academia iletişim

BİZ SİZİ ARAYALIM

St Giles San Francisco Dil Okulu
St Giles San Francisco Dil Okulu'na Hoş Geldiniz
Amerika'nın batı yakasında bulunan San Francisco ülkenin en kozmopolit ve yaşaması en keyifli bölgelerinden biridir. Şehrin merkezi bir lokasyonunda yer alan St Giles San Francisco Dil Okulu renove edilmiş iki tarihi binada hizmet verir. 800.000 nüfusu ile her an canlı olan ve pek çok kültürü bir arada görebileceğiniz San Francisco'da kendinizi asla yabancı hissetmezsiniz. Sıcak ve samimi eğitim kadrosu ile fark yaratan St Giles San Francisco Dil Okulu'nda İngilizce öğrenme fırsatını kaçırmayın.  
 

Okulumuzda İngilizce eğitiminin avantajları hakkında ayrıntılı bilgi için St Giles San Francisco linkine tıklayarak bize anında ulaşabilirsiniz.

St Giles San Francisco Dil Okulu için 5 Neden?
 

 • Dünyaca ünlü Golden Gate köprüsünde yürüyün
 • Fisherman's Wharf ve Pier 39'u görün
 • Union Square'de alışverişe doyun
 • Chinatown'u keşfedin
 • Yerba Buena Park'ta piknik yapın
St Giles San Francisco Dil Okulu Hakkında
 • Modern derslikler
 • Ücretsiz wi-fi
 • Dijital Dil Laboratuarı
 • Donanımlı Bilgisayar Odaları
 • Geniş bir kütüphane
 • Sosyalleşebileceğiniz cafe ve lobi


Okulun fotoğraflarını görmek ve daha detaylı bilgi sahibi olmak için St Giles San Francisco linkine tıklayarak okulun broşürünü indirebilir veya bize ulaşabilirsiniz.

St Giles San Francisco Dil Okulu Özellikleri
Yüksek kalitedeki dil eğitiminin yanısıra boş zamanlarızı keyifle geçirmeniz, bulunduğunuz şehri daha yakından tanımanız için St Giles Dil Okulları biribirinden renkli sosyal aktitive seçenekleri sunar. 
 
 • Alcatraz Adası'nı keşfedin 
 • Los Angeles ve Hollywood gezilerine katılın
 • Disneyland'da doyasıya eğlenin
 • Napa Valley ve Sonoma Şarap Bölgesi'ni gezin

Aile Yanında Konaklama
St Giles Dil Okulları tarafından titizlikle belirlenmiş olan ailelerin yanında konaklayarak Amerikan kültürünü daha yakından tanıyabilirsiniz. Sabah ve akşam yemeklerinizin konaklamaya dahil olduğu bu seçenek, hem maliyet olarak avantajlı hem de yerel bir aile her an pratik yapabilmek için iyi bir fırsattır.

Odalar: Çift ya da tek kişilik ve özel banyo seçeneğiyle sunulmaktadır
Minimum yaş: 16
Yemek: Yarım pansiyon, sabah ve akşam yemeği olarak sunulur

Residence ve öğrenci evleri
St Giles Dil Okulları öğrencilerine öğrenci evlerinde ve residencelarda konaklama seçeneği de sunar.
Odalar: Tek kişiliktir.
Minimum yaş: 18
Yemeksiz olarak sunulur.
Tatilde İngilizce (Vacation English)
İngilizceniz iyi bir seviyede ise, bulunduğunuz şehri keşfederken esnek saatler içinde sadece pratik yapmak, aksan kazanmak için “Tatilde İngilizce” programını düşünebilirsiniz. Diğer kurslara kıyasla daha esnek olan bu seçenek tecrübeli öğretmenlerden oluşan eğitim ekibi gözetiminde okuma, yazma, dinleme ve konuşma olmak üzere 4 ana dil disiplinine odaklanmaktadır.

Genel İngilizce (General English)
İngilizce'nizi hızla geliştirmek istiyorsanız Genel İngilizce sizin için uygun bir seçenektir. Bu kurs en fazla 20 haftalık sunulur. Haftalık 20, 22 veya 28 ders seçeneklerinden oluşur.  Full time ya da part time olarak esnek çalışma saatlerine sahiptir. Max 12 kişilik sınıflarda eğitim alacağınız bu kurs, daha çok dinleme ve konuşma odaklıdır. Dilerseniz seçmeli dersler de alabileceğiniz bu programa her hafta başlayabilirsiniz.

Akademik İngilizce (Academic English)
Haftada 22 veya 28 dersten oluşan Akademik İngilizce programı, İngilizce'nizi hızla geliştirmenizi sağlar. TOEFL ve TOEIC sınav hazırlık dersleri de alabileceğiniz bu kurs, İngilizce'nizin hedeflediğiniz düzeye gelmesi için gerekli tüm çalışmaları içinde barındırır.

Platinum English ( Platinyum İngilizce)
Genç profesyoneller için uygun olan bu seçenek, İngilizce'yi kısa sürede öğrenmek için sıkıştırılmış bir programdır. Az sayıda katılımcının olduğu, yoğunlukla çalışan insanların tercih ettiği bu programda haftada 15 ila 35 arasında ders bulunur. Hafta sonları da eğitimin devam ettiği bu kurs ile hızlandırılmış bir paketle kısa süre içerisinde İngilizce'nizi geliştirebilirsiniz.

Sınav Hazırlık Kursları
Uzman eğitmenler gözetiminde IELTS, TOEFL ve Akadamik İngilizce, GMAT/GRE, Cambridge Hazırlık Kurslarına katılabilir, İngilizce'nizi geliştirirken sınav odaklı çalışma paketlerinden faydalanabilirsiniz. Sınav hazırlık programları için minimum intermediate (orta) seviyede İngilizce bilgisi gerektiğinden, kayıt öncesinde size bir seviye testi uygulanmaktadır.

Academia International is the trading name for

Academia Education Services LTD. Company Number : 7199610.

Registered in the UK. Registered Office : 145-157

St. John Street, London, EC1V 4PY

Academia International © 2012