academia iletişim

BİZ SİZİ ARAYALIM

Sprachcaffe Paris Dil Okulu
Sprachcaffe Paris Dil Okulu'na Hoş Geldiniz
Sanatınn ve modanın başkenti Paris'de Fransızca eğitimi almak ister misiniz? Sprachcaffe Paris Dil Okulu merkezi konumdaki lokasyonu ile size Fransızca dil eğitiminden çok daha fazlasını sunuyor. Şehrin içinde yapacağınız keyifli bir gezi ile dünyaca ünlü Eiffel Kulesi, Louvre Mizesi ve Champs Elysees'a gezip, bu şehre aşık olabilirsiniz.
 
Fransızca'yı aksanı ile öğrenmek için yerinde öğrenip, yerel halk ile pratik yapmanız gerekir. Paris Dil Okulu size sosyalleşebilmeniz için muhteşem fırsatlar sunuyor. Okul sonrası düzenlenen pek çok etkinlik, şehri tüm derinlikleri ile yaşama ve sosyalleşme şansınızı artırıyor.
 
Okulumuzda Fransızca eğitiminin avantajları hakkında ayrıntılı bilgi için Sprachcaffe Paris linkine tıklayarak bize anında ulaşabilirsiniz.
 
 Neden Sprachcaffe Paris Dil Okulu?
 
Alanında uzman, anadili Fransızca olan öğretim kadrosu
Muhteşem mimarisi ve eğlence merkezleri
Fransa'nın en renkli şehrinde eğitim fırsatı
Sanatın ve modanın kalbi
 
 
 
Sprachcaffe Paris Dil Okulu Hakkında
Fransa'nın başkentinde eğitim alabilirsiniz.
Sprachcaffe Paris'te tüm Fransa'yı rahatlıkla gezebilirsiniz.
Pek çok ulustan öğrencilere ev sahipliği yapan bu şehirde eğlenceye doyabilirsiniz.
Eiffel Kulesi, Louvre Mizesi ve Champs Elysees'i gezebilirsiniz.
 
Okulun fotoğraflarını görmek ve daha detaylı bilgi sahibi olmak için Sprachcaffe Paris linkine tıklayarak okulun broşürünü indirebilir  veya bize ulaşabilirsiniz.
 
Sprachcaffe Paris Dil Okulu Özellikleri
Eğitim ile keyifli bir tatili bir arada sunan Sprachcaffe, şehrin merkezinde konumlanan dil okulları ile sizlere eğlence dolu dakikalar sunuyor.
 
Birbirinden renkli aktiviteler
Pek çok markanın bulunduğu mağazalarda alış veriş
Şehrin merkezi yerindeki lokasyonu
Hoşgeldin ve veda partileri ve sosyalleşebileceğiniz pek çok etkinlik
 
Sprachcaffe Paris Dil Okulu hakkında ayrıntılı bilgi için Okul Broşürünü indirebilir veya bize ulaşabilirsiniz.
 
Sprachcaffe Paris Dil Okulunda Konaklama Alternatifleri
 
Aile Yanı Konaklama
 
Sizlerin rahatınızı ve komforunuzu en az aileleriniz kadar düşünen Sprachcaffe, kendinizi evinizde hissedebilmeniz için hizmet aldığı aileleri büyük bir titizlikle belirler. Yaşadığınız şehrin kültürünü yakından tanıyabileceğiniz aile yanı konaklama seçeneğinde kahvaltı ve akşam yemekleri programa dahil olarak sunulur. Tek ya da çift kişilik odalarda kalabileceğiniz bu seçenekte, yerel halk ile kaynaşıp, pratiğinizi geliştirme fırsatı bulabilirsiniz.
 
Apartmanda Konaklama
 
Dünyanın pek çok ülkesinden gelen uluslar arası öğrenciler ile yakınlaşmak için en ideal seçenek apartman daireleridir. 6 ila 10 kişi ile paylaşacağınız bu dairelerde odalarınızı çift ya da tek kişilik olarak seçebilirsiniz. Ortak kullanıma açık mutfak ve dinlenme alanlarında diğer kültürden arkadaşlarınız ile sosyalleşebilir, pratiğinizi geliştirebilirsiniz. Temizliğin yönetim tarafından haftada bir yapıldığı apartman seçeneğinde nevresimleriniz görevliler tarafından temin edilir.
 
 Öğrenci Yurdu
 
Uluslar arası pek çok öğrenciye ev sahipliği yapan Sprachcaffe öğrenci yurtlarında rahatça sosyalleşebilir, donanımlı mutfakta rahatça dilediğinizi pişirebilirsiniz. Modern bir tesis olan Sprachcaffe öğrenci yurdunda keyifli vakit geçirebilir, ders çıkışlarında arkadaşlarınız ile rahatlıkla Paris'i gezebilirsiniz. Temizliğin yönetim tarafından haftada bir yapıldığı apartman seçeneğinde nevresimleriniz görevliler tarafından temin edilir.
 
*Konaklamalarda giriş Pazar günü çıkış ise Cuma günü yapılır.
 
Sprachcaffe Paris'deki Fransızca Kurslarımız
 
 Yarı Yoğun  Fransızca 
 
Yarı yoğun Fransızca programında günde 4 ders bulunur. Bir ders 45 dakika sürer ve haftada 5 gün olmak üzere toplamda 20 ders bulunur. Bu programa kabul için min yaş 16'dir ve orta seviyede dil bilenler için daha uygundur.  Kurs içeriğinde dil bilgisi ve kelime pratikleri, konuşma, okuma, yazma ve dinleme - yazma gibi programlar bulunmaktadır.
 
Yoğun  Fransızca
 
Yoğun Fransızca programında günde 6 ders bulunur. Bir ders 45 dakika sürer ve haftada 5 gün olmak üzere toplamda 30 ders bulunur. Bu programa kabul için min yaş 18'dir ve temel seviyede dil bilenler için daha uygundur.  Kurs içeriğinde 2 ders dil bilgisi ve kelime pratikleri, ders konuşma diğer 2 derste ise okuma, metinleri anlama, dinleme ve yazma gibi programlar bulunmaktadır.
 

Academia International is the trading name for

Academia Education Services LTD. Company Number : 7199610.

Registered in the UK. Registered Office : 145-157

St. John Street, London, EC1V 4PY

Academia International © 2012