academia iletişim

BİZ SİZİ ARAYALIM

Academia

Academia Yurt Dışı Eğitim Hizmetleri, İngiltere Ticaret Odasına 7199610 sayısı ile kayıtlı Academia Education Services Ltd'nin Türkiye iştirakidir. Uluslararası Eğitim Danışmanlığı alanında yenilikçi ve uzman çözümler sunan Academia International, Türkiye & Rusya ve Orta Doğu'da faaliyet göstermektedir. Öğrencilerimize başta İngiltere, ABD ve Kanada olmak üzere İngilizce'nin ana dil olarak konuşulduğu bütün ülkelerin eğitim fırsatları ile ilgili danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

Academia International, Türkiye faaliyetlerinde öğrencilerine kişiselleştirilmiş ve yüksek nitelikli sunduğu danışmanlık hizmetleri ile diğer firmalardan önemli ölçüde ayrışmaktadır. Danışmanlarımız uluslararası deneyim ve birikimlerini okul broşürlerine bağlı kalmaksızın öğrencileri ile paylaşabilecek donanıma sahiptirler

Yüksek kalite standardımız, öncülük ve farklılık anlayışı ile birleştiğinde öğrencilerimizin yurt dışı eğitimi konusunda daha sağlıklı karar verebilmelerinin teminatı niteliğindedir. Dünya çapında özenle seçilmiş okullarımızı bizzat geziyor, gerekli incelemeleri yapıyor olmamız, öğrencilerimizi objektif olarak onlar için en doğru fiyat ve kalite dengesine sahip eğitim programlarına yönlendirmemizi sağlar. Sürdürülebilir Hizmet Kalitesi Politikamız; okul seçimi, kayıt ve vize işlemleri ile sınırlı olmayıp, kayıt sonrasında da gideceğiniz ülkedeki uyum sürecinizin hızlandırılmasında önemli ölcude rol oynar. Bu ülkelerdeki yaşam koşulları, yasal düzenlemeler, ve uzun vadedeki planlarınızın yakından analizinin yapılıp, size en uygun olan yol haritasının danışmanlarımız ile işbirliği içinde çizilebilmesi noktasında, Academia International uluslararası birikim ve deneyimini öğrencilerine sunmuş olduğu Yaşam Koçluğu hizmetleri kapsaminda surdurur.

Yaşam Koçluğu hizmetimiz, eğitiminizi tamamladıktan sonra atacağınız adımlarda da size ışık tutar.Vermiş olduğumuz hizmetler tamamen ücretsiz olup, telefon ve internet aracılığı ile uzaktan hizmet alan öğrencilerimiz ise kimi ayrıcalıklardan yararlanmaktadır. Ücretsiz havalimanı transferleri, indirimli konaklama seçenekleri, indirimli uçak biletleri ve vize harcından muafiyet bunlardan sadece birkaçıdır. Gerçek anlamda A Kalite Danışmanlık Hizmetleri için mutlaka Academia International'ı seçin.

Academia International is the trading name for

Academia Education Services LTD. Company Number : 7199610.

Registered in the UK. Registered Office : 145-157

St. John Street, London, EC1V 4PY

Academia International © 2012