academia iletişim

BİZ SİZİ ARAYALIM

Sprachcaffe Barselona Dil Okulu
Sprachcaffe Barselona Dil Okulu'na Hoş Geldiniz
İspanya'nın en güzel şehirlerinden Barselona'da bu dile ve kültüre hayran kalacaksınız. Gaudi'nin ellerinden bir tasarım harikası olarak yaratılmış Barselona'da şehrin mimari yapısına, insanların sıcakkanlığına ve yemeklerin lezzetine bayılacaksınız. Genç nüfusu ve birbirinden keyifli eğlence merkezleri ile Barselona'da ışıklar hiçbir zaman sönmüyor. Her öğünün tapaslarla renklendiği şehirde gezip görebileceğiniz sayısız güzellik sizleri bekliyor.
 
Okulumuzda İspanyolca eğitiminin avantajları hakkında ayrıntılı bilgi için Sprachcaffe Barselona Barselona linkine tıklayarak bize anında ulaşabilirsiniz.
 
 Neden Sprachcaffe Barselona Dil Okulu?
 
Alanında uzman, anadili İspanyolca olan öğretim kadrosu
Muhteşem mimarisi ve eğlence merkezleri
İspanya'nın en gözde şehrinde eğitim fırsatı
Genç nüfusu ve dinamizmi
 
Sprachcaffe Barselona Dil Okulu Hakkında
İspanya'nın en renkli şehirinde eğitim alabilirsiniz.
Sprachcaffe Barselona'da Sagrada Familia'yı ziyaret edebilirsiniz
Pek çok ulustan öğrencilere ev sahipliği yapan bu şehirde eğlenceye doyabilirsiniz.
Picasso Müzesi'ni gezebilir, Christopher Columbus heykelini görebilirsiniz.
 
Okulun fotoğraflarını görmek ve daha detaylı bilgi sahibi olmak için Sprachcaffe Barselona linkine tıklayarak okulun broşürünü indirebilir  veya bize ulaşabilirsiniz.
Sprachcaffe Barselona Dil Okulu Özellikleri
Eğitim ile keyifli bir tatili bir arada sunan Sprachcaffe, şehrin merkezinde konumlanan dil okulları ile sizlere eğlence dolu dakikalar sunuyor.
 
Birbirinden renkli aktiviteler
Sagrada Familia'yı ziyaret etme fırsatı
Barselona'ın meşhur kumsalları ve ılıman iklimi
Şehrin merkezi yerindeki lokasyonu
Hoşgeldin ve veda partileri ve sosyalleşebileceğiniz pek çok etkinlik
 
Sprachcaffe Barselona Dil Okulu hakkında ayrıntılı bilgi için Okul Broşürünü indirebilir veya bize ulaşabilirsiniz.
Sprachcaffe Barselona Dil Okulunda Konaklama Alternatifleri
 
Apartmanda Konaklama
 
Dünyanın pek çok ülkesinden gelen uluslar arası öğrenciler ile yakınlaşmak için en ideal seçenek apartman daireleridir. 6 ila 10 kişi ile paylaşacağınız bu dairelerde odalarınızı çift ya da tek kişilik olarak seçebilirsiniz. Ortak kullanıma açık mutfak ve dinlenme alanlarında diğer kültürden arkadaşlarınız ile sosyalleşebilir, pratiğinizi geliştirebilirsiniz. Temizliğin yönetim tarafından haftada bir yapıldığı apartman seçeneğinde nevresimleriniz görevliler tarafından temin edilir.
 
 Öğrenci Yurdu
 
Sprachcaffe öğrenci yurdu okula 15 dakikalık yürüme mesafesindedir. Uluslar arası pek çok öğrenciye ev sahipliği yapan yurtta rahatça sosyalleşebilir, donanımlı mutfakta rahatça dilediğinizi pişirebilirsiniz. Modern bir tesis olan Sprachcaffe öğrenci yurdunda keyifli vakit geçirebilir, ders çıkışlarında arkadaşlarınız ile rahatlıkla Barselona'yı gezebilirsiniz.
 
*Konaklamalarda giriş Pazar günü çıkış ise Cuma günü yapılır.
 
Sprachcaffe Barselona'daki İspanyolca Kurslarımız
 
Yarı Yoğun  İspanyolca (Semi Intensive English)
 
Yarı yoğun İspanyolca programında günde 4 ders bulunur. Bir ders 45 dakika sürer ve haftada 5 gün olmak üzere toplamda 20 ders bulunur. Bu programa kabul için min yaş 16'dir ve orta seviyede dil bilenler için daha uygundur.  Kurs içeriğinde dil bilgisi ve kelime pratikleri, konuşma, okuma, yazma ve dinleme - yazma gibi programlar bulunmaktadır.
 
Yoğun  İspanyolca (Intensive English)
 
Yoğun İspanyolca programında günde 6 ders bulunur. Bir ders 45 dakika sürer ve haftada 5 gün olmak üzere toplamda 30 ders bulunur. Bu programa kabul için min yaş 18'dir ve temel seviyede dil bilenler için daha uygundur.  Kurs içeriğinde 2 ders dil bilgisi ve kelime pratikleri, ders konuşma diğer 2 derste ise okuma, metinleri anlama, dinleme ve yazma gibi programlar bulunmaktadır.
 
Sınav Hazırlık Kursları
 
Almak istediğiniz skoru yakalayabilmeniz için Sprachcaffe uzman eğitim kadarosu ile sizleri D.E.L.E  (Diploma de Español Como Lengua Extranjera ) sınavlarına hazırlar. 12 hafta süreli olarak hazırlanan programlarda haftalık 20 veya 30 ders bulunur. Maksimum 10 kişilik sınıflarda alacağınız eğitim ile İspanyolca'nizi geliştirirken, içinde bulunduğunuz kültürü de yakından keşfetme fırsatını yakalayabilirsiniz.
 

Academia International is the trading name for

Academia Education Services LTD. Company Number : 7199610.

Registered in the UK. Registered Office : 145-157

St. John Street, London, EC1V 4PY

Academia International © 2012