki konumu
Gezilip görülebilecek birbirinden güzel yerler
Üniversite kenti ve kozmopolit bir ortam
 
Sprachcaffe Boston Dil Okulu Hakkında
Amerika'nın en akademik şehrinde eğitim alabilirsiniz.
Sprachcaffe Boston'da uluslar arası bir çevre edinebilirsiniz.  
Pek çok ulustan öğrencilere ev sahipliği yapan bu şehirde eğlenceye doyabilirsiniz.
Boston dilediğiniz an New York'a gidebileceğiniz yakınlıktadır.
 
Okulun fotoğraflarını görmek ve daha detaylı bilgi sahibi olmak için Sprachcaffe Boston linkine tıklayarak okulun broşürünü indirebilir  veya bize ulaşabilirsiniz.
 
Sprachcaffe Boston Dil Okulu Özellikleri
Eğitim ile keyifli bir tatili bir arada sunan Sprachcaffe, şehrin merkezinde konumlanan dil okulları ile sizlere eğlence dolu dakikalar sunuyor.
 
Birbirinden renkli aktiviteler
Sanat galerileri, gösteri merkezleri ve tiyatro geceleri
Dünya mutfağını keşfetme fırsatı
Hoşgeldin ve veda partileri ve sosyalleşebileceğiniz pek çok etkinlik
 
Sprachcaffe Boston Dil Okulu hakkında ayrıntılı bilgi için Okul Broşürünü indirebilir veya bize ulaşabilirsiniz.
 
Sprachcaffe Boston Dil Okulunda Konaklama Alternatifleri
 
Aile Yanı Konaklama
 
Rahatınızı ve komforunuzu en az aileleriniz kadar düşünen Sprachcaffe, kendinizi evinizde hissedebilmeniz için hizmet aldığı aileleri büyük bir titizlikle belirler. Yaşadığınız şehrin kültürünü yakından tanıyabileceğiniz aile yanı konaklama seçeneğinde kahvaltı ve akşam yemekleri programa dahil olarak sunulur. Tek ya da çift kişilik odalarda kalabileceğiniz bu seçenekte, yerel halk ile kaynaşıp, pratiğinizi geliştirme fırsatı bulabilirsiniz.
 
Apartmanda Konaklama
 
Dünyanın pek çok ülkesinden gelen uluslar arası öğrenciler ile yakınlaşmak için en ideal seçenek apartman daireleridir. 6 ila 10 kişi ile paylaşacağınız bu dairelerde odalarınızı çift ya da tek kişilik olarak seçebilirsiniz. Ortak kullanıma açık mutfak ve dinlenme alanlarında diğer kültürden arkadaşlarınız ile sosyalleşebilir, pratiğinizi geliştirebilirsiniz. Temizliğin yönetim tarafından haftada bir yapıldığı apartman seçeneğinde nevresimleriniz görevliler tarafından temin edilir.
 
*Konaklamalarda giriş Pazar günü çıkış ise Cuma günü yapılır.
 
 
Sprachcaffe Boston'daki İngilizce Kurslarımız
 
Yarı Yoğun  İngilizce (Semi Intensive English)
 
Yarı yoğun İngilizce programında günde 4 ders bulunur. Bir ders 45 dakika sürer ve haftada 5 gün olmak üzere toplamda 20 ders bulunur. Bu programa kabul için min yaş 16'dır ve orta seviyede dil bilenler için daha uygundur.  Kurs içeriğinde dil bilgisi ve kelime pratikleri, konuşma, okuma, yazma ve dinleme - yazma gibi programlar bulunmaktadır.
 
Yoğun  İngilizce (Intensive English)
 
Yoğun İngilizce programında günde 6 ders bulunur. Bir ders 45 dakika sürer ve haftada 5 gün olmak üzere toplamda 30 ders bulunur. Bu programa kabul için min yaş 16'dır ve temel seviyede dil bilenler için daha uygundur.  Kurs içeriğinde 2 ders dil bilgisi ve kelime pratikleri, 2 ders konuşma diğer 2 derste ise okuma, metinleri anlama, dinleme ve yazma gibi programlar bulunmaktadır.
 
Sınav Hazırlık Kursları
 
Almak istediğiniz skoru yakalayabilmeniz için Sprachcaffe uzman eğitim kadarosu ile sizleri IELTS, TOEFL ve Akadamik İngilizce, GMAT/GRE, Cambridge Hazırlık Kursları gibi pek çok alanda hazırlar. 12 hafta süreli olarak hazırlanan programlarda haftalık 20 veya 30 ders bulunur. Maksimum 12 kişilik sınıflarda alacağınız eğitim ile İngilizce'nizi geliştirirken, içinde bulunduğunuz kültürü de yakından keşfetme fırsatını yakalayabilirsiniz.
 

Academia International is the trading name for

Academia Education Services LTD. Company Number : 7199610.

Registered in the UK. Registered Office : 145-157

St. John Street, London, EC1V 4PY

Academia International © 2012