academia iletişim

BİZ SİZİ ARAYALIM

Embassy CES San Diego Dil Okulu
Embassy CES San Diego Dil Okulu'na Hoş Geldiniz

 

San Diego'nun kalbinde yer alan Embassy CES San Diego Dil Okulu yüksek kapasiteli tesislerinde her yıl sayısız uluslar arası  öğrenciye İngilizce eğitimi sunuyor. Modern ve konforlu bir binada eğitim veren Embassy CES San Diego tarihi Gaslamp Quarter'a yürüme mesafesindedir. Pek çok kültere ait yemek ve eğlence mekanlarına birkaç dakikada ulaşabileceğiniz Embassy CES San Diego Dil Okulu'nda İngilizce öğrenme fırsatını kaçırmayın. 
 
Okulumuzda İngilizce eğitiminin avantajları hakkında ayrıntılı bilgi için Embassy San Diego  linkine tıklayarak bize anında ulaşabilirsiniz.  
 
Embassy San Diego Dil Okulu Hakkında

 

  • Max 15 kişilik sınıflar
  • Ücretsiz wi-fi erişim
  • Multimedya odası; etkileşimli yazı tahtaları
  • San Diego'nun kalbindeki lokasyonu
  • Okul sonrası çok sayıda sosyal aktivite seçenekleri
 

 

Embassy CES San Diego Dil Okulu Özellikleri

Aile Yanı:
Aile yanı konaklama seçeneğinde Embassy CES Dil Okulları'nın büyük bir hassasiyet ile seçtiği ailelerin yanında kalarak hem İngilizce'nizi geliştirebilir, hem de  bulunduğunuz şehrin yerel kültürünü yakından tanıma şansını elde edebilirsiniz.  Kahvaltı ve akşam yemeklerini evde yiyebileceğiniz bu seçenekte aileniz ile birlikte keyifli günler geçirebilir, ömür boyu sürecek dostluklar kazanabilirsiniz.

Rezidans / Öğrenci Yurtları:
Öğrenci yurtları daha esnek olabileceğiniz ve dünyanın pek çok ülkesinden gelen öğrenciler ile sosyalleşebileceğiniz  bir konaklama seçeneğidir. Bir otel komforundaki öğrenci evlerinde ya da otel içerisinde yer alan rezidanslarda odanızın bakımı görevliler tarafından gerçekleştirilir. Rezidansların pek çoğunda cafe, gym gibi kendinize vakit ayırabileceğiniz mekanlar bulunur.

Oteller / Pansiyonlar:
Komforlu bir şekilde konaklamanız için okula yakın lokasyonlarda bulunan otelleri önerebilir ve rezervasyon işlemlerinizde size kolaylıklık sağlayabiliriz. Daha eknomik konaklama tercihleriniz için pansiyon alternatifini de düşünebilirsiniz.

Embassy CES San Diego Dil Okulu Konaklama Alternatifleri ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. 
 
Genel İngilizce:
Embassy CES Dil okulları tarafından sunulan Genel İngilizce programları İngilizce'sini olabildiğince hızlı geliştirmek isteyenler için uygundur. Yoğun olarak pratik yapmaya önem verilen bu kurs ile çok kısa sürede günlük konuşmalarınız gelişebilir.

Uzun Dönem İngilizce:
Uzun Dönem İngilizce programı altı ila dokuz ay arasında tamamlanabilir. Ocak, Nisan, Temmuz ve Eylül aylarında açılan kursta seviye belirleme sınav sonucunuza göre kendi seviyenizdeki öğrenciler ile aynı sınıfa yerleştirilirsiniz. Genel İngilizce'ye göre daha fazla kurs alacağınız bu programı Embassy CES'in dünya çapındaki 17 okulunda alabilrsiniz.

Sınav Kursları:
Tüm bu kursların yanısıra TOEFL, TOEIC ve IELTS gibi sınavlara hazırlık ve birebir gerçekleştirilen kurs imkanları da sunulmaktadır.

İş İngilizcesi:
Her pazartesi başlayabileceğiniz İş İngilizcesi programında Genel İngilizce kursundaki temel bilgilere spesifik konulardaki iş modüllerini ekleyebilir, kendinizi ilgilendiğiniz alanlarda  daha çok geliştirebilirsiniz.

Academia International is the trading name for

Academia Education Services LTD. Company Number : 7199610.

Registered in the UK. Registered Office : 145-157

St. John Street, London, EC1V 4PY

Academia International © 2012