academia iletişim

BİZ SİZİ ARAYALIM

LSI New York Dil Okulu
LSI New York Dil Okulu'na Hoş Geldiniz
 
Metropolitan College of New York (MCNY) kampüsü içerisinde bulunan LSI New York Dil Okulu, Amerika'nın büyük elması olarak nitelendirilen New York'un tam kabinde yer almaktadır.
Kendinizi asla yabancı hissetmeyeceğiniz New York'da edinebileceğiniz Uluslar arası bir çevre ile tüm kültürleri aynı anda tanıma şansı elde edebilirsiniz. Gündüz saatlerinde Özgürlük heykeli, Empire State Binası, Central Park veTimes Meydanı, Modern Sanat Müzesi, Guggenheim Müzesi ve Modern Tarih Müzeleri gezerken akşam ise Soho'da dünyaca ünlü eğlence mekanlarında edineceğiz dostlukla İngilizce'nizi pekiştirebilirsiniz. 24 saat çalışan metrosu ile “Hiç Uyumayan Şehir” olarak adlandırılan New York'ta LSI New York Dil Okulu farkı ile İngilizce öğrenme fırsatını yakalayın!
 
Okulumuzda İngilizce eğitiminin avantajları hakkında ayrıntılı bilgi için LSI New York linkine tıklayarak bize anında ulaşabilirsiniz.
 
 
 
LSI New York Dil Okulu Hakkında

 

  • Modern okul binası  
  • Ücretsiz Internet erişimli bilgisayar odası
  • Zengin bir kütüphane ve sosyalleşebileceğiniz öğrenci salonu 
  • Çeşitli konserler, öğrenci partileri ve biribirinden keyifli etkinlikler
 
 
Ayrıntılı bilgi için LSI New York linkinden okul tanıtım broşürüne ulaşabilirsiniz. 

 
"New York, İngilizce öğrenmek için en iyi yer. LSI'daki öğretmenler dilimi geliştirmem için bana her gün yardım etti. Her zaman çok anlaşılır ve profesyoneldiler. Okuldan sonra, önerilen aktivitelerin tadını çıkardım. Ayrıca asla unutmayacağım birçok arkadaş edindim. “Büyük Elma”da insanlar oldukça arkadaş canlısıydı. Kısacası şunu söylüyorum: “New York'u seviyorum"
Alessandro Martinisi, İtalya
 
LSI New York Dil Okulu Özellikleri

Language Studies International tarafından titizlikle belirlenmiş konaklama alternatifleri ile gittiğiniz her şehirde kendinize uygun bir konaklama seçeneği bulabilirsiniz. LSI dil merkezleri; aile yanı, öğrenci evi / rezidans, öğrenci yurdu, pansiyon veya otel gibi çok çeşitli konaklama seçenekleri sunmaktadır. Dil öğrenmenin bir bütün olarak gidilen ülkenin kültürünü de tanımak, yerel halkı ile kaynaşmak ve dünyanın neredeyse tüm ülkelerinden gelen arkadaşlarınızla da sosyalleşerek gelişeceğine inanan LSI, tüm konaklama merkezlerinde sosyalleşebilmeniz için çeşitli etkinlikler ve ilgi çekici aktiviteler sunmaktadır.

LSI Aile Yanı Konaklama
Gittiğiniz ülkenin kültürünü daha yakından tanımak, yerel bir ailenin yanında konaklayıp, o ülkeye ait değerleri daha yakından tanımak isterseniz aile yanı konaklama sizin için uygun bir seçenektir. Okulda öğrendiğiniz İngilizce'nizi, birlikte kaldığınız aile ile pekiştirip, okulun size sunacağı faaliyetlerin yanısıra aileniz ile de sosyalleşebilip, eğitim sürecinizi keyifle tamamlayabilirsiniz.

LSI Öğrenci Evleri /Rezidanslar
LSI dil okullarının sunduğu rezidans ve yurtlarda tek kişilik veya iki kişilik odalarda konaklayabilirsiniz. Banyoların ortak kullanıma açık olduğu bu konaklama seçeneğinde odaların temizliği kaldığınız kurum tarafından yapılır. Pek çok yurtta kahvaltı seçeneği bulunmaktadır.

Pansiyon/ Hostel
Otellere kıyasla daha uygun fiyatllı olan pansiyonlarda kendinize ait bir odanız bulunur.  Temizlik haftalık olarak yapılır ve pekçok pansiyonda mutfak bulunur. Kendi yemeğinizi bu tesisi kullanarak kendiniz hazırlayabilirsiniz.

Oteller
Rahatı ve komforu arıyorsanız fiyat olarak diğer seçeneklere göre daha yüksek bütçeler ayırmanız gereken oteller sizin için uygun bir konaklama alternatifi olabilir.  LSI dil okulları dil merkezlerine yakın lokasyonlarda bulunan otellerde sizin için konaklama seçenekleri sunar.
Yarı Zamanlı Kurslar
Bu kurs öğleden sonra sunulmakta olup, akıcılığını, yeni kelime bilgisini ve aksanını geliştirmek isteyen katılımcılar için uygundur. Haftada 10 ders bulunur ve her ders 50 dakika sürer. LSI dil okullarında sınıflar max. 14 kişiliktir.

Genel İngilizce 
LSI dil okulları tarafından sunulan Genel İngilizce programları İngilizce'sini olabildiğince hızlı geliştirmek isteyenler için uygundur.  Haftada 20 ders ,günde 4 ders yapılır. İlk iki derste gramer, yeni kelime öğrenmek ve telafuz gibi konular üzerinde durulurken, geriye kalan iki derste ise yazma, okuma, dinleme ve konuşma gibi becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

Yoğun İngilizce
Yoğun İngilizce programlarında genel ingilizceye ek olarak 10 ders daha bulunur. Toplamda haftada 30 ders olarak sunulan programda ilk 20 ders yeni bilgiler edinebilmeniz, geriye kalan 10 ders ise öğrendiğiniz bilgileri gündelik hayata taşıyabilmeniz için interaktif olarak gerçekleştirilmektedir.  Tüm bu kursların yanısıra TOEFL, TOEIC ve IELTS gibi sınavlara hazırlık ve birebir gerçekleştirilen kurs imkanları da sunulmaktadır.

Academia International is the trading name for

Academia Education Services LTD. Company Number : 7199610.

Registered in the UK. Registered Office : 145-157

St. John Street, London, EC1V 4PY

Academia International © 2012