academia iletişim

BİZ SİZİ ARAYALIM

Kaplan Irlanda Dil Okulları
İrlanda'da İngilizce Öğrenme Fırsatı Atık Size Daha Yakın!
Kaplan International Colleges'ın İrlanda Dil Okulları şehrin doğal güzellikleri, tarih kokan yapıları, sıcakkanlı insanları ve hareketli şehir hayatı ile sizlere keyifli bir eğitim dönemi sunuyor. Oscar Wilde ve U2'nun memleketi İrlanda'da yapabilecekleriniz sınırsız ama özellikle St. Patrick's Day Festivali'ne gidip İrlanda dansı yapma ya da Guinness'te bir barda oturup buz gibi bir İrlanda birası içme fırsatını sakın kaçırmayın. Aklınıza gelen her şeyin festivalinin olduğu İrlanda hem doğası hem kültürüyle İngilizce öğrenebileceğiniz en iyi ülkelerden biri! 
Ayrıca Kaplan International Dublin Dil Okulu'nda eğitim alırken, aynı zamanda Dublin Business School ile geliştirilen işbirliği ile "Diploma in Business and English" programından da faydalanabilirsiniz.
Dil Okullarımız
Neden Kaplan İrlanda Dil Okulları?

Oldukça iyi bir eğitim sistemi olan İrlanda sizi hem kültürel anlamda hem de dil seviyeniz açısından geliştirecek samimi ve misafirperver bir ülkedir.İrlanda'ya giden öğrenciler ortama kolaylıkla adapte olup, İrlandalılarla hızlıca kaynaşarak doğal güzelliklerin, dopdolu şehir hayatının ve üst düzey eğitimin tadını çıkarırlar. Kendine özgü dili Galce, müziği, sporları kısacası zengir bir kültürel mirası olan İrlanda genç insanların yaşadığı güvenli ve capcanlı bir ülkedir. Her yıl yeni öğrencilere eğitim veren İrlanda'da Kaplan International Colleges farkıyla İngilizce öğrenin!

 
Bunları Biliyor Muydunuz?
 
  • İrlanda'da İngilizce konuşan ilk toplumun Normanlar olduğunu, 
  • ‘Quiz' kelimesi ilk kullananın Richard Daly olduğunu ve bir iddia sonucu bu kelimeyi bütün Dublin'in iki gün içinde öğrendiğini,
  • İrlanda'da altı milyon kişinin yaşadığını,
  • İrlanda'nın 25 yaş altı nüfusuyla Avrupa Birliği ülkeleri arasında birinci olduğunu biliyor muydunuz?
     

 

Dil Kurslarımız
İrlanda'nın İklimi

Okyanus kıyısında serin yazlar ve ılık kışlarıyla İrlanda'nın sene boyunca nemli havasını hissedebilirsiniz.  Mevsimler iç bölgelerde kıyıya oranla daha sert geçer. Dublin'in yumuşak havasında ve yeşil doğasında İngilizce öğrenme fırsatını kaçırmayın!

Aile Yanında Konaklama
 
Kaplan İrlanda Dil Okulları tarafından titizlikle belirlenmiş olan ailelerin yanında öğrenciler ev ortamında da İngilizcelerini geliştirip İrlanda kültürüyle kaynaşarak İrlanda'dan olabildiğince faydalanabilirler.
Odalar: Çift ya da tek kişilik ve özel banyo seçeneğiyle sunulmaktadır
Minimum yaş: 16
Yemek: Yarım pansiyon, sabah ve akşam yemeği olarak sunulur.
Detaylı bilgi için Amerika'da konaklama dosyasını indirin. 

Residence ve öğrenci evleri

Kaplan International öğrencilerine öğrenci evlerinde ve residencelarda konaklama seçeneği de sunar. 
Odalar: Tek kişiliktir.
Minimum yaş: 18 Yemeksiz olarak sunulur.
Kaplan Seattle Highline CC Dil Okulu bir çok konaklama seçeneği sunuyor. 
 
Extended Stay Studio 
Marina Inn 
Garden Suites
Kaplan İrlanda'daki İngilizce Kurslarımız
Tatilde İngilizce (Vacation English)
İngilizce seviyenize göre belirlenmiş haftalık 20 Genel İngilizce dersinden oluşmaktadır. Tecrübeli öğretmenlerden oluşan eğitim ekibi gözetiminde okuma, yazma, dinleme ve konuşma olmak üzere 4 ana dil disiplinine odaklanmaktadır.

Genel İngilizce (General English)
Haftalık 20 Genel İngilizce dersine ek olarak 7 Yapısal Çalışma seansından oluşmaktadır. Yapısal Çalışma seansı dediğimiz bağımsız çalışma saatlerinde Kaplan tarafından özel olarak hazırlanmış olan interaktif bilgisayar programları, ders kitapları, yabancı dil egzersizleri veya DVD gibi öğrenim araçları ile derste öğrendiklerinizi pekiştirme, eksik olduğunuzu düşündüğünüz alanlara yoğunlaşma şansı bulacaksınız.

Yoğun İngilizce (Intensive English)
Haftalık 20 Genel İngilizce ve 7 Yapısal Çalışma seansına ek olarak 8 seçmeli ders seçeneğinden oluşmaktadır. Seçtiğiniz okula ve İngilizce seviyenize göre değişiklik gösteren bu seçmeli derslerde Kelime Bilgisi, Konuşma ya da Yazma Pratiği, Güncel Olaylar, Yerel Kültür, İş İngilizcesi ve Sınav Hazırlık (TOEFL, IELTS vb) gibi konulardan istediğinizi seçerek ders programınızı belirleyebilirsiniz.
 
İş İngilizcesi (Business English) 
Toplam 25 haftadan oluşacak bu eğitimde sabah derslerini Kaplan Internatonal Dublin Dil okulunda alıp, öğleden sonra ise Dublin Business School'da eğitim alabilirsiniz. 14 seçmeli ders içinden alacağınız 3 modül ile, Business English eğitiminizi yerel öğrenciler ile birlikte öğrenme şansını yakayabilirsiniz. 

Sınav Hazırlık Kursları
Uzman eğitmenler gözetiminde IELTS, TOEFL ve Akadamik İngilizce, GMAT/GRE, Cambridge Hazırlık Kurslarına katılabilir, İngilizce'nizi geliştirirken sınav odaklı çalışma paketlerinden faydalanabilirsiniz. Sınav hazırlık programları için minimum intermediate (orta) seviyede İngilizce bilgisi gerektiğinden, kayıt öncesinde size bir seviye testi uygulanmaktadır.
 

Academia International is the trading name for

Academia Education Services LTD. Company Number : 7199610.

Registered in the UK. Registered Office : 145-157

St. John Street, London, EC1V 4PY

Academia International © 2012