academia iletişim

BİZ SİZİ ARAYALIM

Kaplan Yeni Zelanda Dil Okulları
Yeni Zelanda'da İngilizce Öğrenme Fırsatı Artık Size Daha Yakın!

Kaplan International Colleges farkıyla Yeni Zelanda Auckland'de İngilizce öğrenirken bir yandan da ülkenin muhteşem doğasıyla huzur bulabilirsiniz. Nefes kesen doğası, büyük şehirleri, Maori kültürüyle Yeni Zelanda'da yeni serüvenlere atılın. Yeni Zelanda'nın buzullarında  kayak yapabilir ya da plajlarında kendinizi heyecan dolu dalgaların arasında sörf yaparken bulabilirsiniz. Abel Tasman National Park'a gidip kürklü fokları, deniz aslanlarını, yunusları ve daha birçok farklı tür deniz hayvanını yakından görebilir ve doğanın bize sunduğu birçok mucizeyi yerinde görebilirsiniz. Kaplan Yeni Zelanda Okulları sizleri bekliyor!

Dil Okullarımız
Neden Kaplan Yeni Zelanda Dil Okulları?

Öğrencilerine sağlıklı ve kaliteli bir dil eğitimi atmosferi yaratan Kaplan Yeni Zelanda dil okullarında eğitimler öğrencilere oldukça sıcak yaklaşır. Uygun yaşam maliyetleri bakımından da çekici olan bu gelişmiş ülkeye çoğu büyük şehirden direkt uçuş bulunmaktadır. Doğa harikaları, kendine özgü kültürü, huzurlu hayatı ve yumuşak iklimiyle Yeni Zelanda öğrencilerin en çok tercih ettiği ülkelerden biridir.

Bunları biliyor muydunuz?

  • Yeni Zelanda'nın dünyada nüfusa oranla en çok sayıda tekne ve golf sahası bulunan ülke olduğunu,
  • En az 13 el değmemiş park ve ormanla Yeni Zelandanın %20'den fazlasının yeşil alan olduğunu
  • Yeni Zelanda'nın güney kısmını 12, kuzey kısmını da 13 saatte 100 km hızla katedebileceğinizi biliyor muydunuz?


Dil Kurslarımız

 

 

Yeni Zelanda'da Mevsimler

Kuzey ve güney kısmı farklılık gösteren Yeni Zelanda'nın doğusu batıdan daha yağışlıdır. Kışın iç kesimlerde kayak mevsimi yaşanırken kıyılarda daha yumuşak bir hava hakimdir. Mevsimler ise Kuzey Yarımkürenin tam tersi zamanlarda; yani burada kışken orada yaz, ikbaharken sonbahar şeklinde yaşanır.

Aile Yanında Konaklama
 
Kaplan Yeni Zelanda Dil Okulları tarafından titizlikle belirlenmiş olan ailelerin yanında öğrenciler ev ortamında da İngilizcelerini geliştirip Yeni Zelanda kültürüyle kaynaşarak Yeni Zelanda'dan olabildiğince faydalanabilirler.
Odalar: Çift ya da tek kişilik ve özel banyo seçeneğiyle sunulmaktadır
Minimum yaş: 16
Yemek: Yarım pansiyon, sabah ve akşam yemeği olarak sunulur.
Detaylı bilgi için Amerika'da konaklama dosyasını indirin. 

Residence ve öğrenci evleri

Kaplan International öğrencilerine öğrenci evlerinde ve residencelarda konaklama seçeneği de sunar. 
Odalar: Tek kişiliktir.
Minimum yaş: 18 Yemeksiz olarak sunulur.
Kaplan Seattle Highline CC Dil Okulu bir çok konaklama seçeneği sunuyor. 
 
 
Kaplan Yeni Zelanda'daki İngilizce Kurslarımız
Tatilde İngilizce (Vacation English)
İngilizce seviyenize göre belirlenmiş haftalık 20 Genel İngilizce dersinden oluşmaktadır. Tecrübeli öğretmenlerden oluşan eğitim ekibi gözetiminde okuma, yazma, dinleme ve konuşma olmak üzere 4 ana dil disiplinine odaklanmaktadır.

Genel İngilizce (General English)
Haftalık 20 Genel İngilizce dersine ek olarak 7 Yapısal Çalışma seansından oluşmaktadır. Yapısal Çalışma seansı dediğimiz bağımsız çalışma saatlerinde Kaplan tarafından özel olarak hazırlanmış olan interaktif bilgisayar programları, ders kitapları, yabancı dil egzersizleri veya DVD gibi öğrenim araçları ile derste öğrendiklerinizi pekiştirme, eksik olduğunuzu düşündüğünüz alanlara yoğunlaşma şansı bulacaksınız.

Youn İngilizce (Intensive English)
Haftalık 20 Genel İngilizce ve 7 Yapısal Çalışma seansına ek olarak 8 seçmeli ders seçeneğinden oluşmaktadır. Seçtiğiniz okula ve İngilizce seviyenize göre değişiklik gösteren bu seçmeli derslerde Kelime Bilgisi, Konuşma ya da Yazma Pratiği, Güncel Olaylar, Yerel Kültür, İş İngilizcesi ve Sınav Hazırlık (TOEFL, IELTS vb) gibi konulardan istediğinizi seçerek ders programınızı belirleyebilirsiniz.

Sınava Hazırlık Kursları

Uzman eğitmenler gözetiminde IELTS, TOEFL ve Akadamik İngilizce, GMAT/GRE, Cambridge Hazırlık Kurslarına katılabilir, İngilizce'nizi geliştirirken sınav odaklı çalışma paketlerinden faydalanabilirsiniz. Sınav hazırlık programları için minimum intermediate (orta) seviyede İngilizce bilgisi gerektiğinden, kayıt öncesinde size bir seviye testi uygulanmaktadır.

Academia International is the trading name for

Academia Education Services LTD. Company Number : 7199610.

Registered in the UK. Registered Office : 145-157

St. John Street, London, EC1V 4PY

Academia International © 2012