academia iletişim

BİZ SİZİ ARAYALIM

Kaplan Amerika Dil Okulları
Amerika'da İngilizce Öğrenme Fırsatı Artik Size Daha Yakın!

Sahilleri, parkları tüm doğal güzellikleri ve hayat dolu şehir merkezleri; Elvis Presley, Marilyn Monroe ve Tom Cruise'un ülkesi; hot dog satıcıları ve fast food restoranları kısacası herkesin her istediğini bulabileceği bir ülke  olan ABD'de hem gezip hem İngilizce öğrenebilirsin.Bir beyzbol maçına gidebilir, Broadway müzikallerini görebilir, Büyük Kanyon'u gezebilir, Hollywood'da ünlüleri ya da Disney World'de Mickey Mouse'u görebilirsiniz. Farklı etnik kökenlerden gelen insanların bir arada yaşadığı ABD'de İngilizcenin yanısıra bu zengin kültürü de öğrenme fırsatı sizi bekliyor. Kaplan Amerika Dil Okulları ile İngilizce öğrenirken fırsatlar ülkesi Amerika'da heyecan ve nitelikli eğitimi bir arada yaşayabilirsiniz.

Dil Okullarımız
Neden Kaplan Amerika Dil Okulları?

Akademik açıdan dünya standartlarını belirleyen Amerika, öğrencilerine en iyi imkanları sağlar. Bir yandan İngilizce öğrenirken bir yandan da dünyada en yüksek sayıda uluslarası öğrenci nüfusunun bulunduğu Amerika'da macera dolu etkinliklere katılarak eğlenebilirsiniz. Amerikan kuruluşları konukseverlikleri ve uluslarası öğrencilere destek olmalarıyla tanınırlar. Amerikalıların kültürleri gereği farklı milletten insanlara karşı sıcakkanlı olmaları da sizin için büyük bir avantaj. Ayrıca Amerika'da eğitim gördüğünüz süreçte kazanacağınız deneyim, birikim, çevreye kolay uyum sağlama yeteneği birçok işverenin işe alacağı insanlarda aradığı özelliklerdir. Amerika'da Kaplan International Colleges farkıyla İngilizce öğrenerek geleceğinize en güzel yatırımı yapın.

Bunları Biliyor Muydunuz?

  • Amerika'nın dünyada anadili İngilizce olan en büyük nüfuslu ülke olduğunu,
  • Dünyada ilk doğa parkının, metronun ve kütüphanenin Boston'da yapıldığını,
  • Amerika'da daimi oturma izni olan Yeşil Kart'ın aslında pembe olduğunu,
  • Amerika'da İngilizce'nin 30'dan fazla farklı lehçeyle konuşulduğunu,
  • Amerika'nın en alçak bölgesinin deniz seviyesinin 83 metre altında olan Death Valley olduğunu biliyor muydunuz?
Dil Kurslarımız
Aile Yanında Konaklama
 
Kaplan Amerika Dil Okulları tarafından titizlikle belirlenmiş olan ailelerin yanında öğrenciler ev ortamında da İngilizcelerini geliştirip Amerikan kültürüyle kaynaşarak New York'dan olabildiğince faydalanabilirler.
Odalar: Çift ya da tek kişilik ve özel banyo seçeneğiyle sunulmaktadır
Minimum yaş: 16
Yemek: Yarım pansiyon, sabah ve akşam yemeği olarak sunulur.
Detaylı bilgi için Amerika'da konaklama dosyasını indirin. 

Residence ve öğrenci evleri

Kaplan International öğrencilerine öğrenci evlerinde ve residencelarda konaklama seçeneği de sunar. 
Odalar: Tek kişiliktir.
Minimum yaş: 18 Yemeksiz olarak sunulur.
Kaplan Seattle Highline CC Dil Okulu bir çok konaklama seçeneği sunuyor. 
 
 
Kaplan Amerika'daki İngilizce Kurslarımız
Tatilde İngilizce (Vacation English) 
İngilizce seviyenize göre belirlenmiş haftalık 20 Genel İngilizce dersinden oluşmaktadır. Tecrübeli öğretmenlerden oluşan eğitim ekibi gözetiminde okuma, yazma, dinleme ve konuşma olmak üzere 4 ana dil disiplinine odaklanmaktadır.

Genel İngilizce (General English)
Haftalık 20 Genel İngilizce dersine ek olarak 7 Yapısal Çalışma seansından oluşmaktadır. Yapısal Çalışma seansı dediğimiz bağımsız çalışma saatlerinde Kaplan tarafından özel olarak hazırlanmış olan interaktif bilgisayar programları, ders kitapları, yabancı dil egzersizleri veya DVD gibi öğrenim araçları ile derste öğrendiklerinizi pekiştirme, eksik olduğunuzu düşündüğünüz alanlara yoğunlaşma şansı bulacaksınız.

Yoğun İngilizce (Intensive English)
Haftalık 20 Genel İngilizce ve 7 Yapısal Çalışma seansına ek olarak 8 seçmeli ders seçeneğinden oluşmaktadır. Seçtiğiniz okula ve İngilizce seviyenize göre değişiklik gösteren bu seçmeli derslerde Kelime Bilgisi, Konuşma ya da Yazma Pratiği, Güncel Olaylar, Yerel Kültür, İş İngilizcesi ve Sınav Hazırlık (TOEFL, IELTS vb) gibi konulardan istediğinizi seçerek ders programınızı belirleyebilirsiniz.

Sınav Hazırlık Kursları
Uzman eğitmenler gözetiminde IELTS, TOEFL ve Akadamik İngilizce, GMAT/GRE, Cambridge Hazırlık Kurslarına katılabilir, İngilizce'nizi geliştirirken sınav odaklı çalışma paketlerinden faydalanabilirsiniz. Sınav hazırlık programları için minimum intermediate (orta) seviyede İngilizce bilgisi gerektiğinden, kayıt öncesinde size bir seviye testi uygulanmaktadır.

Academia International is the trading name for

Academia Education Services LTD. Company Number : 7199610.

Registered in the UK. Registered Office : 145-157

St. John Street, London, EC1V 4PY

Academia International © 2012