academia iletişim

BİZ SİZİ ARAYALIM

Sprachcaffe Londra Dil Okulu
Sprachcaffe Londra Dil Okulu'na Hoş Geldiniz
İngiltere denildiğinde akla ilk gelen şehir olan Londra'da dil seviyenizi geliştirirken, pek çok kültürü yakından tanıyabilirsiniz. Kozmopolit bir metropolde pek çok ulustan sosyal bir çevre edinip, Londra'nın güzelliklerini arkadaşlarınızla doyasıya yaşayabilirsiniz. Dünyaca ünlü Oxford Street'te alışveriş yapabilir, akşamları ise Soho'da eğlence mekanlarının tadını çıkarabilirsiniz. Bilim Müzesi'nden, British Musemum'a kadar pek çok müzeyi ücretsiz olarak gezebileceğiniz Londra'da, London Eye'da yapacağınız keyifli bir tur ile şehri kuşbakışı izleyebilirsiniz. Merkezi bir lokasyonda bulunan Sprachcaffe Londra Dil Okulu'nda ders bitiminde okulun sunmuş olduğu birbirinden renkli etkinliklere katılıp, dil pratiğinizi geliştirebilirsiniz.
 
Okulumuzda İngilizce eğitiminin avantajları hakkında ayrıntılı bilgi için Sprachcaffe Londra linkine tıklayarak bize anında ulaşabilirsiniz.
 
Neden Sprachcaffe Londra Dil Okulu?
 
Kozmopolit bir şehirde tüm kültürleri tanıyabilme fırsatı
Alanında uzman, anadili İngilizce olan öğretim kadrosu
İngiltere'nin kalbinin attığı şehir Londra'da eğitim
 
 
Sprachcaffe Londra Dil Okulu Hakkında
İngiltere'nin merkezinde eğitim alabilirsiniz.
Sprachcaffe Londra'da dünyaca ünlü Oxford Street'te alışveriş yapabilirsiniz.
Okul sonrasında arkadaşlarınızla Soho'da sosyalleşebilirsiniz.
Pek çok ulustan öğrencilere ev sahipliği yapan bu şehirde eğlenceye doyabilirsiniz.
 
Okulun fotoğraflarını görmek ve daha detaylı bilgi sahibi olmak için Sprachcaffe Londra linkine tıklayarak okulun broşürünü indirebilir  veya bize ulaşabilirsiniz.
 
Sprachcaffe Londra Dil Okulu Özellikleri
Eğitim ile keyifli bir tatili bir arada sunan Sprachcaffe, şehrin merkezinde konumlanan dil okulları ile sizlere eğlence dolu dakikalar sunuyor.
 
Birbirinden renkli aktiviteler
İngiltere'nin kalbi Londra'da yaşam
Dünyaca ünlü müzeleri ziyaret etme fırsatı
Uluslararası bir network kazanma şansı
Büyük Britanya'yı keşfetme fırsatı
Hoşgeldin ve veda partileri ve sosyalleşebileceğiniz pek çok etkinlik
Kültürel geziler, tiyatro ve sinema günleri
 
Sprachcaffe Londra Dil Okulu hakkında ayrıntılı bilgi için Okul Broşürünü indirebilir veya bize ulaşabilirsiniz.
 
 
Sprachcaffe Londra Dil Okulunda Konaklama Alternatifleri
 
Aile Yanı Konaklama
 
Rahatınızı ve komforunuzu en az aileleriniz kadar düşünen Sprachcaffe, kendinizi evinizde hissedebilmeniz için hizmet aldığı aileleri büyük bir titizlikle belirler. Yaşadığınız şehrin kültürünü yakından tanıyabileceğiniz aile yanı konaklama seçeneğinde kahvaltı ve akşam yemekleri programa dahil olarak sunulur. Tek ya da çift kişilik odalarda kalabileceğiniz bu seçenekte, yerel halk ile kaynaşıp, pratiğinizi geliştirme fırsatı bulabilirsiniz.
 
Apartmanda Konaklama
 
Dünyanın pek çok ülkesinden gelen uluslar arası öğrenciler ile yakınlaşmak için en ideal seçenek apartman daireleridir. 6 ila 10 kişi ile paylaşacağınız bu dairelerde odalarınızı çift ya da tek kişilik olarak seçebilirsiniz. Ortak kullanıma açık mutfak ve dinlenme alanlarında diğer kültürden arkadaşlarınız ile sosyalleşebilir, pratiğinizi geliştirebilirsiniz. Temizliğin yönetim tarafından haftada bir yapıldığı apartman seçeneğinde nevresimleriniz görevliler tarafından temin edilir.
 
*Konaklamalarda giriş Pazar günü çıkış ise Cuma günü yapılır.
 
Sprachcaffe Londra'daki İngilizce Kurslarımız
 
Yarı Yoğun  İngilizce 
 
Yarı yoğun İngilizce programında günde 4 ders bulunur. Bir ders 45 dakika sürer ve haftada 5 gün olmak üzere toplamda 20 ders bulunur. Bu programa kabul için min yaş 16'dır ve orta seviyede dil bilenler için daha uygundur.  Kurs içeriğinde dil bilgisi ve kelime pratikleri, konuşma, okuma, yazma ve dinleme - yazma gibi programlar bulunmaktadır.
 
Yoğun  İngilizce 
 
Yoğun İngilizce programında günde 6 ders bulunur. Bir ders 45 dakika sürer ve haftada 5 gün olmak üzere toplamda 30 ders bulunur. Bu programa kabul için min yaş 16'dır ve temel seviyede dil bilenler için daha uygundur.  Kurs içeriğinde 2 ders dil bilgisi ve kelime pratikleri, 2 ders konuşma diğer 2 derste ise okuma, metinleri anlama, dinleme ve yazma gibi programlar bulunmaktadır.
 
Sınav Hazırlık Kursları
 
Almak istediğiniz skoru yakalayabilmeniz için Sprachcaffe uzman eğitim kadarosu ile sizleri IELTS, TOEFL ve Akadamik İngilizce, GMAT/GRE, Cambridge Hazırlık Kursları gibi pek çok alanda hazırlar. 12 hafta süreli olarak hazırlanan programlarda haftalık 20 veya 30 ders bulunur. Maksimum 12 kişilik sınıflarda alacağınız eğitim ile İngilizce'nizi geliştirirken, içinde bulunduğunuz kültürü de yakından keşfetme fırsatını yakalayabilirsiniz.
 

Academia International is the trading name for

Academia Education Services LTD. Company Number : 7199610.

Registered in the UK. Registered Office : 145-157

St. John Street, London, EC1V 4PY

Academia International © 2012