academia iletişim

BİZ SİZİ ARAYALIM

Kaplan Manchester Dil Okulu
Kaplan Manchester Dil Okulu'na Hoş Geldiniz

Manchester United ve Manchester City gibi futbol takımlarına ev sahipliği yapan bu harika üniversite şehrinde İngiliz kültürünü daha yakından tanıyabilir, gece hayatının keyfini çıkarabilir ve doyasıya alışveriş yapabilirsiniz. Sanayi devriminin ilk kalelerinden olan Manchester İngiltere'nin üretim sektörünün önemli bir kısmını sınırları içerisinde bulunduruyor. Çalışan nüfusu yoğun olan şehrin çok uluslu ve renkli yapısı karşısında gözleriniz kamaşacak! Kaplan Manchester ise şehrin tam kalbindeki son teknolojiye sahip modern binasıyla öğrencilerine eğitimde bir ayrılacık sunuyor.Okulumuzda İngilizce eğitiminin avantajları hakkında ayrıntılı bilgi için Kaplan Manchester linkine tıklayarak bize anında ulaşabilirsiniz. 


Neden Kaplan Manchester Dil Okulu?
 
 • Manchester'ın kalbinde dil eğitimi
 • Geniş derslikler ve yüksek teknolojiye sahip bir alt yapı
 • Her öğrenciye uygun geniş kurs yelpazesi
 • English UK üyeliği

 

 
"Derslerde İngilizce konuşabildiğimiz interaktif bir ortamın olması harika. Okul altyapısı da bir hayli başarılı. Okulda ders aralarında dinlenebileceğimiz alanlar da bulabiliyoruz."
Nicholas Zilic, Şili – Kapsamlı İngilizce, Manchester
 
Kaplan Manchester Dil Okulu Hakkında
 • İstediğiniz zaman Manchester United ya da Manchester City maçlarına gidip  oyuncuları yakından izleyebilirsiniz.
 • İngilizce öğrenmenin yanısıra Manchester'ın kozmopolit yapısında farklı renkleri keşfedebilirsiniz.
 • Manchester Eye'ın tepesine çıkıp şehrin ışıklarında kaybolabilir ya da Heaton Park'ta bir Pazar sabahı arkadaşkarınızla piknik yapabilirsiniz.
 • Galeri gezileri, Reggae geceleri, canlı gece hayatı, müze gezileri ile şehrin keyfini çıkabilirsiniz. 

Okulun fotoğraflarını görmek ve daha detaylı bilgi sahibi olmak için Kaplan Manchester linkine tıklayarak okulun broşürünü indirebilir veya bize ulaşabilirsiniz.
Kaplan Manchester Dil Okulu Özellikleri
 • Büyük, ferah ve modern derslikler
 • Sınıflarda teknolojiyle eğitimi bir araya getiren interaktif  ekranlar
 • Öğrenci merkezlerinde ücretsiz ve kesintisiz wifi internet erişimi
 • Şehrin tam kalbindeki okulun muhteşem lokasyonu. 1 Portland St., 6th Floor, Manchester M1 3BE.

Okulun fotoğraflarını görmek ve daha detaylı bilgi sahibi olmak için Kaplan Manchester linkine tıklayarak okul broşürünü indirebilir veya bize ulaşabilirsiniz.
 

Aile Yanında Konaklama

Kaplan International tarafından titizlikle belirlenmiş olan ailelerin yanında öğrenciler ev ortamında da İngilizcelerini geliştirip İngiliz kültürüyle kaynaşarak İngiltere'den olabildiğince faydalanabilirler.
Odalar: Çift ya da tek kişilik ve özel banyo seçeneğiyle sunulmaktadır
Minimum yaş: 16
Yemek: Yarım pansiyon, sabah ve akşam yemeği olarak sunulur.

Residence ve öğrenci evleri

Kaplan International öğrencilerine öğrenci evlerinde ve residencelarda konaklama seçeneği de sunar.
Odalar: Tek kişiliktir.
Minimum yaş: 18
Yemeksiz olarak sunulur.

Kaplan Manchester Dil Okulu bir çok konaklama seçeneği sunuyor. Detaylı bilgi için aşağıdaki konaklama dosyalarına göz atabilirsiniz.

Liberty Living Studio
Victoria Hall
Kaplan Manchester'daki İngilizce Kurslarımız
Tatilde İngilizce (Vacation English)
İngilizce seviyenize göre belirlenmiş haftalık 20 Genel İngilizce dersinden oluşmaktadır. Tecrübeli öğretmenlerden oluşan eğitim ekibi gözetiminde okuma, yazma, dinleme ve konuşma olmak üzere 4 ana dil disiplinine odaklanmaktadır.

Genel İngilizce (General English)
Haftalık 20 Genel İngilizce dersine ek olarak 7 Yapısal Çalışma seansından oluşmaktadır. Yapısal Çalışma seansı dediğimiz bağımsız çalışma saatlerinde Kaplan tarafından özel olarak hazırlanmış olan interaktif bilgisayar programları, ders kitapları, yabancı dil egzersizleri veya DVD gibi öğrenim araçları ile derste öğrendiklerinizi pekiştirme, eksik olduğunuzu düşündüğünüz alanlara yoğunlaşma şansı bulacaksınız.

 Yoğun İngilizce (Intensive English)
Haftalık 20 Genel İngilizce ve 7 Yapısal Çalışma seansına ek olarak 8 seçmeli ders seçeneğinden oluşmaktadır. Seçtiğiniz okula ve İngilizce seviyenize göre değişiklik gösteren bu seçmeli derslerde Kelime Bilgisi, Konuşma ya da Yazma Pratiği, Güncel Olaylar, Yerel Kültür, İş İngilizcesi ve Sınav Hazırlık (TOEFL, IELTS vb) gibi konulardan istediğinizi seçerek ders programınızı belirleyebilirsiniz.

Sınav Hazırlık Kursları
Uzman eğitmenler gözetiminde IELTS, TOEFL ve Akadamik İngilizce, GMAT/GRE, Cambridge Hazırlık Kurslarına katılabilir, İngilizce'nizi geliştirirken sınav odaklı çalışma paketlerinden faydalanabilirsiniz. Sınav hazırlık programları için minimum intermediate (orta) seviyede İngilizce bilgisi gerektiğinden, kayıt öncesinde size bir seviye testi uygulanmaktadır. 
 

Academia International is the trading name for

Academia Education Services LTD. Company Number : 7199610.

Registered in the UK. Registered Office : 145-157

St. John Street, London, EC1V 4PY

Academia International © 2012