academia iletişim

BİZ SİZİ ARAYALIM

Sprachcaffe Playa Del Carmen Dil Okulu
Sprachcaffe Playa Del Carmen Dil Okulu'na Hoş Geldiniz
İspanyolca öğrenmek için en keyifli lokasyonlardan biri şüphesiz Meksika! Yucatan Yarımadası'nda bulunan Sprachcaffe Playe Del Carmen Dil Okulu Meksika'nın doğu kıyısında yer alır. Su sporlarına doyabileceğiniz bu okulda  yelkencilik, sörf, şnorkel, dalış ve kayak gibi pek çok sporun tadını çıkarabilirsiniz. Günden güne popüleritesii ve ziyaretçi sayısı artan şehirde, uluslar arası pek çok insanla tanışabilirsiniz.
 
Meksika'daki İspanyolca dil okulumuz Sprachcaffe Playa Del Carmen bembeyaz kumsalları, uzun palmiye ağaçları ile adeta bir tatil cenneti.. Latin Amerika rüzgarlarının estiği bu doğa harikası şehirde İspanyolca öğrenme fırsatını kaçırmayın.
 
Okulumuzda İspanyolca eğitiminin avantajları hakkında ayrıntılı bilgi için Sprachcaffe Playa Del Carmen linkine tıklayarak bize anında ulaşabilirsiniz.
 
Neden Sprachcaffe Playa Del Carmen Dil Okulu?
 
Alanında uzman, anadili İspanyolca olan öğretim kadrosu
Muhteşem mimarisi ve eğlence merkezleri
İspanya'nın en popüler tatil beldesinde eğitim fırsatı
Genç nüfusu ve dinamizmi
 
Sprachcaffe Playa Del Carmen Dil Okulu Hakkında
İspanya'nın en renkli şehirinde eğitim alabilirsiniz.
Sprachcaffe Playa Del Carmen'de tüm İspanya'yı rahatlıkla gezebilirsiniz.
Pek çok ulustan öğrencilere ev sahipliği yapan bu şehirde eğlenceye doyabilirsiniz.
Dil eğitiminizi alırken, tatilinizi de yapabilirsiniz.
 
Okulun fotoğraflarını görmek ve daha detaylı bilgi sahibi olmak için Sprachcaffe Playa Del Carmen linkine tıklayarak okulun broşürünü indirebilir  veya bize ulaşabilirsiniz.
 
 
 
Sprachcaffe Playa Del Carmen Dil Okulu Özellikleri
Eğitim ile keyifli bir tatili bir arada sunan Sprachcaffe, şehrin merkezinde konumlanan dil okulları ile sizlere eğlence dolu dakikalar sunuyor.
 
Birbirinden renkli aktiviteler
Playa Del Carmen'in meşhur kumsalları ve ılıman iklimi
Şehrin merkezi yerindeki lokasyonu
Hoşgeldin ve veda partileri ve sosyalleşebileceğiniz pek çok etkinlik
 
Sprachcaffe Playa Del Carmen Dil Okulu hakkında ayrıntılı bilgi için Okul Broşürünü indirebilir veya bize ulaşabilirsiniz.
Sprachcaffe Playa Del Carmen Dil Okulunda Konaklama Alternatifleri
 
Aile Yanı Konaklama
 
Sizlerin rahatınızı ve komforunuzu en az aileleriniz kadar düşünen Sprachcaffe, kendinizi evinizde hissedebilmeniz için hizmet aldığı aileleri büyük bir titizlikle belirler. Yaşadığınız şehrin kültürünü yakından tanıyabileceğiniz aile yanı konaklama seçeneğinde kahvaltı ve akşam yemekleri programa dahil olarak sunulur. Tek ya da çift kişilik odalarda kalabileceğiniz bu seçenekte, yerel halk ile kaynaşıp, pratiğinizi geliştirme fırsatı bulabilirsiniz.
 
Apartmanda Konaklama
 
Dünyanın pek çok ülkesinden gelen uluslar arası öğrenciler ile yakınlaşmak için en ideal seçenek apartman daireleridir. 6 ila 10 kişi ile paylaşacağınız bu dairelerde odalarınızı çift ya da tek kişilik olarak seçebilirsiniz. Ortak kullanıma açık mutfak ve dinlenme alanlarında diğer kültürden arkadaşlarınız ile sosyalleşebilir, pratiğinizi geliştirebilirsiniz. Temizliğin yönetim tarafından haftada bir yapıldığı apartman seçeneğinde nevresimleriniz görevliler tarafından temin edilir.
 
*Konaklamalarda giriş Pazar günü çıkış ise Cuma günü yapılır.
 
Sprachcaffe Playa Del Carmen'daki İspanyolca Kurslarımız
 
Yarı Yoğun  İspanyolca
 
Yarı yoğun İspanyolca programında günde 4 ders bulunur. Bir ders 45 dakika sürer ve haftada 5 gün olmak üzere toplamda 20 ders bulunur. Bu programa kabul için min yaş 16'dir ve orta seviyede dil bilenler için daha uygundur.  Kurs içeriğinde dil bilgisi ve kelime pratikleri, konuşma, okuma, yazma ve dinleme - yazma gibi programlar bulunmaktadır.
 
Yoğun İspanyolca
 
Yoğun İspanyolca programında günde 6 ders bulunur. Bir ders 45 dakika sürer ve haftada 5 gün olmak üzere toplamda 30 ders bulunur. Bu programa kabul için min yaş 18'dir ve temel seviyede dil bilenler için daha uygundur.  Kurs içeriğinde 2 ders dil bilgisi ve kelime pratikleri, ders konuşma diğer 2 derste ise okuma, metinleri anlama, dinleme ve yazma gibi programlar bulunmaktadır.
 
Sınav Hazırlık Kursları
 
Almak istediğiniz skoru yakalayabilmeniz için Sprachcaffe uzman eğitim kadarosu ile sizleri D.E.L.E  (Diploma de Español Como Lengua Extranjera ) sınavlarına hazırlar. 12 hafta süreli olarak hazırlanan programlarda haftalık 20 veya 30 ders bulunur. Maksimum 10 kişilik sınıflarda alacağınız eğitim ile İspanyolca'nizi geliştirirken, içinde bulunduğunuz kültürü de yakından keşfetme fırsatını yakalayabilirsiniz.
 

Academia International is the trading name for

Academia Education Services LTD. Company Number : 7199610.

Registered in the UK. Registered Office : 145-157

St. John Street, London, EC1V 4PY

Academia International © 2012