academia iletişim

BİZ SİZİ ARAYALIM

Dil Kurslarımız

Tatilde İngilizce (Vacation English)
İngilizce seviyenize göre belirlenmiş haftalık 20 Genel İngilizce dersinden oluşmaktadır. Okuma, yazma, dinleme ve konuşma olmak üzere 4 ana dil disiplinine odaklanmaktadır. Bu program diğer kurslara kıyasla daha yarı zamanlı olup, İngilizce seviyesi ileri düzeyde olanlar için uygun bir seçenektir.

Genel İngilizce (General English)
Genel İngilizce programı pek çok okulumuzda 27 saat olarak sunulur. Haftalık 20 Genel İngilizce dersine ek olarak 7 Yapısal Çalışma seansından oluşmaktadır. Yapısal Çalışmalar bağımsız çalışma saatlerinde okullarımız tarafından özel olarak hazırlanmış olan interaktif bilgisayar programları, ders kitapları, yabancı dil egzersizleri veya DVD gibi öğrenim araçları ile derste öğrendiklerinizi pekiştirme, eksik olduğunuzu düşündüğünüz alanlara yoğunlaşma seanslarıdır.

Yoğun İngilizce (Intensive English)
Yoğun İngilizce programları haftalık 20 Genel İngilizce ve 7 Yapısal Çalışma seansına ek olarak 8 seçmeli ders seçeneğinden oluşmaktadır. Seçtiğiniz okula ve İngilizce seviyenize göre değişiklik gösteren bu seçmeli derslerde Kelime Bilgisi, Konuşma ya da Yazma Pratiği, Güncel Olaylar, Yerel Kültür, İş İngilizcesi ve Sınav Hazırlık (TOEFL, IELTS vb) gibi konulardan istediğinizi seçerek ders programınızı belirleyebilirsiniz. İngilizce seviyesini kısa sürede ilertletmek isteyenler için uygun bir seçenektir.

Sınav Hazırlık Kursları
Uzman eğitmenler gözetiminde IELTS, TOEFL ve Akadamik İngilizce, GMAT/GRE, Cambridge Hazırlık Kurslarına katılabilir, İngilizce'nizi geliştirirken sınav odaklı çalışma paketlerinden faydalanabilirsiniz. Sınav hazırlık programları için minimum intermediate (orta) seviyede İngilizce bilgisi gerektiğinden, kayıt öncesinde size bir seviye testi uygulanmaktadır.

Diğer Yabancı Dil Kursları

İngilizce dışında İspanyolca, Fransızca, Almanca, Çince, Rusça, İtalyanca ve Japonca gibi dillerde de eğitim alabileceğiniz dil kursları mevcuttur.

Dil kurslarımız ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşın!

Academia International is the trading name for

Academia Education Services LTD. Company Number : 7199610.

Registered in the UK. Registered Office : 145-157

St. John Street, London, EC1V 4PY

Academia International © 2012