academia iletişim

BİZ SİZİ ARAYALIM

Sprachcaffe Rabat Dil Okulu
Sprachcaffe Rabat Dil Okulu'na Hoş Geldiniz

Arapça'yı Fas'ın en büyük 2. şehri Rabat'ta öğrenin! 4 Kraliyet Şehri'nden biri olan Rabat'ta hükümet binası da yer alır. Endülüs Bahçeleri'nin ihtişamına doyamayacağınız Rabat'ta Arapça öğrenme fırsatını yakalayın!

 
İsmini, 10. yüzyılda, Oudaia Rock'a Berberiler ve İspanyol Emmevileri tarafından inşaa edilmiş olan, kalelerle çevrili manastır Ribat'tan alan Rabat, 17. yüzyılda Endülüs göçmenlerin etkisi altında kalmıştır. Rabat'ın tarihi meydanı Medina, çiçekli sokakları, yol boyunca uzanan beyaz evleri ile adeta bir huzur cennetidir. Medina'nın dar sokaklarında gezinirken, kendinizi bir tarih yolculuğunda hissedeceksiniz.
 
Okulumuzda Arapça eğitiminin avantajları hakkında ayrıntılı bilgi için Sprachcaffe Rabat linkine tıklayarak bize anında ulaşabilirsiniz.
 
 Neden Sprachcaffe Rabat Dil Okulu?
 
Alanında uzman, anadili Arapça olan öğretim kadrosu
Fas kültürü ve değişik lezzetler
Fas'ın 2. büyük kentinde eğitim fırsatı
Endülüs Bahçeleri
 
Sprachcaffe Rabat Dil Okulu Hakkında
Fas'ın en renkli kentinde eğitim alabilirsiniz.
Arap kültürünü yaşayabilirsiniz
Pek çok ulustan öğrencilere ev sahipliği yapan bu şehirde eğlenceye doyabilirsiniz.
Rabat'ı gezebilirsiniz.
 
Okulun fotoğraflarını görmek ve daha detaylı bilgi sahibi olmak için Sprachcaffe Rabat linkine tıklayarak okulun broşürünü indirebilir  veya bize ulaşabilirsiniz.
 

 

Sprachcaffe Rabat Dil Okulu Özellikleri
• Eğitim ile keyifli bir tatili bir arada sunan Sprachcaffe, şehrin merkezinde konumlanan dil okulları ile sizlere eğlence dolu dakikalar sunuyor.
• Birbirinden renkli aktiviteler
• Yerel butiklerin bulunduğu mağazalarda alış veriş
• Şehrin merkezi yerindeki lokasyonu
• Hoşgeldin ve veda partileri ve sosyalleşebileceğiniz pek çok etkinlik
 
Sprachcaffe Rabat Dil Okulu hakkında ayrıntılı bilgi için Okul Broşürünü indirebilir veya bize ulaşabilirsiniz.
 
 
Sprachcaffe Rabat Dil Okulunda Konaklama Alternatifleri
 
Apartmanda Konaklama
 
Dünyanın pek çok ülkesinden gelen uluslar arası öğrenciler ile yakınlaşmak için en ideal seçenek apartman daireleridir. 6 ila 10 kişi ile paylaşacağınız bu dairelerde odalarınızı çift ya da tek kişilik olarak seçebilirsiniz. Ortak kullanıma açık mutfak ve dinlenme alanlarında diğer kültürden arkadaşlarınız ile sosyalleşebilir, pratiğinizi geliştirebilirsiniz. Temizliğin yönetim tarafından haftada bir yapıldığı apartman seçeneğinde nevresimleriniz görevliler tarafından temin edilir.
 
Pansiyonda Konaklama
 
Uluslar arası pek çok öğrenciye ev sahipliği yapan Sprachcaffe öğrencilerini kursa en yakın pansiyonlara yönlendirir. Apartmanlara kıyasla daha ekonomik olan pansiyonlarda rahatça sosyalleşebilir, donanımlı mutfakta rahatça dilediğinizi pişirebilirsiniz. Modern pansiyonlarda keyifli vakit geçirebilir, ders çıkışlarında arkadaşlarınız ile rahatlıkla Rabat'i gezebilirsiniz. Temizliğin yönetim tarafından haftada bir yapıldığı pansiyon seçeneğinde nevresimleriniz görevliler tarafından temin edilir.
 
*Konaklamalarda giriş Pazar günü çıkış ise Cuma günü yapılır.
 
Sprachcaffe Rabat'deki Arapça Kurslarımız
 
Yarı Yoğun  Arapça 
 
Yarı yoğun Arapça programında günde 4 ders bulunur. Bir ders 45 dakika sürer ve haftada 5 gün olmak üzere toplamda 20 ders bulunur. Bu programa kabul için min yaş 16'dir ve orta seviyede dil bilenler için daha uygundur.  Kurs içeriğinde dil bilgisi ve kelime pratikleri, konuşma, okuma, yazma ve dinleme - yazma gibi programlar bulunmaktadır.
 
Yoğun  Arapça (Intensive English)
 
Yoğun Arapça programında günde 6 ders bulunur. Bir ders 45 dakika sürer ve haftada 5 gün olmak üzere toplamda 30 ders bulunur. Bu programa kabul için min yaş 18'dir ve temel seviyede dil bilenler için daha uygundur.  Kurs içeriğinde 2 ders dil bilgisi ve kelime pratikleri, ders konuşma diğer 2 derste ise okuma, metinleri anlama, dinleme ve yazma gibi programlar bulunmaktadır.
Rabat'de şu kursları sunmaktayız:
 

Kurs Türleri

Yarı Yoğun Kurs

Yoğun Kurs

Uzun Dönem Kurs

Bire Bir Kurs

Haftalık Ders Sayısı (1 ders= 45 dakika)

20

30

20/30

10/20/30

Minimum Süre (hafta)

2

1

8

1

Maximum Süre (hafta)

sınırsız

sınırsız

sınırsız

sınırsız

Maximum Sınıf Mevcudu

8

8

8

1

Minimum Yaş

18*

18*

18*

18*

 

*Minimum yaş 18'dir ancak 16 ve 17 yaşındaki kişiler ailelerinin izinleri ile katılabilirler.

 

Academia International is the trading name for

Academia Education Services LTD. Company Number : 7199610.

Registered in the UK. Registered Office : 145-157

St. John Street, London, EC1V 4PY

Academia International © 2012